Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

От новата колекция на Галин, много ме кефи ❤️

 

i-am-sculpturing-line-kas-top-s-dalag-rakav-image_603667efc4272_1920x1920.jpeg

Вече те виждам като ново момиче кокиче на Галин. Розова пантеро... знам къде те влече, ти и Галин имате еднакви цветове като любими. 

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Вече те виждам като ново момиче кокиче на Галин. Розова пантеро... знам къде те влече, ти и Галин имате еднакви цветове като любими. 

Всъщност е от новата колекция на Мегз, но Галин и изпълнителите му са рекламни лица на моделите й. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже видях, че се е коментирало - този провинциален миндил Лидия не я ли е срам да пее на лайв запис, след като се бие в малките си ц*цки, че е маестрална певица?! Дано в скоро време приключи с тази безумна инвестиция да става успешна певица в България и да се насочи в това става световноизвестна .... в Бургас. 
 

Как може това да се толерира, толкова ли българският слушател няма принципи и “цедка”, за да може да отсява продукцията, която ще наложи като сезонен хит?! ..Аман!

  • Like 8

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Senhor каза:

И на мен това изпълнение при Цитиридката не ми се струва да е на живо. Как може такива цигански номера в национален ефир?

Вие па, тва е Галин... като чели не го знаем. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, stereoto_ каза:

Как може това да се толерира, толкова ли българският слушател няма принципи и “цедка”, за да може да отсява продукцията, която ще наложи като сезонен хит?! ..Аман!

Средностатистическият български слушател сигурно не знае коя е тази.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Известна медия потърси Примата на поп-фолка Глория, за да разбере мнението й за новите тийн идоли - изпълнителите на Алфа Мюзик - собствен лейбъл на певеца Галин. Глория в момента все още се възстановява след като наскоро прекара Коронавируса, в същото време е и в очакване на първото си внуче.

- Глория, какво мислите за Лидия?

- Коя Лидия-Чипса ли?

- А за Десита?

- Дрисита? Що за име? Днешната младеж...

- Какво смятате за Адам?

- Е хубаво де, дайте да го видя - пратили сте ми някакъв пластмасов манекен, объркали сте снимката...

- А за Данна?

- А, Даниелка - "Все ми е тая" е готина песен.

- За Галин?

- Кой? А, Гъбинчо Испанията - ами не е лошо момче май, имаше някакви хитове с Гергана.

- Маджуна?

- Маджун за прозорци?

- Не можахме много да се разберем, но все пак Ви благодаря. Приятен ден!

- Мерси, и на Вас!

  • Love 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , presi_fen! каза:

Благодаря ти!

Хубава е песента , дъртия Стораро какви кючеци ръси само 🤣🤣 и каква е тази козина .. ужас (нищо ,че и аз съм същия като него) 🤣🤣🤣 

Верно едно време (преди 15+ години) жълтите медии гръмнаха с 'преслава с косми по гърдите', а ма чак па толко.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Галин също е рециклиран псевдоним

Знам, ама трябваше да си спомена Гериту - така де, Гло се е сетила за хитовете й с Гейлин. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Jouey каза:

Какво е това? 🤣🤣🤣🤣

 

Ужасно, какво друго може да е? 

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Понеже видях, че се е коментирало - този провинциален миндил Лидия не я ли е срам да пее на лайв запис, след като се бие в малките си ц*цки, че е маестрална певица?! Дано в скоро време приключи с тази безумна инвестиция да става успешна певица в България и да се насочи в това става световноизвестна .... в Бургас. 
 

Как може това да се толерира, толкова ли българският слушател няма принципи и “цедка”, за да може да отсява продукцията, която ще наложи като сезонен хит?! ..Аман!

Мен ако питаш, някой не е чул, не е разбрал, ма толкоз е учила и толкоз рабира.  Магистрална певица е искала да каже. 

преди 1 час, Gerganafen каза:

Известна медия потърси Примата на поп-фолка Глория, за да разбере мнението й за новите тийн идоли - изпълнителите на Алфа Мюзик - собствен лейбъл на певеца Галин. Глория в момента все още се възстановява след като наскоро прекара Коронавируса, в същото време е и в очакване на първото си внуче.

- Глория, какво мислите за Лидия?

- Коя Лидия-Чипса ли?

- А за Десита?

- Дрисита? Що за име? Днешната младеж...

- Какво смятате за Адам?

