Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 5 минути, Willy каза:

Песента на Малта отново ще е по музика на Борислав Миланов.

Със сигурност? 

преди 4 минути, Lelqtian каза:

пък и почти наше момиче, песента и миналата година не беше ли от екипа на Миланов :) 

И спечели Детската Евровизия в София, ако не се лъжа :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Със сигурност? 

И спечели Детската Евровизия в София, ако не се лъжа :D 

Така ми казаха. Работно заглавие - Awakening и била подобна на песента от 2020. Иначе от целия "b-ok team" като миналата година, но е ясно че само Миланов прибира кредитс, подобно на Diamond и Пашев.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Така ми казаха. Работно заглавие - Awakening и била подобна на песента от 2020. Иначе от целия "b-ok team" като миналата година, но е ясно че само Миланов прибира кредитс, подобно на Diamond и Пашев.

Той не е ли част от Симфоникс вече или то едното няма общо с другото :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Той не е ли част от Симфоникс вече или то едното няма общо с другото :D 

Нямам идея, не го следя, но песните за Малта ги прави в екип с хора от няколко държави, между които Cesár(Австрия 2018) и Бернарда(момичето което изпя третата кандидат-песен за евровизия на Поли Генова - Colors)

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Щерката и Мамите със сигурност ми харесаха повече от BLM, но нека не забравяме политкоректния аспект на Евровизията наистина, като нищо някой тъмнокож изпълнител да го прибутат тая година до победа да отчетем дейност. Аз поне за такъв поне в момента не се сещам :) 

Пък и Швеция май не са печелили вече цели 5 години, време им е. 

Швеция, Холандия, Малта, Израел, Сан Марино и Чехия. 6 държави за сега, ако не съм пропуснал някой.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Може ли Бобката да е автор и на трите неизлязли песни, все пак са все държави, с които има връзка - Малта, Азербайджан и Грузия :1000(17):

Евентуално Малта само.

От песните, които не са излезли само Азербайджан има потенциал да ми е в топ 10. Иначе се очертава като отворена година, първата след 2011та, когато също нямаше ясен фаворит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В години като 2014,16,17 също не са печелили фаворитите, но поне имаше такива, да. Интересно ще е тази година, очаквам огромни разминавания между вота на журито и телевота.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представителят на Македония се оказа, че има и българско гражданство. Официално си запазвам правото да го клейм-вам за наш, ако се класира над Вики! 

Нещо за Тамара знае ли се, случайно и тя да е българка по паспорт? :lol: 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Представителят на Македония се оказа, че има и българско гражданство. Официално си запазвам правото да го клейм-вам за наш, ако се класира над Вики! 

Нещо за Тамара знае ли се, случайно и тя да е българка по паспорт? :lol: 

Не, но и Тамара и Васил са puppets на Заев хД. Даже за класирането й се знае че са хвърлени луди пари на някои от журитата от различни държави + подготовка на перфектната песен която да спечели и останалата част от тях която не се купува, за да може новото ни име да получи промоция пред Европа. Не знам дори дали трябва да го казвам но всичко това идва лично от членове от екипа от МРТ, на среща с OGAE Macedonia през 2020 на промоция на You. 

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Представителят на Македония се оказа, че има и българско гражданство. Официално си запазвам правото да го клейм-вам за наш, ако се класира над Вики! 

Нещо за Тамара знае ли се, случайно и тя да е българка по паспорт? :lol: 

Коментарите са peak anticki!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Не, но и Тамара и Васил са puppets на Заев хД. Даже за класирането й се знае че са хвърлени луди пари на някои от журитата от различни държави + подготовка на перфектната песен която да спечели и останалата част от тях която не се купува, за да може новото ни име да получи промоция пред Европа. Не знам дори дали трябва да го казвам но всичко това идва лично от членове от екипа от МРТ, на среща с OGAE Macedonia през 2020 на промоция на You. 

Честно казано - аз не вярвам на такива конспиративни теории :D Единствено теорията, че песента е правена за "jury pleaser", но си беше достатъчно силна за 7-мо място, че и повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Olay каза:

Азербайджан прати това, което трябваше ние от години ❤️

Очаквам до месец да е хит в Студентски град.

Армения отдавна прати чалга на конкурса и завърши под №4. Но това беше в предното десетилетие, когато печелеха Гърция, Сърбия и Азербайджан. Според мен в днешни дни чалгата трудно би се котирала добре.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Армения отдавна прати чалга на конкурса и завърши под №4. Но това беше в предното десетилетие, когато печелеха Гърция, Сърбия и Азербайджан. Според мен в днешни дни чалгата трудно би се котирала добре.

Ехм ... Toy  ... ехм ... Fuego

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Olay каза:

Ехм ... Toy  ... ехм ... Fuego

Fuego си е радио песен и е по-скоро денс-поп песничка. Toy има ориенталски мотиви, но не бих я нарекъл чалга. Ако е нещо изчистено, ок, но например нашата дискотечна музика няма шанс на Евровизия. Нито турбо фолка или румънското манеле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Fuego си е радио песен и е по-скоро денс-поп песничка. Toy има ориенталски мотиви, но не бих я нарекъл чалга. Ако е нещо изчистено, ок, но например нашата дискотечна музика няма шанс на Евровизия. Нито турбо фолка или румънското манеле.

Фуегото с тоя кларинет по цялата песен си е баш чалга, просто е направена така да има и appeal към западния вкус също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Това не върви на Евровизия, прилича на чалгата от минаата година. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните години харесвам всичките ни песни, но този стил тип Айлиш не ме грабва, не усещам мелодия. 

Прослушах и на съседните ни страни парчетата, само на Румъния се ядва, може да се каже, че нашата е по-добра от на останалите балкански страни. Ама да видим докъде ще ни доведе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...