Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Olay каза:

И според мен Галя да го взима, че ако праса пак ще плагиатства яко и ще я води за авторска.

Галя, а не Преса, е тази, която написа под “Пей сърце”, че песента е авторска :) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

В фб група за пластични операции пак коментират прес.

"Преслава е все едно минала през смяна на визията за укриване от полиция. Неузнаваема е и това много ме дразни"

Това вече е върхът. Да си член на фейсбук групи за пластични операции само за да се интересуваш какво ще кажат за Преса. Това, ако не е фенство, не знам какво е...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , stenly каза:

Забелязахте ли коментарите под клипа на Емануела 🤥 

Нищо ново под слънцето. Фалшиви коментари, фалшиви гледания, фалшиви коси, мигли, джуки, скули, гъз... абсолютно всичко. Направо не знам на какво са в направили в клипа и как въобще се харесват с толкова очевадни корекции, които дори не са естетически издържани. 
А специално за последната и песен - аз имам чувството, че тя я пее тая песен от 4-5 години. От “Виновна” насам всичко и е 1:1 - неразличимо. 
Тотал щета - язък, за качествените проекти, които се пуснаха напоследък. Супер амортизирана е Еману. За какво се мъчи още не знам. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Това вече е върхът. Да си член на фейсбук групи за пластични операции само за да се интересуваш какво ще кажат за Преса. Това, ако не е фенство, не знам какво е...

E пратили са му го очевидно. Оригиналният пост е за Азис и как след 13 пластични операции си прилича на себе си. Но там е разликата, че при него повечето са по тялото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Това вече е върхът. Да си член на фейсбук групи за пластични операции само за да се интересуваш какво ще кажат за Преса. Това, ако не е фенство, не знам какво е...

Точно заради Преслава съм там, да, позна. Другата опция е да си забил в миналият век.

Гледам си резултати от нослета просто и подбирам кой НЕ прави като тези на Прес.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Аз разказвала ли съм ви как преди 2 години чаках в една болница, в която оперира известен пластичен хирург. При него влезе едно момиче на носа за смяна на превръзките и по-късно влязоха и родителите й да видят как е станало преди да сложат новите превръзки. Излизайки, коментираха "Ох, добре е станало - беше ме страх, че ще е като Преслава". Та направо си стана нарицателно за лоша ринопластика.

 

Ужас, това съм аз!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

E пратили са му го очевидно. Оригиналният пост е за Азис и как след 13 пластични операции си прилича на себе си. Но там е разликата, че при него повечето са по тялото.

И какво е правил по тялото? Няма никаква разлика. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

И какво е правил по тялото? Няма никаква разлика. 

При Цитиридис е обяснявал: "Съвсем скоро си отрязах ушите, бяха почнали да стават доста дълги при обичките. Устните, веждите, лицето, имам оформени гърди, бицепси, паласки, корем, няколко пъти сме махали и чистили. И стигаме до пениса", изрежда всичките си операции той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

При Цитиридис е обяснявал: "Съвсем скоро си отрязах ушите, бяха почнали да стават доста дълги при обичките. Устните, веждите, лицето, имам оформени гърди, бицепси, паласки, корем, няколко пъти сме махали и чистили. И стигаме до пениса", изрежда всичките си операции той.

Кое му е оформеното там? И каква е тази процедура? Импланти ли? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Гальо каза:

Кралица Ариа пристига ❤️

B588-EB45-75-FC-4196-9-AF2-A5-A7-C2-C5-D

Сега снимка, а песента ако излезе до май пак е добре. Вече и Андреа може да й завижда на soon-a.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=J9uOLG_y_0c

Ето това е як машъп. Желязно пеене и репертоар. Нашите чалга певици са доста далеч от истината с обработените в студио записи, придружени от изкуствено и позьорско поведение.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, amor_mio каза:

https://www.youtube.com/watch?v=J9uOLG_y_0c

Ето това е як машъп. Желязно пеене и репертоар. Нашите чалга певици са доста далеч от истината с обработените в студио записи, придружени от изкуствено и позьорско поведение.

Най-добрият е на Кондьо.

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Сега снимка, а песента ако излезе до май пак е добре. Вече и Андреа може да й завижда на soon-a.

Всички знаем, че хеликоптера е песен подготвяна да владее всеки български нощен клуб. Разбираемо защо не я пусна, но вече е време ❤️

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, amor_mio каза:

https://www.youtube.com/watch?v=J9uOLG_y_0c

Ето това е як машъп. Желязно пеене и репертоар. Нашите чалга певици са доста далеч от истината с обработените в студио записи, придружени от изкуствено и позьорско поведение.

Това си е традиция там.Имат много предавания с жива музика.

А Иви Адаму е българка, ако не знаете.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

@Willy Жената на Султана скоро няма ли да пуска нова песен (кавър) ?

На Въртележката 🔜🔜🔜

преди 1 час, SG каза:

Честит рожден ден на кралицата (и на краля също, де :D )!

 

Нищо от дуета им, Азис пак се показа като лицемерка.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...