Jump to content



Online: Галена - Къде беше ти


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Blueberry каза:

Щото Медко не е същият. Поне Галена има и какво да предложи като опит, контакти, влияние за разлика от манго джери от Сандански.

Човекът пише песни и пее. Има вече няколко хита. Какво точно може да му предложи леля ти? Това не ти е Донка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Ако дуетите на Галош са задкулисна коалиция, то тогава тя е започнала преди почти десетилетие.

Недей, недей...че много бързо ще се намери един с по-дългосрочна памет и ще припомни първите години на миналото десетилетие, когато съществуването на Преслава беше основно от паразитиране върху чужди кариери - примери бол - дори и с днешна дата.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Щото Медко не е същият. Поне Галена има и какво да предложи като опит, контакти, влияние за разлика от манго джери от Сандански.

Ти по едно време не припадаше ли по "Манго Джери"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам огромният интерес, като нищо да направи 30-40к абонати до премиерата на следващата песен. 

В началото не ми хареса изпяването, но после си ме зариби и ето още не съм я спрял.

Сега обаче ми се иска да пусне и нещо което е подготвяла изцяло сама с авторите, че последните й 3 песни са само от Криско и Меди.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но не колкото на Меди. Наистина трябваше да я пуснат в един ден и хората да си изберат коя версия да слушат повече. Прекалено съм свикнала с неговата версия и я обожавам. След време не изключвам да слушам нейната версия повече. Като проект иначе е топ и в двата варианта!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, omline каза:

Недей, недей...че много бързо ще се намери един с по-дългосрочна памет и ще припомни първите години на миналото десетилетие, когато съществуването на Преслава беше основно от паразитиране върху чужди кариери - примери бол - дори и с днешна дата.

И така да е, пак не е в полза на "лидерката" щом до ден-днешен го играе въшка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Човекът пише песни и пее. Има вече няколко хита. Какво точно може да му предложи леля ти? Това не ти е Донка.

Пък и Меди се изкачи на върха без да се прикачва за актуалните, без да му плащат любовници проектите, без да се чуди коя песен да открадне или какъв кючек да извади, за да се хареса, без компания зад гърба си и години драпане за слава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Пък и Меди се изкачи на върха без да се прикачва за актуалните, без да му плащат любовници проектите, без да се чуди коя песен да открадне или какъв кючек да извади, за да се хареса, без компания зад гърба си и години драпане за слава. 

Не се е прикачал към актуалните? Работи с:

Азис

Галена

Диона

Ваня и Дамян

Константин

Десита

Скандау

Даже май пропускам някой. Абсолютен паразит.

преди 29 минути, THE IIconic каза:

Ти по едно време не припадаше ли по "Манго Джери"? 

Прогледнах!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Пък и Меди се изкачи на върха без да се прикачва за актуалните, без да му плащат любовници проектите, без да се чуди коя песен да открадне или какъв кючек да извади, за да се хареса, без компания зад гърба си и години драпане за слава. 

Не е точно така ама айде. 2019 му тръгна на средно ниво и имаше и по-успешни дебюти от него. Зарязан е по текст на Азис и Диона, Параноя е готов проект, с покана от Ваня. Валентина е дует с Константин, който натрупа много допълнителни гледания от Проблем. Лято 2020 се залепи за Галя и даже почна да работи с екипа й. Знаем че Галена на никой не дава Добри, освен на Цура, но ето че сега работи и с Меди. 

Талант е и страшно много го харесвам, по-добър е от всички дебюти, но също така има ОГРОМНА подкрепа от колегите си, в което няма нищо лошо де.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Интересно би било да има трета част в която пеят заедно. 

Според мен цялото нещо просто трябваше да бъде един дует и да се приключи. Нямаше нужда от същата песен отново. И двете са хубави, не мога да кажа коя ми харесва повече, просто е излишно малко според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не е точно така ама айде. 2019 му тръгна на средно ниво и имаше и по-успешни дебюти от него. Зарязан е по текст на Азис и Диона, Параноя е готов проект, с покана от Ваня. Валентина е дует с Константин, който натрупа много допълнителни гледания от Проблем. Лято 2020 се залепи за Галя и даже почна да работи с екипа й. Знаем че Галена на никой не дава Добри, освен на Цура, но ето че сега работи и с Меди. 

