Jump to content


Online: Vessou - Непознат


Препоръчани коментари

Рамания, какъв е този нулев интерес към Веселинчо? 😭

Според мен парчето е супер, малко постановката му на пеене ми е странна, все едно иронизира, но ще свикна. Прилича на “В ръцете на друг”, без да е 1:1 и това много ми допада 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко и на мен първоначално ми дойде странна постановката, начинът на пеене,  но приятна е песента. Момчето има в пъти по-добра и нормална визия от Галин, Фики, Денис и т.н. Ако се развива в този жанр, има шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Рамания, какъв е този нулев интерес към Веселинчо? 😭

Според мен парчето е супер, малко постановката му на пеене ми е странна, все едно иронизира, но ще свикна. Прилича на “В ръцете на друг”, без да е 1:1 и това много ми допада 🥰

И според мен има нещо подобно с "В ръцете на друг" :D Песента е много хубава, браво на Весо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Blueberry каза:

Рамания, какъв е този нулев интерес към Веселинчо? 😭

Според мен парчето е супер, малко постановката му на пеене ми е странна, все едно иронизира, но ще свикна. Прилича на “В ръцете на друг”, без да е 1:1 и това много ми допада 🥰

В тоя клип не демонстрира нищо, освен лошия вкус да се трансферира в чалгата, кво да му отразяваме? Тва да не ти е предния му клип ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...