Jump to content

Online: Диона - Недоволен


Препоръчани коментари

Малко се изхвърли Дионче с прехвалването тук. През 3 седмици пуска нова песен - за какво е това цялото бълване? Ако иска да трупа дискография, за да продължи с поп-фолк участията и след Алфа, можеше да си подреди по-балансирано премиерите. Или издай албум, кукло, дори не е нужно да е сна физически носител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Малко се изхвърли Дионче с прехвалването тук. През 3 седмици пуска нова песен - за какво е това цялото бълване? Ако иска да трупа дискография, за да продължи с поп-фолк участията и след Алфа, можеше да си подреди по-балансирано премиерите. Или издай албум, кукло, дори не е нужно да е сна физически носител.

Използва намалението от липса на активност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен и хубав клип, но наистина малко прехвалена. 

Диона наистина да спре да бълва на всеки месец песен, сама се нашива така. Докато пуснат дискотеките половината няма да й ги помнят, а пък са хубави парчета, биха се завъртяли повечето при нормални обстоятелства. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Малко се изхвърли Дионче с прехвалването тук. През 3 седмици пуска нова песен - за какво е това цялото бълване? Ако иска да трупа дискография, за да продължи с поп-фолк участията и след Алфа, можеше да си подреди по-балансирано премиерите. Или издай албум, кукло, дори не е нужно да е сна физически носител.

Диона гледа от "новата лидерка" Лидия, която до няколко дни ще вземе участие в рефрешнатото трио заедно с другите две алфички. Иначе песента не е нещо уоу, но е похвално с какъв голям екип работи тази самопродуцираща се девойка, без да има някакви завидни финансови възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега да преброим. Колко смятат че Гъбин е гепил песента на Тройницата от Горгона директно, а не просто са копирали и двамата Оцковщини? 

После може да си организираме томбола с награди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Сега да преброим. Колко смятат че Гъбин е гепил песента на Тройницата от Горгона директно, а не просто са копирали и двамата Оцковщини? 

После може да си организираме томбола с награди. 

То май тук ще се намери и отговора на въпроса "Защо Диона напусна Алфа мюзик?" :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Диона гледа от "новата лидерка" Лидия, която ще вземе участие в рефрешнатото трио заедно с другите две алфички. Иначе песента не е нещо уоу, но е похвално с какъв голям екип работи тази самопродуцираща се девойка, без да има някакви завидни финансови възможности.

Това за Лидия не го разбрах? Последната й песен е от септември, не броим "Недей ме вини". От тогава насам Диона е издала 4 песни. 

Второто - голям екип? Имената в кредитите долу се повтарят. Освен това има цитирани поне 4 реклами, не се е "бръкнала" много за проекта си. Тоя модел на работа Галин почна да го налага още преди 8-9 години - и не, не е спал с всичките си спонсори. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Това за Лидия не го разбрах? Последната й песен е от септември, не броим "Недей ме вини". От тогава насам Диона е издала 4 песни. 

Второто - голям екип? Имената в кредитите долу се повтарят. Освен това има цитирани поне 4 реклами, не се е "бръкнала" много за проекта си. Тоя модел на работа Галин почна да го налага още преди 8-9 години - и не, не е спал с всичките си спонсори. :D 

Нито Гъбин е открил топлата вода, нито Горгона. Тоя модел на работа със спонсорите на клипове с/у реклама е сигурно от зората на чалгата. Че и преди това. На едно 80% от клиповете по Планета още от откриването си пишеше спонсора отдолу до Пайнер ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Нито Гъбин е открил топлата вода, нито Горгона. Тоя модел на работа със спонсорите на клипове с/у реклама е сигурно от зората на чалгата. Че и преди това. На едно 80% от клиповете по Планета още от откриването си пишеше спонсора отдолу до Пайнер ;) 

Тогава чалгораните не си плащаха сами клиповете, а Пайнер си "партнираха" със спонсорите. Точно моделът "ще наблъскаме максимално реклами и проектът ще ми излезе без пари" го официализира Галин - не го е измислил, но го наложи за всеки свой проект. Преди това ревяха, че нямат богати мъже и не могат да изкарват клипове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Това за Лидия не го разбрах? Последната й песен е от септември, не броим "Недей ме вини". От тогава насам Диона е издала 4 песни. 

Второто - голям екип? Имената в кредитите долу се повтарят. Освен това има цитирани поне 4 реклами, не се е "бръкнала" много за проекта си. Тоя модел на работа Галин почна да го налага още преди 8-9 години - и не, не е спал с всичките си спонсори. :D 

Защо да не броим "Недей ме вини" бе пиленце? Взела ли е участие в песента и клипа? Взела е участие, значи я броим. Точка.

И кой модел на работа е наложил Гъбин?