- Е хубаво де, дайте да го видя - пратили сте ми някакъв пластмасов манекен, объркали сте снимката...

- А за Данна?

- А, Даниелка - "Все ми е тая" е готина песен.

- За Галин?

- Кой? А, Гъбинчо Испанията - ами не е лошо момче май, имаше някакви хитове с Гергана.

- Маджуна?

- Маджун за прозорци?

- Не можахме много да се разберем, но все пак Ви благодаря. Приятен ден!

- Мерси, и на Вас!

Много хубаво даже са се разбрали с баба ни. 

А сега следват водещите по ФенТВ!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е най - големият феномен в поп - фолка. Единствената певица освен Катя от Ритон с легендарни цици. Най - голямата й грешка беше, че си ги намали два пъти. Днес щеше да е цицорана номер 1 в България. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Преса е най - големият феномен в поп - фолка. Единствената певица освен Катя от Ритон с легендарни цици. Най - голямата й грешка беше, че си ги намали два пъти. Днес щеше да е цицорана номер 1 в България. 

Преди нея Силвия и Джина Стоева имаха същия цицорест статут. Според мен Сиса го държи и до днес. Отбележете си, пишете там!

Виме да искаш!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Известна медия потърси Примата на поп-фолка Глория, за да разбере мнението й за новите тийн идоли - изпълнителите на Алфа Мюзик - собствен лейбъл на певеца Галин. Глория в момента все още се възстановява след като наскоро прекара Коронавируса, в същото време е и в очакване на първото си внуче.

- Глория, какво мислите за Лидия?

- Коя Лидия-Чипса ли?

- А за Десита?

- Дрисита? Що за име? Днешната младеж...

- Какво смятате за Адам?

- Е хубаво де, дайте да го видя - пратили сте ми някакъв пластмасов манекен, объркали сте снимката...

- А за Данна?

- А, Даниелка - "Все ми е тая" е готина песен.

- За Галин?

- Кой? А, Гъбинчо Испанията - ами не е лошо момче май, имаше някакви хитове с Гергана.

- Маджуна?

- Маджун за прозорци?

- Не можахме много да се разберем, но все пак Ви благодаря. Приятен ден!

- Мерси, и на Вас!

:D :D :D 
Глория поздравява Галин!

"Колко лесно я играем двойната игра пред Пайнера! Крием тайни и това е! Влюбени в Адамовата Ябълка! Колко много грим и прашки, сякаш има нужда от това? Да се правим на Пепеляшки, само не това!"
"Ще ми се прави на Пепеляшка, тоя... кЪт му отпукЪм и забия един шЪмар, ще разбере, че Пепеляшка е само една!"

  • Haha 3
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Коце няма да го дават в Мармалад тази събота, но пък ще го дават в Папараци.

То кой я гледа вече тази пародия на предаване "Папараци"? 🤦‍♀️

Даже "Мармалад" е по-добре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Коце няма да го дават в Мармалад тази събота, но пък ще го дават в Папараци.

Танче, кажи им, че Лиди не знае ко е туй "ливе запис"! А и Коце не би й позволил да направи такава шмекерия с общия им хит!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Just_Me каза:

То кой я гледа вече тази пародия на предаване "Папараци"? 🤦‍♀️

Даже "Мармалад" е по-добре.

Когато са интересни гостите се гледа. В случая ще е Коце и няма да се пропусне. Тъкмо след работа. :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Gerganafen каза:

Танче, кажи им, че Лиди не знае ко е туй "ливе запис"! А и Коце не би й позволил да направи такава шмекерия с общия им хит!

Лидия не беше ли марка сухи пасти? Не виждам кво има няква префърцунена фафла общо с ливе записи ;) 

https://bgm.bg/продукт/паста-лидия-перун/

А сега е време за призрака и полтъргайта на ФенТВ! 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Лидия не беше ли марка сухи пасти? Не виждам кво има няква префърцунена фафла общо с ливе записи ;) 

https://bgm.bg/продукт/паста-лидия-перун/

А сега е време за призрака и полтъргайта на ФенТВ! 

Mного странни водещи избират. Само Йовко ме кефи от всички. С него е най-забавно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Mного странни водещи избират. Само Йовко ме кефи от всички. С него е най-забавно. 

Отиди да му правиш компания и ставай водеща веднага, да не се мотивирам аз да ида и да те дразня от ефира, в компанията на любимата ти кака Ана Мария! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...