Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Аз отивам заради Коце. Той ми е важен. 

Направете си една среща тогава като ти е важен. Някъде на открито, в някоя градинка примерно. Що пък тряя да е точно в претъпкана шмъркотека.

Или хотелска стая си наемете. 

Тряя ли полвината Черноморие да хване вирус заради вас двамата? Няма ли да ти тежи на съвестта да разсипеш живота на толкоз хора? 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Галена беше избрана за певица на годината, Преслава чак номер 7, а Лидия е номер 3:

https://novini.bg/show/kliuki/638398

Реално погледнато ТОП 5 е точно така.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Реално погледнато ТОП 5 е точно така.

Кое му е реалното, Преса и Галя си бяха топ. Едната беше с няколко хита, другата с една песен и машъп.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Кое му е реалното, Преса и Галя си бяха топ. Едната беше с няколко хита, другата с една песен и машъп.

Галена да. Но Преслава не знам защо трябва да я слагаме по върховете в година, в която тя самата не се е борила да е в ТОПа. Само с една песен не е била по-успешна от тези над нея в класацията. А ако включваме и машъпите обявявам Десислава за ТОП 3 на 2021.

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Danger. каза:

Не отделяй цялото си внимание за човек, на когото му е все тая за тебе. 

 

Аз му помагам за някои неща, коментираме. Коце е много повече отколкото си мислят някои. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Галена да. Но Преслава не знам защо трябва да я слагаме по върховете в година, в която тя самата не се е борила да е в ТОПа. Само с една песен не е била по-успешна от тези над нея в класацията. А ако включваме и машъпите обявявам Прасето за ТОП 3 на 2021.

Ти пак ли си пил оцет? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Галена да. Но Преслава не знам защо трябва да я слагаме по върховете в година, в която тя самата не се е борила да е в ТОПа. Само с една песен не е била по-успешна от тези над нея в класацията. А ако включваме и машъпите обявявам Десислава за ТОП 3 на 2021.

Сори, но единият машъп е в път по голям хит от другият. Отделно бедния е голям хит, не е пиян, но мачка всичко на Деси Слава накуп, вкл. И машъпа й.

Иначе не се е борила Джексънката, но па е там. Като я гледаш Преслава, понякога си казваш живота наистина е несправедлив. Тя си чешеше мочурището, цепеше издънки и пак беше хипер актуална и въртяна. Други си сцепиха задника и пак под нея.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

https://www.instagram.com/p/CLwkAfjF3hF/?igshid=d0ifo15wm2co

Преслава защо непрекъснато подучва Паола да чисти? Поне 20 такива клипа има.

Защото е редно, на кво да я учи ? Да чете CNN ли ? 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Хайде без излишно заяждане.

Не се заяждам, просто това са нашите традиции и народофилософия. Беше ирония която беше с цел шега. Не я учи на лошо нещо, ако е чиста и подредена това само ще й помогне напред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Сори, но единият машъп е в път по голям хит от другият. Отделно бедния е голям хит, не е пиян, но мачка всичко на Деси Слава накуп, вкл. И машъпа й.

Иначе не се е борила Джексънката, но па е там. Като я гледаш Преслава, понякога си казваш живота наистина е несправедлив. Тя си чешеше мочурището, цепеше издънки и пак беше хипер актуална и въртяна. Други си сцепиха задника и пак под нея.

Идеята ми не беше да изтъквам Десислава. И все пак от всички машъпи нейният е най-успешният след този на Преслава и доста по-успешен от втория.

Иначе ми се струва, че тук доста се бърка актуалността по инерция с хитовостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Идеята ми не беше да изтъквам Десислава. И все пак от всички машъпи нейният е най-успешният след този на Преслава и доста по-успешен от втория.

Иначе ми се струва, че тук доста се бърка актуалността по инерция с хитовостта.

Актуален значи да си слушам и вървежен. По - вървежна жена в клубовете от Преслава за тази година беше само Галена. Дори дж-ите като правеха класации я сложиха напред. Това е, колкото и да го дъвчем. Лидия не се доближава до тях дори на километър. 

Иначе Лидия е като фея, толкова е ефирна и красива. Топа е в момента визуално. 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

https://www.instagram.com/p/CLwkAfjF3hF/?igshid=d0ifo15wm2co

Преслава защо непрекъснато подучва Паола да чисти? Поне 20 такива клипа има.

Еми като порасне ще си има чистачка гратис! Не правете Пепа на проста! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

https://www.instagram.com/p/CLwkAfjF3hF/?igshid=d0ifo15wm2co

Преслава защо непрекъснато подучва Паола да чисти? Поне 20 такива клипа има.

Икономисва от чистачка. Не е като Глория щедра, да плаща на Мара! 

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Актуален значи да си слушам и вървежен. По - вървежна жена в клубовете от Преслава за тази година беше само Галена. Дори дж-ите като правеха класации я сложиха напред. Това е, колкото и да го дъвчем. Лидия не се доближава до тях дори на километър. 

Иначе Лидия е като фея, толкова е ефирна и красива. Топа е в момента визуално. 

Колкото и да е била въртяна, тя има само един хит от съответната година, защото е издала само една песен. Не е съвсем честно да зачитаме инерцията със старите хитове като постижение за настоящата. По тази логика Преслава не е била над Глория през 2005, нито над Ивана през 2006 и 2007, защото те двете бяха възприемани като по-големи имена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Качили са концерта за 2 години Планета от 2003 г.

 

Определено Глория сцепва със сценично присъствие, бях забравил че е способна и на такива изяви. Мега силна година за нея беше 2003 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...