Jump to content



Лидия ft. Константин - Грешници


Препоръчани коментари

Музика: Galin, Деян Асенов
Текст: Lidia, Galin, Анастасия Мавродиева
Аранжимент: Деян Асенов
Режисьор и сценарист: Людмил Иларионов
Оператор: Виктор Костов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова изтъркано и познато. Прилича на поне 10 Оцкови песни - нищо запомнящо се както винаги от Алфа. Една и съща музика, текст, аранжимент, клип и всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има някое от новите имена, което има хъса, харизмата, поведението и гласът, за да е на върха, то това е Лидия!

Поздравления! Песента е уникална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е толкова преживяна, уникална е песента, текста, клипа. Толкова истинска песен. Браво. ❤💥💥💥🎶🔝🔝🔝 . За мен тази песен е страшна. Само, който го преживява, ще я оцени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, но аранжиментът крещи "Оцко" отвсякъде.

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Песента е толкова преживяна, уникална е песента, текста, клипа. Толкова истинска песен. Браво. ❤💥💥💥🎶🔝🔝🔝 . За мен тази песен е страшна. Само, който го преживява, ще я оцени. 

image.png.dd4e77b44208179ba75a3f55c1f5950e.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия избухна толкова мощно, включването на Коце е брутално добро и тази песен носи всичко, за да се превърне в истински мегахит, евала! Освен всичко друго Лидия изглежда просто скандално добре, останаха ми очите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, zai4eto82 каза:

Песента е толкова преживяна, уникална е песента, текста, клипа. Толкова истинска песен. Браво. ❤💥💥💥🎶🔝🔝🔝 . За мен тази песен е страшна. Само, който го преживява, ще я оцени. 

Дарлинг с Коце ли си я преживяла таз история? За един приятел питам :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна! Не знам дали са преследвали този ефект, но се е получила идеална комбинация между Оцко стил и ретро звучене. Според мен ще се хареса на много хора, а ако евентуално отворят клубовете ще гърми и там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Алфа!!!🤩🤩🤩🤩 Жесток трак! Спешно отивам да си търся женен мъж за интимна връзка, за да се превъзбуждам на текста 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ако нямаше този отвратителен аранжимент, а повече попфолк звучене, щеше да стане приятно, но в този си вариант не ме грабва. Напротив, натоварва ме излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Най-добрата песен на Алфа!!!🤩🤩🤩🤩 Жесток трак! Спешно отивам да си търся женен мъж за интимна връзка, за да се превъзбуждам на текста 😍

Чух, че Ники Зайкин си търсел още едно попълнение в списъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук гласът на Лидия звучи много по-добре! Хареса ми песента, видеото, всичко... Поздравления за хубавата песен и клип! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат попадения като музика, но Асенов прави много безлични аранжименти. Тази песен обаче ми харесва, може би най-доброто “самостоятелно” на Лидка, на Константин частта най-много ми допада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...