Jump to content



Online: Биляниш - Няма те, няма


Препоръчани коментари

Браво на Биляна! За пръв поп-фолк проект доста добре. Носи онова звучене от някога. За текста можеше да се постарае малко повече, а клипът е супер за дебютантка ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекта е катастофа, колко парчета са купили в аванс Пайнер? Защо ги дават на бездарни мърши, които освен ще имат широки пръсти, имат и широк разкрач и мозък като на Преслава.. Ужас! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Проекта е катастофа, колко парчета са купили в аванс Пайнер? Защо ги дават на бездарни мърши, които освен ще имат широки пръсти, имат и широк разкрач и мозък като на Преслава.. Ужас! 

Преслава ако няма акъл в поп - фолка, не знам коя има. Тя щото няма акъл е 20 години на върха...

Проекта е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Проекта е катастофа, колко парчета са купили в аванс Пайнер? Защо ги дават на бездарни мърши, които освен ще имат широки пръсти, имат и широк разкрач и мозък като на Преслава.. Ужас! 

Защото мърши като Джен се водят по акъла на толбухинката и пускат машъпи, вместо да поработят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Wild_Style каза:

Защото мърши като Джен се водят по акъла на толбухинката и пускат машъпи, вместо да поработят.

Някъде да съм коментирал обратното? Даже и машъпа не съм го коментриал, да, харесва ми, но не е окей всички сега това да правят. :)


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изхабена песен, с такава хубава музика. Представям си, ако беше на някой силен изпълнител, щеше да гръмне. Гласът й го няма, много е слаб. 

Не разбирам какво е това желание да се бута и да става изпълнител, при очевиден липса на талант. Разбирам, че има пари, връзки и тн, но могат да се вложат в нещо по -разумно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв смешен псевдоним. БилянИШ :D :D :D Как да не го оценИШ? :D 
Момичето е симпатично в лице, даже малко ми прилича на Цветелина Янева, но Янева си я харесвам повече! ❤️
 Очаквах положението да е доста зле, но предвид, че е взела такава хубава песен... получило се е нещо приятно като песничка и клип, но въпреки всичко може би трябваше например Янева да го изпее това нещо, щеше да бъде на доста по-добро ниво. Не знам, честно казано предпочитам си Биляна-та пред БилянИШ! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах боза, но се оказа, че Биляниш пусна хита на 2021!

Който твърди обратното е ксенофоб и расист (аз съм сърбин). 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах да ми хареса толкова :D Определено, ако песента беше на някой можещ изпълнител щеше да гръмне яко. Ако има такъв нюх за песни, ще се радвам да остане във фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...