Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, Gerganafen каза:

Преслава е отляво, нали? Много се е разхубавила, добре й се е отразила почивката!

Ама Преслава прекалява да си прави ПР на гърба на Раши

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Дъъъ фак :lol: Какво е това?

Съвсем нормално Пепа Крадлата да налази Рашия за дует. Втората все пак има повече хитове тази година от нея ;) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Аз не виждам лошо в модата с машъпите, напротив - смятам, че е нещо положително, интересни са. Припомнят се златни хитове, хубави песни, и то с ново звучене. Това е като съвременен формат на "The best" диск. При тези трагични времена за музиката когато няма концерти, няма награди, няма албуми добре, че се появиха мушамите, та да се случва изобщо нещо интересно. Ироничното е, че Преса която прокара тая мода не се възползва да припомни свои собствени златни песни.

Очаквайте през декември 2021!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не ми се иска да повярвам, че чалгата е стигнала дотам дългогодишни големи имена да се съобразяват с нещо, което вече буквално е в графата сезонно.:helpsmilie:Добре, че има няколко изпълнителя, които продължават да си издават, за да има какво да се слуша.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ice_hot_sm каза:

Ама хората си я харесват старата руса чанта. 👜😀😘

FB_IMG_1616440278892.jpg

Моля хахах ? ДЕСС имаше по-малко от Галена, кога я мина че и води с 60к. Да не е имала viral клип в профила си?
едит: На Десс показва последователи, а на Прес и Галя харесвания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя за ТЕЦ мислила нещо да прави сега в пандемията. Истинска Айнщайнка. 

Нали разправяше, че искала да учи хотелиерство, нашата гълъбовска хотелиерка-тецаджийка и професионална дегустаторка на десерти.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Поли имитира Камелия и се опитява да пее фалшиво.

'опитва'? и като имитираше Майкъл Джексън ли се опитва да пее фалшиво. Скандално, но на всеки лайв в този сезон на капките е извън тон или фалшивее, не знам защо така.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

'опитва'? и като имитираше Майкъл Джексън ли се опитва да пее фалшиво. Скандално, но на всеки лайв в този сезон на капките е извън тон или фалшивее, не знам защо така.

Майкъл беше много труден. Иначе Полента не е кой знае каква певица, радвам се, че на Евровизия поне разцепваше.

А Азис нещо много се е разпуснал... нито визия, нито глас вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Една от новите водещи на поздравите по Фен Тв- Джулия в момента как се е разголила само:

ДЖУЛИЯ- ВОДЕЩА НА ФЕН ТВ.jpg

Ами както ти казваш “Моралните за манастира”, не беше ли така Таничка? Или забрави за Снежанка и Приморско, че ние не сме? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BobiTo каза:

Азис няма поне една сполучлива имитация, изобщо не знам за какво го канят, то и заслужено си копае дъното.

Виж какъв е отегчен ... все едно е на сила там. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...