Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, asylum каза:

Кой ти знае Дай ми още в Турция. Никога не биха слушали песен на български език, колкото и да ни обичат. Хит си е в България. 

Е това са пълни глупости. Преди да излезе турската версия, оригинала се слушаше много в Турция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

И защо си мислиш че най-големият фактор са ни концерти, веднъж в година, с 4к публика? Галена е с най-успешни и гледани песни за последните 10 години и това е неоспорим факт, колкото и да Ви пречи.

Ако говорим за приеми, нека не забравяме this:

1:37 публиката дори и на гръцки пропя и срути залата хд

Защото там са отишли уж да ги слушат. В клуба отиваш да пийнеш и да се веселиш. И както казах, ако вникнеш и прочетеш коментара ми, този и още 1 прием са й топа на кариерата. 

Галена ми е любимка топ 3, ама не съм бот като някои от феновете й. Има много издънки, на ума ми изниква 10 години Планета ли беше дето ВСЯКА от големите я пръсна, а тя завършваше концерта(И беше на върха). 

Ивана, Глория, Камелия, АНЕЛИЯ, Преслава всички бяха над нея. Анелия ги размаза тогава, нищо че беше в средата. Галена пя най - много от всички и поради слабия прием й махнаха баладата. Самата тя беше много сдухана тогава. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото там са отишли уж да ги слушат. В клуба отиваш да пийнеш и да се веселиш. И както казах, ако вникнеш и прочетеш коментара ми, този и още 1 прием са й топа на кариерата. 

Галена ми е любимка топ 3, ама не съм бот като някои от феновете й. Има много издънки, на ума ми изниква 10 години Планета ли беше дето ВСЯКА от големите я пръсна, а тя завършваше концерта(И беше на върха). 

Ивана, Глория, Камелия, АНЕЛИЯ, Преслава всички бяха над нея. Анелия ги размаза тогава, нищо че беше в средата. Галена пя най - много от всички и поради слабия прием й махнаха баладата. Самата тя беше много сдухана тогава. 

Ами не миличка, прикрита злоба и хейт, типично за бот. Колкото и да въртиш от 10 страни, преди да си кажеш това с което искаш да провокираш - не ти се получава и всички го виждат. 😉 Не сме от вчера!

  • Like 1
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Ами не миличка, прикрита злоба и хейт, типично за бот. Колкото и да въртиш от 10 страни, преди да си кажеш това с което искаш да провокираш - не ти се получава и всички го виждат. 😉 Не сме от вчера!

Каква злоба, казвам си факти. И с какво провокирам, вие бяхте тези които казаха за Дай ми още. Аз само си казах мнението, както и го подкррпих с аргументи.

Ботско е да говориш за неща от които нямаш идея. Колко пъти беше на концерт ? Колко пъти беше на турне?

И за финал, кое не ми се получава? Кое не е истина ? 

1. Минавала ли е вяло на концерти - да.

2. Мина ли без  бис на последното турне като беше на живо - да.

3. Пяла ли е Анелия дай ми още 1000 пъти и получавала ли е прием да.

4. Има ли сумарно повече гледания - да.

Знам, че се засегна вчера като ти казах за Македония, но сте си такива. Затва и никой не ви иска. Освен това като бяхме на едно мнение за Добре ли си не беше ботско. Не ме цитирай, няма какво да кажеш. Имагинерни илюзии, бтв дуета с Деса също мина вяло в арената.

Tук всеки който не харесва Галена е злобен, няма връзка с главния... а истината е, че пет човека се опитват да ни убедят каква голяма певица и звезда е:

Оригинал:

https://www.vbox7.com/play:47fa0dd709

Обработка: добавени бисове, пеене, скандиране, ОБРАБОТЕН глас. 

https://www.vbox7.com/play:0978774d60

Малко обективност моля. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Откога Планета ТеВе стана достоверен източник? Че припаднем! :D Щеше да е супер, но уви, не е верно.

Баялдъм яяяяяяяя

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Откога Планета ТеВе стана достоверен източник? Че припаднем! :D Щеше да е супер, но уви, не е верно.

Защо говориш без да знаеш? Влез под коментарите на “Дай ми още” и сам се увери колко турски коментари има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Защо говориш без да знаеш? Влез под коментарите на “Дай ми още” и сам се увери колко турски коментари има. 

Ясно, значи Андреа има междугалактически хитове във всички страни по света, щом съдим по коментари. Те Азис едва знаят малцина, та Анелия ли - ЛЮБИМКА МИ Е, но боравя с факти. 

Окей, ся ще коментирам под това, ще викна и приятели. ХИТ В БЪЛГАРИЯ!!!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

На фона на "Няма да ти пиша" е хит, няма 2 мнения по въпроса. Но да ми се категоризира като черешката в година, в която е излязла и "Пей сърце" грам не върви.