Талант е и страшно много го харесвам, по-добър е от всички дебюти, но също така има ОГРОМНА подкрепа от колегите си, в което няма нищо лошо де.

И Ваня и Коце се усетиха, че е новата звезда на чалгата и бързо се залепиха за него. Знаем, че всички дуетни проекти са по инициатива на дуетните му половинки. Единсвено Дессита взе участие в негова песен, но тя тогава не беше и на по високо ниво от него. Имаше само Боже мой зад гърба си. Много по лесно щеше да му е да направи дует с Азис, фийт с друг и още 2019 да е сензация. Той избра трудния път със смислени и музикантски попфолк песни, а не евтиния и банален комерс. Галена до скоро не го отразяваше. Като се усети на къде духа вятъра, бързо го заследва и подпомогна. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-слабо от песента на Меди. Трябваше да е с друга мелодия, така е изтъркана вече и бледнее пред  “оригинала” все едно. На Галена по принцип баладите не въздействат по никакъв начин. 
Клипът е добър и до там, не го виждам като голям хит това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за старанието и цялата концепция за двойния проект! Както при Меди, така и при Галена клипът е изпипан, личи си положеният труд. Парчето обаче вече се наложи като мъжка песен, изпълнението на Меди ми въздейства повече. Наистина може би щеше да е по-добре, ако ги бяха пуснали заедно, сега най-много за клипа Галя да получи похвали - очаквам по-харесваната версия на песента да си остане тази на Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие наистина ли слушате песните на Меди че да разпознаете, че е еднаква музиката? Х*мофобично.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Много добро старание и от двамата. Но ще дам моето положително “Не”. Личи си, че я е пуснала за собствен кеф кавъра на песента, но просто трябваше да пуснат двете песни едновременно в един ден и в един час. Сега Меди взе целия УАУ ефект сам. 

Да, идеята е топ. Вокалите са топ. Но тя изглежда все едно той и прави услуга, особено като знаем, че песента е и писана от него.

Тази пауза между двата проекта съсипва идеята според мен. 

И аз мисля, че много време изчака преди да я пусне, но НЕ мисля че трябваше да качат едновременно. Да кажем 1 седмица максимум да беше дала на Меди да гръмне и след това трябваше да действа и тя. Леко се разводни идеята, но все пак цялостната реализация е страхотна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По непотвърдена информация Галена е чакала песента на Меди да слезе от първото място в трендинг, за да пусне нейната, т.е направила му е огромен жест. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

По непотвърдена информация Галена е чакала песента на Меди да слезе от първото място в трендинг, за да пусне нейната, т.е направила му е огромен жест. 

Не е непотвърдена, Галена ми го каза лично, мило!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

По непотвърдена информация Галена е чакала песента на Меди да слезе от първото място в трендинг, за да пусне нейната, т.е направила му е огромен жест. 

Прекалено много му лиже гъза на тоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

И така да е, пак не е в полза на "лидерката" щом до ден-днешен го играе въшка.

Това си е твое мнение. Много харесвам Преслава, но тарикатлъкът й трябва да хваща пътя вече...без значение Галена каква е.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена 100% ще направи и един дует с него, след това ще го зареже след като вече не и е нужен. Първо Фики, после Деси Слава, сега Меди, интересно как не е направила нищо с Даймънд и Алфа още. (За Алфа е ясно защо де).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Галена е зарязала Фики? 5 съвместни проекти, стана му кума, беше му на промоцията на албума? Как точно? 

А на Деса к'во трябваше да й прави след успешният дует, да издаде дуетен албум ли с нея или да си я прибере у дома като (първа) втора жена на Галин? 

Страшно малоумен коментар! Ако искаш да ти скрия излагацията, кажи, още не е късно!😹

Ти как реши точно мен да цитираш, нямаш смелост някой друг ли? Много ясно, че Галена се възползва от актуалните на деня и после ги забравя, сама си каза как бързала да е първа за дует с Деси. Фики още го цеди от време на време за някой кючек, прав си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...