Официализира единствено, че бива правен на гъба от собственика на мебели Явор, nothing more.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Защо да не я броим "Недей ме вини" бе пиленце? Взела ли е участие в песента и клипа? Взела е участие, значи я броим. Точка.

И кой модел на работа е наложил Гъбин? Я ме светни, че явно не съм в час.

В нея май участваше цялата женска Тройница? Значи може да я броим като цяла песен. 

@Blueberry Сори мила, ама нормалните хора наистина не различаваме съставните части на Тройницата една от друга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Защо да не броим "Недей ме вини" бе пиленце? Взела ли е участие в песента и клипа? Взела е участие, значи я броим. Точка.

И кой модел на работа е наложил Гъбин?

Официализира единствено, че бива правен на гъба от собственика на мебели Явор, nothing more.

Защото е сборна песен на цялата Алфа, в която Лидия пее за 40 секунди. По принцип нямам нищо против бълването, но при Диона става дума за БУКВАЛНО по 3 седмици разстояние между песни, в които е лийд, като само тази с Ивайла е дует.

@Lelqtian уви, само 2/3 от "Тройницата" са в "Недей ме вини", едната не била от Алфа и не я поканиха :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Защото е сборна песен на цялата Алфа, в която Лидия пее за 40 секунди. По принцип нямам нищо против бълването, но при Диона става дума за БУКВАЛНО по 3 седмици разстояние между песни, в които е лийд, като само тази с Ивайла е дует.

@Lelqtian уви, само 2/3 от "Тройницата" са в "Недей ме вини", едната не била от Алфа и не я поканиха :( 

Така ли се оказа :) Не че има няква сериозна разлика в крайния резултат, но ми става тъжно. Те тъкмо станаха Тройница, и явно вече ще се разпадат. 

Нека сме реалисти - Горгончето ако не бълва, ще забравим как не сме яли жито още по повод чалга кариерата и. 

По интересно е не защо тя бълва, а защо Омегичките и те на точно 3 седмици ни припомнят още как още не са фалирали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. Личи си, че се е постарала и е вложила емоция. Хубав текст и мелодия. Клипа също е добър, хубаво е, че е направен, като мини филм и показва история, а не е поредния клип, в който се показва само визия. 

Похвално е, че Диона си пише текстовете и музиката на повечето от песните. Определено не е бездарница. Постъпи и смело, като се отдели от Алфите и ще си се продуцира сама. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Така ли се оказа :) Не че има няква сериозна разлика в крайния резултат, но ми става тъжно. Те тъкмо станаха Тройница, и явно вече ще се разпадат. 

Нека сме реалисти - Горгончето ако не бълва, ще забравим как не сме яли жито още по повод чалга кариерата и. 

По интересно е не защо тя бълва, а защо Омегичките и те на точно 3 седмици ни припомнят още как още не са фалирали. 

Е омегичките са общо 7 човека, като броим и Галин и Данна, а Диона макар и да има 100 самоличности заради зодията си, все пак е само 1. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Е омегичките са общо 7 човека, като броим и Галин и Данна, а Диона макар и да има 100 самоличности заради зодията си, все пак е само 1. 

7? Тоест 3ма ;) Или поне 3 самоличности между тях.

Другия вариант е Горгон да е зел пари за клиповете и така, който плаща клипа, той казва кога ще излезе :)  Пак поне си пише кой и какво рекламира, за разлика от Гъбин, който не спря да реве как са му затворени шмъркалниците, но клипове не спряха да пускат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хубаво, че така бълва, но все пак... ако все още беше в Алфа, нямаше да прави каквото иска.

Песента е прехвалена, нищо кой знае какво, явно тя е ограбвала така някой с много пари и после партньора я е разкарал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо, в балада звучи по-малко фалшиво, отколкото в бързите песни. Развива се, напредва. За мен е в Топ 10 вече. И още може да постигне. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бълва. И без това песните дето пуска са пълнежи. Сто процента пазят хитовете за лятото. Ако не са Диона и Алфите, ще гледаме 2 премиери на месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Харесва ми песента. Личи си, че се е постарала и е вложила емоция. Хубав текст и мелодия. Клипа също е добър, хубаво е, че е направен, като мини филм и показва история, а не е поредния клип, в който се показва само визия. 

Похвално е, че Диона си пише текстовете и музиката на повечето от песните. Определено не е бездарница. Постъпи и смело, като се отдели от Алфите и ще си се продуцира сама. 

 

На същото мнение съм!
Много приятно изненадан съм от Диона! "Любовница" ми е много любима песен в момента. И дуета с Ивайла ми харесва и го слушам често. А тази песен малко ме просълзи. Много е хубава и тя и видеото към нея. Вложила е емоция и е похвално както казаха, че сама си пише и текстове и музика. Старае се момичето! Успех на песента и видеото! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...