Jump to content



Online: Биляниш - Няма те, няма


Препоръчани коментари

Е, сръбската музика си е нещо друго, както и гръцката. Неслучайно преди 20 години имаше такова разнообразие в чалгата, голяма част от песните бяха или крадени, или "вдъхновени" от съседската продукция. На Ацо песента ми е любима от години. Тук не се е получило много, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначално не ми хареса, но я пуснаха 5 пъти по Планета за 2-3 часа и ми се наби в главата. Определено зарибява, и изпяването хем е дразнещо, хем зарибявящо. Успех, аз я харесвам ппц

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Биляна не ходеше ли по конкурси за изпълнители като малка? Т.е. можеше да пее? Тук не ми звучи точно така.

Първоначално не ми хареса песента, но сега си я пускам. Има хляб в момичето, може да стане голямо име в Пайнер, ако не се откаже сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Добре де, Биляна не ходеше ли по конкурси за изпълнители като малка? Т.е. можеше да пее? Тук не ми звучи точно така.

Първоначално не ми хареса песента, но сега си я пускам. Има хляб в момичето, може да стане голямо име в Пайнер, ако не се откаже сама.

 

Цитат

музика: Nenad Jovanovic текст: Биляна Лазарова и Десита аранжимент: Деян Асенов режисьор и сценарист: Виктор Антонов оператор: Георги Марков

Жалко че не се вслушала в приятелския съвет на Тройницата, а вместо това го е сбъркала с текст и го е изпяла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смесени чувства.

+Приятен клип, криза е все пак - колкото, толкова. Това с вдигнатите крака до телевизора си е абсолютно копирано от "Пантера", но Галена откъм клипове е вдъхновила мнозина. По-добре да гледат от нея, отколкото от Преслава, че тогава ще е по-добре без клипове.

+Хем е статична, хем се гъзи и разкрачва. Чудя се какво ще излезе откъм клип при един дует с Ариа? 

+Както споменах - криза е, всички са в чалгата. Криско, Весу, Диона, сега и тази. Видяхте ли се кой е най-слушания жанр?

+Ретро чувство, не е лошо

+Хубав аранжимент, ударен

-Ама ти не си Диона и няма да стане

-Защо се разкрачва и дупи така в песен за тъга, така ли тъгува тази?

-Не подозирах, че е фенка на Ани Хоанг. Това ако няма клип и не виждам, че е тя ще помисля, че кучеядката има нова песен. Билянка е копие на Сузанита - във всяка песен е с нов глас. След десетки песни не разбрах последно кой е нейния глас?

И накрая да попитам къде е дуета на Милко и Марсо "Я елате пиленца при Марсо"?

Оценка - 3/6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегахит! ❤️

Иначе ако Биби Ориджинъл й направи проблем за псевдонима, винаги може да се нарече Опулената, гаранция този псевдоним никой няма да й го вземе! Биляна #1 също гледа втренчено и неартистично, но поне се усмихва чат-пат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Gerganafen каза:

Мегахит! ❤️

Иначе ако Биби Ориджинъл й направи проблем за псевдонима, винаги може да се нарече Опулената, гаранция този псевдоним никой няма да й го вземе! Биляна #1 също гледа втренчено и неартистично, но поне се усмихва чат-пат.

Факт е, че и Били Оргинал гледаше втренчено, да. Копира я дори в това! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, вече и грознички започнаха да ги взимат... преди тия, дето не пееха добре, поне бяха сладурки, какво е това кучинци, което се вживява като невероятна дива... дива селянка :Д

На обложката на видеото изглежда едра като мъж с голяма гърбина и гръден кош... а в лицето е неуспешна версия на Десита... пази Боже това да го лансират...

Индивиди като това "момиче" карат Лиджия и Джесита да изглеждат като световно качество!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...