Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 5 минути, Blueberry каза:

- Забравете за добро класиране на Ефенди, много е дървена... топ 10 в наааааай-добрия случай, ама много изнасилено.

 

https://www.instagram.com/p/CNR9lOpB9DP/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again 

- представителят на Норвегия - TIX е автор на Sweet but psycho на Ейва Макс... да си беше написал такова парче и на себе си. Наскоро чух парчето на Keiino, което е останало второ и определено е по-силното. Втора скандинавска държава, която си остави по-силното парче на второ място в националния финал :D Трябва да преслушам и датската.

 

Е, това е сутрешен блок, какво очакваш да направи? И това е много, хъ-хъ. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Е, това е сутрешен блок, какво очакваш да направи? И това е много, хъ-хъ. 

Имаше и друго клипче от някаква репетиция, ама исках да наблегна на Keeino в поста си, затова не я споделих :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Имаше и друго клипче от някаква репетиция, ама исках да наблегна на Keeino в поста си, затова не я споделих :D 

Тва норвежката селекция е такава монументална излагация, няма кво да я коментираме. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2021 г. от 1:10, Blueberry каза:

- Забравете за добро класиране на Ефенди, много е дървена... топ 10 в наааааай-добрия случай, ама много изнасилено.

 

https://www.instagram.com/p/CNR9lOpB9DP/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again 

- представителят на Норвегия - TIX е автор на Sweet but psycho на Ейва Макс... да си беше написал такова парче и на себе си. Наскоро чух парчето на Keiino, което е останало второ в националната им селекция и определено е по-силното. Втора скандинавска държава, която си остави по-силното парче на второ място в националния финал :D Трябва да преслушам и датската.

 

Малееее трагедия..... :(

 

шокиращ non-qualifier!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Брутален е на живо бе! Само да смее оная цистерна да му отнеме победата!

Между другото Arcade влезе в Топ 100 на билборд и е първата песен от Евровизия, която влиза в класацията от 25 години насам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

 

Брутален е на живо бе! Само да смее оная цистерна да му отнеме победата!

Между другото Arcade влезе в Топ 100 на билборд и е първата песен от Евровизия, която влиза в класацията от 25 години насам.

Стига де...Не искам нито Швейцария, нито Малта, нито Франция да печели. СлучаеноС ли е tho че и трите фаворити са с френски заглавия? Не мисла! 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Стига де...Не искам нито Швейцария, нито Малта, нито Франция да печели. СлучаеноС ли е tho че и трите фаворити са с френски заглавия? Не мисла! 

Франция ще флопне, но победителят ще е между Швейцария и Малта... друг вариант не виждам. Two-horse race като 2017 с разликата, че този път доста повече песни стават за нещо.

Литва ще е dark horse-ът, който ще грабне 3-4 място, обирайки много периферен вот. Най-голямата разлика в жури и телевот: Сан Марино (слабо при журитата, силно в теле), Франция (силно при журитата, слабо в теле). 

Да залагам ли пари? хъхъ

Сега като се замисля и 2018 си беше с двама фаворита, просто аз бях за трети и забравих :D 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Франция ще флопне, но победителят ще е между Швейцария и Малта... друг вариант не виждам. Two-horse race като 2017 с разликата, че този път доста повече песни стават за нещо.

Литва ще е dark horse-ът, който ще грабне 3-4 място, обирайки много периферен вот. Най-голямата разлика в жури и телевот: Сан Марино (слабо при журитата, силно в теле), Франция (силно при журитата, слабо в теле). 

Да залагам ли пари? хъхъ

Не мисля че Литва щe e dark horse за някой, щото е една от най-прехвалените и бутани или да кажа коментирани песни тази година в esc community. За другите съм съгласен за всичко, освен че Италия им диша във врата на топ 2 и хич не са без конкуренция.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Не мисля че Литва щe e dark horse за някой, щото е една от най-прехвалените и бутани или да кажа коментирани песни тази година в esc community. За другите съм съгласен за всичко, освен че Италия им диша във врата на топ 2 и хич не са без конкуренция.

 

Аз си мисля, че Италия ще бъде поизядена от Финландия и ще достигне добро място, но ще е далеч от победата. 

Литва ги пиша за dark horse, защото не са особено смятани за фаворит, а и вече сме ги гледали и слушали лайв, няма много с какво да изненадат. Един вид, че не влизат в сметките на никого, но на широката публика ще им допадне. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

 

Брутален е на живо бе! Само да смее оная цистерна да му отнеме победата!

Между другото Arcade влезе в Топ 100 на билборд и е първата песен от Евровизия, която влиза в класацията от 25 години насам.

Даубт. На френски, сънотворни не са печелили подред скоро, и обсъждането на Гьон и Аркейд в един и същи контекст не е в полза на швейцареца ;) 

Топ 5 на букитата в момента е депресиращ. Няма ли да почват някви репетиции, нещо, да има някво раздвижване? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са поредни години, 2020 я прескочихме :P Португалската е и приспивна, и на чужд език, а спечели след Джемиле, която не беше особено будна.

Може и това, че Аркейд отново е актуална да повлияе благоприятно на Гьонката. Аз си му стискам палци на него до репетициите.

Припомних си защо се запознавах с евровизия чак по това време... вече тотално ми омръзнаха всичките песни и загубих интерес. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично поне една все още ми движи адреналина ;) другите почнах да ги забравям, чак ми е интересно как миналата седмица съм събрал още 9 песни за топ 10. 

Не съм против Гьон да спечели, просто тазгодишната песен ми е скучна, виж тая от миналата година ставаше много повече, а парадоксално преди да отменят цялото мероприятие нямаше никакъв бъзз. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрано от вчерашното испанско при-парти. 

Язък за иначе хубавата песен, таз мома има отрицателна енергия и харизма. Да хубаво пее, но присъствие никакво. Минала е, в най-добрия случай, бая отстрани покрай Мата Хари, а Клеопатра направо си я е заобиколила. 

И разбира се Украйна шумно ми напълниха душата с тоя клия 

Сенит вдига адреналина, въпреки че роклата май не е съвсем завършена като за ротердамската сцената 

 

А Норвегия монументално може да не чакат точки от Испания. 

И ако някой иска да го гледа цялото 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайлайт на целото мероприятие (след като го изгледах цялото, или поне по-голямата част). Ако някой не може да стигне до Ротердам, не може ли да Сенит да изпее и техните песни? 

Рускинята кефи междудругото. И немчето. 

Да, песните не стават, дали е късно някой от тях да вземе Мата Хари? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.eurovoix.tv/concert

Още един "концерт" е имало тая седмица, Евровизия на тъмно (кат няма обичайните партита и други при-ивенти, по добре от нищо) 

От качените тубата ми харесаха (каква изненада), целия може да се гледа от горния линк 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...