Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имаме още една Клеопатра, засега само кандидатка защото истинската наша Клеопатра е една!

 

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

На такива като Ваня Великова трябва да им се забрани ефира и сцената. Потресена съм как хората се излагат за слава и пари.

Твърде малко са наясно защо правят, каквото правят. Трябват повече хора като Ванчето! 

А  за тебе ще продължавам да се моля на иконите! 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дообре. ФенТВ вече нагласиха и есенния сезон още от сега. Малката Джулка - или по точно Джулка с малките - ще вари лютеница, наживо от Смолян в ефир, Анамария май компоти щяла да затваря, Йовко ще върти ярета на чеверме, Софка, Барбито и Дървения явно чакат нашите предложения за рецепти. 

С тия темпово не само Митьо ще им подлива вода, очаквам и националните телевизии да им правят мръстно, къде къде по-интересни са от някви самоповярвали си вехти пияндета. 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, presi_fen! каза:


Галена: Ах как искам да ви нацелувам!

ИЗБРАХТЕ: “100 живота” на Галена е “Видеоклип на 2020” 

Галена:Наградите за мен не са важни 🤣🤣🤣🤣🤣

Абсолютно! 
Тази, която преди години казваше, че наградите не са ѝ важни, сега качва всяка възможна анкета и класация, в която е номинирана, за да се гласува за нея, след което почва да споделя какво е спечелила...

От скоро я признах за най-голямата лицемерка в поп-фолка и певицата с маска, която едва ли някога ще свали напълно... Просто ЖАЛЕНА!

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, presi_fen! каза:


Галена: Ах как искам да ви нацелувам!

ИЗБРАХТЕ: “100 живота” на Галена е “Видеоклип на 2020” 

Галена:Наградите за мен не са важни 🤣🤣🤣🤣🤣

За някои и гледанията не бяха важни, а сега споделят всеки милион. Поредната лицемерка. 😴

  • Like 7
  • Love 1
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Дообре. ФенТВ вече нагласиха и есенния сезон още от сега. Малката Джулка - или по точно Джулка с малките - ще вари лютеница, наживо от Смолян в ефир, Анамария май компоти щяла да затваря, Йовко ще върти ярета на чеверме, Софка, Барбито и Дървения явно чакат нашите предложения за рецепти. 

С тия темпово не само Митьо ще им подлива вода, очаквам и националните телевизии да им правят мръстно, къде къде по-интересни са от някви самоповярвали си вехти пияндета. 

 

Кофти обаче че от миналата седмица А1 ги спряха :(

 

00:33

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

 

Да гледа Рамания и да знае кога чалгата не тресеше само дискотеките, а държавата, и изборът между две суперзвезди за Певица на годината беше наистина труден.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

 

Деси Слава,Камелия,Глория,Ивана,Мишо Шамара,Веселин Маринов!! 💪

Погледнете сега и днешните номинирани.. Опс, забравих, че няма награди.  😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти към КОТКИ имаш знам фетиш и сънуваш ги когато спиш! :D :D :D❤️❤️❤️ 
ЖЕРТВА с ХИЩНИК, дали си виждал?! Влюбени да са те! ❤️❤️❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Да гледа Рамания и да знае кога чалгата не тресеше само дискотеките, а държавата, и изборът между две суперзвезди за Певица на годината беше наистина труден.

И Деса с 1 статуетка, Камелия с 4! Ега ти звездата. 

 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

@NazzkO и да ми реагираш и да не ми реагираш това е положението. 

И да дрънкаш тъпотии, и да не, няма да можеш да омаловажиш успеха на "НЕ"звездата. Само чуй безапелационната реакция на публиката в номинацията на Десислава, сравнена с всички останали и мигом си затваряш устата, щот такова викане при другите няма. И после да били дали на друга приза. Че то щеше да е ебати резила цялата тая церемония в такъв случай. Десислава беше във вихъра си тогава. Не че другите не са били топ, но тя изживя тоталния си пик точно в този период. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ice_hot_sm каза:

И да дрънкаш тъпотии, и да не, няма да можеш да омаловажиш успеха на "НЕ"звездата. Само чуй безапелационната реакция на публиката в номинацията на Десислава, сравнена с всички останали и мигом си затваряш устата, щот такова викане при другите няма. И после да били дали на друга приза. Че то щеше да е ебати резила цялата тая церемония в такъв случай. Десислава беше във вихъра си тогава. Не че другите не са били топ, но тя изживя тоталния си пик точно в този период. 

Да и сера на реакцията! 

 

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

И Деса с 1 статуетка, Камелия с 4! Ега ти звездата. 

 

А има ли изобщо вариант, в който и двете да получат всичко, което са заслужили? Както казах- изборът е повече от труден при такива доказали се звезди. Затова едната е ощетена да получи всичко освен най-важната награда, а другата не получава нищо освен най-важната награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

И Илиян вече със собствен youtube канал и машъп:

 

Тъп е, иначе и аз ще пускам скоро. Подготвям трио Mara Shulevna and Vania Velikova feat. Klea ❤️❤️❤️ 

Много дърт тоо Илиян бе Туце. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тъп е, иначе и аз ще пускам скоро. Подготвям трио Mara Shulevna and Vania Velikova feat. Klea ❤️❤️❤️ 

Много дърт тоо Илиян бе Туце. 

Да, ама и той ми хвърляше погледи и ми намигаше. 

  • Wow 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Тъп е, иначе и аз ще пускам скоро. Подготвям трио Mara Shulevna and Vania Velikova feat. Klea ❤️❤️❤️ 

Много дърт тоо Илиян бе Туце. 

В мушамата ти ще бъдат включени:

1. Сто Мерцедеса

2. Шефът и Шефката

3. Давай, мило

4. Секси хит

5. Бял Мерцедес

6. Моли се на иконите

7. Панталона

преди 31 минути, zai4eto82 каза:
Когато Татяна имаше хубави песни:
 

Но тогава нямаше вавилонски успехи!

 

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Коце трябва да е пристигнал вече. С Малдивите имаме 3 часа разлика напред. 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...