Jump to content



Emilia x Costi - Deals


Препоръчани коментари

Това ще флопне жестоко и дано се сети да се върне в реалността и да направи една читава и хубава попфолк песен. Включванията на Кости даже я правят много по-гадна. 

Иначе тя е готина в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това песен ли е - 2 минути? Добре звучи Емилия - изпяла го е готино, но не и разбирам почти нищо от английския. Не разбирам, защо е толкова кратка. Не вярвам да има голям успех, ритъмът е много познат и има вече хиляди такива песни. Високобюджетен клип на не толкова силна песен. 
Евала, че експериментира, но бе мисля, че ще и се получи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Тази си няма на идея на коя планета е, мисли се за Бионсе. Доказателство, че само с пари не става, щом нямаш акъл и идеи.

Не е като Галена. Усеща се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Не е като Галена. Усеща се. 

Много моля.

Ще може ли поне в една тема да не се коментират Галена и Преслава ? И двете може да си мечтаят за успешни проекти като ''Адреналина'' и ''Джале''. Дори и ''Харем'' е по-гледана от 'Te quiero' на Галена.

 

За песента - тъпа е, бийта е супер, но това хит няма как да стане тук. Да се връща към чалгата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената, която звучи адекватно на английски е Джеси! Та мацката още през 200 пуска собствена балада на английски в албума Ези-тура, която е доста добра между другото...

 

И то не, защото е с невероятни познания, а защото е добър слухар!

Емилия е вдигнала мааалко нивото с езика и постановката, но на места очаквам да завърти някоя орнаментика, която не ѝ е там мястото.

Малко по-добре е от това, да, но не не си заслужава усилията, явно ѝ е скучно и разполага с излишни пари.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е всичко - песен, клип, изпяване. Всичко й разбрах на Счети, добре й е и английският. Завиждайте. 

Няма да го слушам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

Много моля.

Ще може ли поне в една тема да не се коментират Галена и Преслава ? И двете може да си мечтаят за успешни проекти като ''Адреналина'' и ''Джале''. Дори и ''Харем'' е по-гледана от 'Te quiero' на Галена.

 

За песента - тъпа е, бийта е супер, но това хит няма как да стане тук. Да се връща към чалгата.

Клипа е по-як на Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекта само по успех може да се сравнява с Body Language 😃 Тук всичко е на по-високо ниво, дори песента е по-яка. 
За съжаление няма да е хит, но като се замисля от друга страна, хубаво, че не направи Djeale 2, защото щеше да е по-разочароващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че успеха на Джале е абсурд да го стигне. Но сам по себе си, проекта е добре. И като клип и като визии е на много добро и високо ниво. Музиката е яка, но го няма ефекта уау, английския и според мен има още доста за шлайфане. 

Адмирирам я, че опитва с различно звучене. От както е с Башур, наистина не цикли и опитва с различни неща всеки път. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зарибяващо като Djeale, но определено е по-добре от мноооого международни проекти на наши чалгарки, нека не се лъжем ;) 

Ако не изкара сезона с това, а пусне нещо на български до месец, ще й го простя. Ако мисли само на Deals да го кара до юни... доста глупавичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не е зарибяващо като Djeale, но определено е по-добре от мноооого международни проекти на наши чалгарки, нека не се лъжем ;) 

Ако не изкара сезона с това, а пусне нещо на български до месец, ще й го простя. Ако мисли само на Deals да го кара до юни... доста глупавичко.

+1
Иначе Емилия изглежда доста добре във видеото, с пуснатата коса ми напомня малко от визията в "Кукла". Клипът е готин, не е като Djeale , но е по-добро от доста други проекти! Да пуска поп-фолк песен скоро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е нищо особено. Няма комерсиалната нотка, за да се превърне в трендинг. Не е лош проект, но ще е здрав флоп. Емилия спешно трябва да поръча ХИТ на Кости, а не подобни бози. Дори се чудя защо предлага тази скучна песен, при положение, че трапът с Фики не се получи, а той е в тази стилистика?

Също така защо се чудите, че е 2 минути. Световният тренд е да се правят кратки песни, защото генерално хората превъртат или прекъсват песните до средата. Средното гледане на видео спада страшно много. При румънците е мода от година-две.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето не е лошо, но "Джале" е истински фурор, такъв международен успех никой не е помирисвал скоро, нямаше как да го надмине. С това свършват хубавите неща. Как може да направиш "Акула" и "Тръгвай си", които буквално цяло десетилетие ще се слушат и на които се направиха колко копия вече, после "Джале" иии... Тряс! Да се озовеш в това положение. Пожелавам й хит все пак, нали поне не е като онзи гнусен трап с Фики, който добре че се оказа чутовен флоп. Но тя грам поука не си е взела. Гледах и лайфовете, не може да каже две думи, само приказва за проекти, които не виждат бял свят, а ми хвали и разчита на разни... Не знам и аз какви да ги нарека. Екипът е добър, но твърде много са я объркали и са забравили в коя държава се развиват. Да хване да пусне една хубава балада и още някоя готина поп фолк песен, малко коментари да прочете какво искат от нея хората. Похаби целия си потенциал от преди две години, целия! Видях го още от онзи дует с Фики, добре я познавам за 20 години любим изпълнител, не е същата, очаквам да стигне Андреа и кариерното й състояние доста бързо, ако не се усети скоро. Твърде жалко за нея... Остана ни хубавия и развит канал да ни припомня какви песни пееше в всичките си златни периоди. Много съм разочарован за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле, дори получих леко second hand embarrassment. А очаквах нещо яко. Английският е много зле, боботенето на Кости вече изобщо не е интересно. Втори път няма да си я пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина колко брутално си уби инерцията след дуетите с Денис и “Джале”. Поредна боза след дуета с Фики. Хвърля грешни пари да прави хубави клипове на такива песни. Силно се надявам да се осъзнае и да компенсира с нещо слушаемо в близките месеци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си я припявам цял ден, което не ми се е случвало някъде от последния хит на Ваня Великова! А я слушах само два пъти. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...