Jump to content



Online: Галена - Къде беше ти


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

По скоро всички искат дует с Галена, защото тя от 2010 насам е актуалната на деня. :1000(30):

И това е така, ама и тя гледа да се прикача към млади актуални.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Ти как реши точно мен да цитираш, нямаш смелост някой друг ли? Много ясно, че Галена се възползва от актуалните на деня и после ги забравя, сама си каза как бързала да е първа за дует с Деси. Фики още го цеди от време на време за някой кючек, прав си. 

И кво точно трябва да се случи, за да кажеш, че не ги  "забравя" (каквото и да значи това) - да ги дундурка ли?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Ти как реши точно мен да цитираш, нямаш смелост някой друг ли? Много ясно, че Галена се възползва от актуалните на деня и после ги забравя, сама си каза как бързала да е първа за дует с Деси. Фики още го цеди от време на време за някой кючек, прав си. 

3 от 5 са по покана от Фики, Кой от Галена, за Божето нямам идея. Толкова от възползването!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

3 от 5 са по покана от Фики, Кой от Галена, за Божето нямам идея. Толкова от възползването!

Само "Кой" и "Изневериш ли ми" са по нейна инициатива. Даже "Кой" е трябвало да бъде с Тони Стораро, защото й е трябвал гръцки тембър. Даже и "Шефката" е трябвало да е Фики (само, че се е казвала "Не си изключвай телефона") обаче Тони  последния момент решава да си я задържи за него и понеже Галена вече е приела не може да откаже

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ICEberg каза:

Само "Кой" и "Изневериш ли ми" са по нейна инициатива. Даже "Кой" е трябвало да бъде с Тони Стораро, защото й е трябвал гръцки тембър. Даже и "Шефката" е трябвало да е Фики (само, че се е казвала "Не си изключвай телефона") обаче Тони  последния момент решава да си я задържи за него и понеже Галена вече е приела не може да откаже

 

Стораро не беше оправил правата, а кавърът на Сисо Груп вече си беше хит. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , omline каза:

Това си е твое мнение. Много харесвам Преслава, но тарикатлъкът й трябва да хваща пътя вече...без значение Галена каква е.

 

20210120_102844.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.01.2021 г. от 21:40, BobiTo каза:

Галена 100% ще направи и един дует с него, след това ще го зареже след като вече не и е нужен. Първо Фики, после Деси Слава, сега Меди, интересно как не е направила нищо с Даймънд и Алфа още. (За Алфа е ясно защо де).

Е, нали не очаквате да тръгне да прави дуети с Тони Дачева :D Топ имената се събират с топ имена, няма да ходи да възражда кариери и да принизи своята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесаха идеята, концепцията и парчето в двете версии. Мелодично, тъжно, на Меди гласът му придава доста тъжни нотки.

Меди ме кефи, че е момче с музикално образование и то профилиран във фолклора - може да направи велики песни и мелодии за жанра, имайки предвид колко фолклор е изслушал и изсвирил. А нашият фолклор е вселена. Това му е превъзходна основа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГАЛЕНА Е ТОП.Тази жена просто няма слабо,много е красива и много яко я изпява.До колкото на Мъди песента,не ми харесва и може би няма да ми хареса,защото той си ми е антипатичен от самото му съществуване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра идея за двойния проект. И този на Меди и на Галена са топ. Мисля, че са замислили нещо не правено до сега в чалгата за което - адмирации. Визиите й са брутални, много е яка! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...