Ще се абстрахирам от вечния си опит да проповядавам, че "МоЖе Да ИмА и ПоВеЧе От ЕдИн ХиТ в ЕдНа ГоДиНа" и ще изтъкна две неща:

- "Пей сърце" си е типична лятна песен, която може да е хит в лято 2016, лято 2017 и т.н. до ден днешен, но не е песен, която с кеф ще се слуша масово през зимата. Това не я омаловажава, просто дава предимство на хит, който не е конкретно за сезона.

- "Дай ми още" е излязла 25 дни преди края на годината и напълно спокойно можем да говорим, че си е разгърнала пълния потенциал в следващата календарна година. Има ли проблем да е черешката на 2017 или на некалендарна година от декември 2016 до декември 2017?

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ще се абстрахирам от вечния си опит да проповядавам, че "МоЖе Да ИмА и ПоВеЧе От ЕдИн ХиТ в ЕдНа ГоДиНа" и ще изтъкна две неща:

- "Пей сърце" си е типична лятна песен, която може да е хит в лято 2016, лято 2017 и т.н. до ден днешен, но не е песен, която с кеф ще се слуша масово през зимата. Това не я омаловажава, просто дава предимство на хит, който не е конкретно за сезона.

- "Дай ми още" е излязла 25 дни преди края на годината и напълно спокойно можем да говорим, че си е разгърнала пълния потенциал в следващата календарна година. Има ли проблем да е черешката на 2017 или на некалендарна година от декември 2016 до декември 2017?

 

Не знам. Започвам да се притеснявам от обсебени фенове :( Сякаш светът ще свърши, ако не се омаловажи успех на някоя друга чалга повлекана. Вече сме в ново десетилетие и втора година няма хит на нивото на Дай ми още. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Danger. каза:

Цялостно и “Пей сърце” и “Дай ми още” са горе-долу равностойни по хитовост и само те останаха във времето от въпросната година. В дискотеките въртят и двете понякога все още, и на двете има страшни приеми.

Нека не забравяме как на концерта 2018 като почнаха да пеят акапелно “Пей сърце” цялата зала откачи от кеф. Голяма грешка беше тогава да не си я изпеят цялата, а пяха баналния “Маракеш”. 

“Дай ми още” има доста гледания от Турция, тъй като там си слушаха доста и оригинала, докато “Пей сърце” си беше и е все още хит главно в България. 

След тея двете песни има точно две песни на кръст които ще се задържат във времето според мен - “Феноменален” и “Проблем”. 

Ама какъв “Феноменален” бе?! Стига глупости! Имам чувството, че тук някои хората живеят на друга планета и взаимно си се заблуждават...

  • Like 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Ама какъв “Феноменален” бе?! Стига глупости! Имам чувството, че тук някои хората живеят на друга планета и взаимно си се заблуждават...

Знам, че тайничко си я слушаш и ти вече трета поредна година и чакаш любимката ти да изкара такъв дълготраен хит. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Ама какъв “Феноменален” бе?! Стига глупости! Имам чувството, че тук някои хората живеят на друга планета и взаимно си се заблуждават...

Боли нали :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Знам, че тайничко си я слушаш и ти вече трета поредна година и чакаш любимката ти да изкара такъв дълготраен хит. 

Стига глупости! Това е най-противната песен на Галена. Оригиналът “Зоопарк” е в пъти по-добър. “Паника”, “100 живота”, “Сърце” и “Добре ли си” са класи над тази втръснала помия! 

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Стига глупости! Това е най-противната песен на Галена. Оригиналът “Зоопарк” е в пъти по-добър. “Паника”, “100 живота”, “Сърце” и “Добре ли си” са класи над тази втръснала помия! 

Тука стъпи накриво. Плюеш по любимата ни песен на мен с @Willy и сигурно още форумци. Феноменален е такъв проект за какъвто доста чалгарки ще си мечтаят и само ще си я пеят по участията. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Дай ми още" е супер overrated песен в тоя форум. Не казвам,че не беше голям хит,но не и чак толкова бомбастичен колкото се изкарва тук,а и излезе в разгара на Криско,Тита и Гери Никол вълната и по-голям интерес предизвика "яката дупара" отколкото тая песен.

 

Много съм разочарован от ремикса на Феноменален. Тая песен има толкова power,а в ремикса тъкмо очакваш да се случи нещо и..meh 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Ти сериозно ли? Пантера и Хаваната кой ги помни, освен болните ви мозъци? Тръгнал да ми сравнява отдавна забранени песнички. 😂

"Дай ми още" кой я помни? Само феновете на виещата певица?

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

"Дай ми още" кой я помни? Само феновете на виещата певица?

Всички я помнят, "Пантера" се забрави още в годината в която излезе и беше заличена с "В твоите очи". Гледайте малко реално на нещата, фенство, фентсво, ама и обективност трябва. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...