Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DarkChild каза:

Не знаех, че живееш в Ирак :D

И там съм се навъртал, но сега съм по-скоро във Финикия :D Всичко ми е махала на мен!

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Това ли е българската ваксина, ваксината на Пайнер. 

Ние сме вече хакнати!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Ванчето разбирасе Великова се състезава сама със себе си в категорията Дует на годината с цели два хита! 

Едва март е, а вече имаме три хита от Клеопатра. Страх ме е да си помисля какви гърмежи ни е приготвила за по-топлите месеци! 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , AdrenaLine каза:

Пита се в задачата защо е качила снимка на Галена? 

 

преди 2 часа , asylum каза:

Ванчето разбирасе Великова се състезава сама със себе си в категорията Дует на годината с цели два хита! 

Едва март е, а вече имаме три хита от Клеопатра. Страх ме е да си помисля какви гърмежи ни е приготвила за по-топлите месеци! 

 

Нормално да се състезава сама със себе си, то няма с кого иначе - другите се назландисват и пак чакат да отворя шмъркотеките. Само Ванчето разбира се Великова работи и пуска гърмежи!

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Пита се в задачата защо е качила снимка на Галена? 

 

Нормално да се състезава сама със себе си, то няма с кого иначе - другите се назландисват и пак чакат да отворя шмъркотеките. Само Ванчето разбира се Великова работи и пуска гърмежи!

Другите и да бият калдъръма, няма да я стигнат! 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Галена, Тита и Милко Калайджиев следващата неделя в "Забраненото шоу на Рачков" за темата "За силикона или против.

 

 

Да, Тита ще заеме място на Хабиби в триото. Аз си знаех, че е второ качество чалгарка. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Мая е супер подигравана в тоя форум, но е факт, че има супер песнички, останали незабелязани във времето - тази например за сефте я чувам:

 

Аз пък съм останал с впечатлението, че всички я харесват! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и Магда с машъп в сряда

Магда (Official)

 
Готови ли сте за премиера? Моят MashUp - тази сряда 24.03. в моя официален YouTube канал Magda Music 🎶 Абонирайте се, за да сте от първите, които ще го чуят и видят. 👉🏼 https://youtube.com/c/MagdaMusic1
Някои емблематични мои авторски песни, с цялата ми любов за вас ❤️
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Айде и Магда с машъп в сряда

Магда (Official)

 
Готови ли сте за премиера? Моят MashUp - тази сряда 24.03. в моя официален YouTube канал Magda Music 🎶 Абонирайте се, за да сте от първите, които ще го чуят и видят. 👉🏼 https://youtube.com/c/MagdaMusic1
Някои емблематични мои авторски песни, с цялата ми любов за вас ❤️

Тя Преса ги накара, тва е - пускаш нещо за ташака и сички се помъкват по теб. Диктува тенденциите в чалгата. Иначе слушаме ли Джон Траволта:

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам лошо в модата с машъпите, напротив - смятам, че е нещо положително, интересни са. Припомнят се златни хитове, хубави песни, и то с ново звучене. Това е като съвременен формат на "The best" диск. При тези трагични времена за музиката когато няма концерти, няма награди, няма албуми добре, че се появиха мушамите, та да се случва изобщо нещо интересно. Ироничното е, че Преса която прокара тая мода не се възползва да припомни свои собствени златни песни.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...