Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Да подрусаме гърди :D 00:37

 

 

Колко екшън сал федно видИУ - пеене, кючеци, удар и още нещо. Благодаря, че сподели! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Moovit каза:

Абе имам един страничен въпрос. Галена пяла ли е "Да ти олекне" по участия?

Да, след като я пусна я пя на няколко участия и дотам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвам да кажа, че Мома Яница вече е влязла в репертоара и на кръчмите. В момента сме една механа и я пеят. Най-големия авторски фолклорен хит от Бяла роза насам!

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, presi_fen! каза:

Немога да си спомня коя беше БГ версията, някой сеща ли се? 

Аз се сещам, ама няма да ти кажа докато не спреш да спамиш през 2 дена как машъпа бил 8-ото чудо на Света и как имал еди-колко си гледания. 🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moovit каза:

Аз се сещам, ама няма да ти кажа докато не спреш да спамиш през 2 дена как машъпа бил 8-ото чудо на Света и как имал еди-колко си гледания. 🤣🤣🤣

Хаха ами най-добрият и най-гледания машъп е този на Преслава има ли смисъл пак да ти го казвам 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Senhor каза:

Идвам да кажа, че Мома Яница вече е влязла в репертоара и на кръчмите. В момента сме една механа и я пеят. Най-големия авторски фолклорен хит от Бяла роза насам!

Това е от няколко години. 

  • Like 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, presi_fen! каза:

Немога да си спомня коя беше БГ версията, някой сеща ли се? 

Айде, от мен да мине, ще ти споделя крадената ни версия, която първоначално си беше на турски - в турския албум на Стораро. Май му беше първият премиерен клип по Фен. Пуснах си малко да чуя българската версия, че не я помнех, а турската му я няма в тубата - ми не е виел така отблъскващо едно време. Пропадняк.

Хайде, Прили, включи я в следващата мушама. Не ми благодари.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Айде, от мен да мине, ще ти споделя крадената ни версия, която първоначално си беше на турски - в турския албум на Стораро. Май му беше първият премиерен клип по Фен. Пуснах си малко да чуя българската версия, че не я помнех, а турската му я няма в тубата - ми не е виел така отблъскващо едно време. Пропадняк.

Хайде, Прили, включи я в следващата мушама. Не ми благодари.

 

Благодаря ти!

Хубава е песента , дъртия Стораро какви кючеци ръси само 🤣🤣 и каква е тази козина .. ужас (нищо ,че и аз съм същия като него) 🤣🤣🤣 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Фики пуска тийзър за новата песен и 90% от коментарите са за рекламата за апартамента. Влизам в тикток и хиляди видеа са за рекламата за апартамента. Влизам в Инстаграм и е пълно с мемета за апартамента. Пускам си Нова ТВ и Фики е в национален ефир и хората го аплодират и гласуват за него.

А после си пускам ютюб и виждам Галин и купените му гледания и как никой не се вълнува за него вече трета поредна година.

 

Мисля, че истинската ни тревога трябва да е, че изборът ни е сведен до "Галин или Фики" - това е истински тъжното в случая. 

  • Like 3
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Благодаря ти!

Хубава е песента , дъртия Стораро какви кючеци ръси само 🤣🤣 и каква е тази козина .. ужас (нищо ,че и аз съм същия като него) 🤣🤣🤣 

Тука пере най-яките кючеци

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...