Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Тая Ваня Великова днес и при Цитиридис била. Ужас. Прекалено много внимание й се обръща. 

 Завистта е порок!

Айдеее! Близалка! Яша, бейби! May be an image of 1 person, standing and indoorMay be an image of 2 people, people sitting, people standing and indoorMay be an image of 2 people, people standing and indoorMay be an image of 3 people, people standing and indoorMay be an image of 3 people, people standing and indoor

Редактирано от asylum
  • Love 6
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Тая Ваня Великова днес и при Цитиридис била. Ужас. Прекалено много внимание й се обръща. 

Ми то не може само наркомани и Тройници, хората искат да гледат и нещо интересно все пак! Яша бейби, някой бърже да каже къде да го гледаме. 

преди 11 часа , Blueberry каза:

Не знам дали сте коментирали, но в гостуването си при Тото, Мария Бонева разказа, че рапъра Сиско (The Thong Song) предложил дует на Анелия и тя му отказала. 

 

Най-накрая някой да ми припомни кой е тоя световно беизвестен рапер. И аз да бях Анелия, и аз бих предпочел за дует Радко Петков :) 

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галине, ако четеш направи един машуп на Гергана и ще те защитавам пред цялата Рама армия - обещано! А ако е feat. Лидия, се преименувам на Galinafen (съчетание от Галин и Гергана) ❤️ Давам ти един месец срок на офертата!

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванче, понеже знам че ни четеш, време е да пуснеш един машуп. Най добре - с твойте си песни! И го прати на ФенТВ за мога като пуснат поздрави от чужбина да си го поръчам и да поздравя целия форум и специално Танчето! Със сигурност ще стане по-поръчвана от Кифла фафла, Болница и изтъркалия се Кавал! Яша бейби! Качвай са! 

Дотогава поздрави на всички, но най-вече за @zai4eto82!

 

  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли време Ванчето да се кандидатира? Виж за нея бих абсолютно и категорично ще гласувам дори в условията на карантия. Искам да изпее Близалка и Давай мило от парламентарната трибуна! 

 

  • Love 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

А сега деня ми стана още по-разкошен! 

 

Осмисли ми деня - качвам са! 

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Е хубуу, Ана Мария явно е решила да козплейва Анита но Бамбината, но в тоя случай Софията защо е изтървала да се нагласи като нейната дружка Майчето Нури?

 

И на мен ми бие на Анита! 

 

 

 

 

 

  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Милионерчето мина, разори се. Сега хитът на България е Близалка! Черпя по една близалка всички хейтъри! Ето ви по една виртуална близалка!"

 

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Mr. Greshen каза:

Теди Александрова и Илиян - Автомата

9 март

Значи скоро ще пусне и албума? Те имат и друг дует до колкото видях от списъкът на песните в албумът й "Сърце мое" Влизам и пърдя... опс, гърмя! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...