Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз мисля,че "Грешници" отшумя за 2 седмици както почти всичко на Алфа. Имам чувството,че си правят песните за 5 минути в оная всекидневна,която им се води студио. Не знам кой е излъгал Галин,че става за продуцент при положение,че самия той има нужда от такъв. Лидия имаше шанс да стане поне на ниво Тита,но с такива еднодневки няма как да се случи.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

И аз мисля,че "Грешници" отшумя за 2 седмици както почти всичко на Алфа. Имам чувството,че си правят песните за 5 минути в оная всекидневна,която им се води студио. Не знам кой е излъгал Галин,че става за продуцент при положение,че самия той има нужда от такъв. Лидия имаше шанс да стане поне на ниво Тита,но с такива еднодневки няма как да се случи.

Изглежда, че бълват с надеждата от сто боклука един да се задържи... Ама това все още не се е случило. То като не впечатяваш с нищо (песен, изпяване, клип, визия, присъствие) какво друго да стане?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, чушка. каза:

Като съставя Обвинителен акт, ще бъдеш осведомен.

Чакам с нетърпение. :D

Мисля, че в този форум често позволяваме на личното впечатление да ни води. Над месец след излизането си Грешници е още в Бг Трендинг с над 5М гледания, в ТОП 10 на Spotify с почти 100k стрийма, ТОП 10 на Apple Music, а за да има и за какво да се захванете- ТОП 10 на Сигнал и Веселина.

В някои от тези отношения "Къде беше ти" е по-зле и както е тръгнало скоро дори ще бъде с по-малко гледания и стриймове, но не виждам някой да я води отшумяла.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

“Грешници” върви по-добре от хит като “GPS-a”, а тя наистина си се усещаше като хит, докато тази новата нещо намирисва на леко фалшив успех. 

Просто GPS-а е с по-слаби цифри, отколкото заслужава, и преди се е обсъждало.

Иначе си мисля, че причината за силните показатели на Грешници е, че интереса към самата Лидия е нараснал значително от GPSа насам. Затова и тя като Преслава и Галена вече прави по поне 5-6 милиона дори на слабо успешните си песни, а на по-големите хитове- много повече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

“Грешници” върви по-добре от хит като “GPS-a”, а тя наистина си се усещаше като хит, докато тази новата нещо намирисва на леко фалшив успех. 

Успехът на GPS-a се измерваше в дискотеките, "Грешници" още не е звучала в такава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешните награди в историята на поп-фолка са тези на Фолк+... Измислили са какви ли не категории само за да има за всеки по нещо. Пробутват за втора поредна година номера, че някой си има равни гласове с някой друг и затова ще връчат две награди в дадената категория. Има дори награда за най-любовна песен. WTF?! Егати наградите...

Между другото това е ХИТ!

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Замисляте ли се, че когато стане въпрос за някои конкретни изпълнители в Рамания се отрича... всичко? Гледания, стриймове, приеми в клубовете, приеми на концерт, брой участия, класации на Сигнал, на Веселина, на национални телевизии, награди на Фолк Плюс, неопровержим интерес по социалните мрежи?:rolleyes:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

Кристина Костова

предпочита Русия пред България!

Тук можеше да е звезда!

 

Screenshot_20210317-231931_Instagram.jpg

FB_IMG_1616015817661.jpg

Тук по-скоро може да му счипят капачките на центъра.  :D :D 

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, FikLena каза:

Кристина Костова

предпочита Русия пред България!

Тук можеше да е звезда!

 

Screenshot_20210317-231931_Instagram.jpg

FB_IMG_1616015817661.jpg

С тази визия в България какво да прави? Нали ще го бият всеки ден... Ние още сме в соца :D 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

С тази визия в България какво да прави? Нали ще го бият всеки ден... Ние още сме в соца :D 

Е да ама нали е в Русия, а не в Холандия примерно. И там е същoто.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...