Jump to content



Нови модератори (02.2021-08.2021)


Препоръчани коментари

@Fast, твоето пък вече заприлича на ситуацията с Диналд Тръмп. Хората не те искат, не разбра ли. Да минават вече и последните ти 6 месеца и да ни лишиш от 'модерирането си'. 

Още чакам отговор защо ми скри поста, в който най учтиво отказах да участвам в номинации и награди във форума и не го зачете. Това е личен избор. 

Защо вече на няколко пъти когато се обръшам към теб за нарушения ти не само не вземаш отнишение, но и не ми отговарял. Като модератор си длъжен да имаш обратна връзка с потребителите тук. В същото време реагираш мигновенно на ситуации, свързани с тебе самия и Преслава и то без да се допитваш до екипа. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

@Fast, твоето пък вече заприлича на ситуацията с Диналд Тръмп. Хората не те искат, не разбра ли. Да минават вече и последните ти 6 месеца и да ни лишиш от 'модерирането си'. 

Още чакам отговор защо ми скри поста, в който най учтиво отказах да участвам в номинации и награди във форума и не го зачете. Това е личен избор. 

Защо вече на няколко пъти когато се обръшам към теб за нарушения ти не само не вземаш отнишение, но и не ми отговарял. Като модератор си длъжен да имаш обратна връзка с потребителите тук. В същото време реагираш мигновенно на ситуации, свързани с тебе самия и Преслава и то без да се допитваш до екипа. 

1. И ти ли започна сравненията с диктатори, защото съм от по-дълго време в екипа? Това не означава, че разполагам с пълна еднолична власт и изживявам за нещо повече от колегите. В по-голяма част от времето работим екипно. Дали съм искан или не, ще преценят гласуващите.
2. Никъде не е упоменато, че потребителите могат да се отказват от номинации. 
3. За оплакването в Messenger ли говориш? Не съм те отразих, защото когато ти сийнах, ситуацията вече е била под контрол. Търсете ме в Instagram при спешност. (@fastbg)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Едно хубаво нещо нео в тая държава. Заверка на здравна книжка вече от 15 на 10 лв. 

В Рамания се заверяват книжки? Към кого да се обърна? 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

 

5. От както ти си модератор форума започна пак да мирише на лайна. Заяжданки и спам в скандалите, не се взимат под внимание репортове, създаване на обтегната атмосфера... Ни не се учудвам. Човек какъвто е във форума, такъв е и в живота. Толкова си можел присто. Ще се въздържа да те поздравя с песен, въпреки че се сещам за много подходяща... 

Това не е вярно. Много по-приятно и "чисто" от едно време е. Даже има повече форумци отпреди. 

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

Това не е вярно. Много по-приятно и "чисто" от едно време е. Даже има повече форумци отпреди. 

Всеки ден поне по 5 спам коментара в чалга раздела. Това може да се провери... 

Те новите потребители специално по негова покана пишат... Квото го изтъкваш сякаш той има принос за това... 

А да не коментирам факта, че ми е давал точки за обръшението Ма, а в скандалите редовно се използва от някои потребители и не получават санкции... Както и за намека, че някой е за болница. Последния ми бан макар и не от него беше за това. А други свободно си го пишат без последствия. Да се уточни дават ли се точки за подобни намеци или не, а не избирателно... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi благодаря, но не се наемам. Прекалено много глупости има, а и се разминава с моята визия. Аз дори не пиша последно време, защото както казах, нямам желание. Все пак още веднъж благодаря. 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Всеки ден поне по 5 спам коментара в чалга раздела. Това може да се провери... 

Те новите потребители специално по негова покана пишат... Квото го изтъкваш сякаш той има принос за това... 

Ако беше "лайна", както ти каза, нямаше нови хора да се забавляват тук. Спам коментарите не ме интересуват. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Slavi каза:

1. Дай пример кога за последно съм те цитирал или търсил вниманието ти. В случая твърдиш това, а ясно се вижда от поста ти, че ти цитираш меб и търсиш моето. Е, не го получи. Вероятно очакваше да ме засегнеш, но дори не репортнах поста ти. 

2. Какво значение има кога поставям на въпрос написаното от теб. Последния ми бан дори не е от теб, за да го свързваш с него. Поставям го на въпрос тогава когато има дискусия за качеството на модераторите, тоест сега. 

3. За каква кампания говориш. Това, че показвам на яве как си се насрал, кампания ли е. Веднъж ти показах, че ако реша да имам тежест в решението дали да си модератор, това не е проблем. Дадох ти шанс последния път, ти не го оцени. А в ситуация като днешната, в която никой освен Фаст и ти не искат да са модератори, още повече не мисля да се занимавам с глупости. Бъди спокоен ше получиш само моето не. Няма да ти водя армия, дишай. 

4. Дори в горния ти пост си позвиляваш тон и говорене за комплекси, каквито по скоро има в теб, отколкото в друг. И за каква ирония говориш. Намесваш лични неща в онзи пост. Опитваш се да се заяждаш и това се вижда. И ако друг потребител може да си позволи подобни, то за човек, който отговаря за спокойния престой във форума е недопустимо. В случая хем си се насрал, ама хен и нямаш доблест да си го признаеш. Опит за гавра с професионалните ми задължения, които ти нямаш право да обсъждаш. Казвам опит, защото няма как да ми говори за професионалния път, нереализиран човек който гюрбетджийства в Англия. 

 

 

 

5. От както ти си модератор форума започна пак да мирише на лайна. Заяжданки и спам в скандалите, не се взимат под внимание репортове, създаване на обтегната атмосфера... Ни не се учудвам. Човек какъвто е във форума, такъв е и в живота. Толкова си можел присто. Ще се въздържа да те поздравя с песен, въпреки че се сещам за много подходяща... 

 

@meleto, поста на печенко го постна самия той. Виждаш контекста, в който аз съм писал и този, в който той ме е цитурал. Питам те. Според теб такъв тип постиве ок ли са от модератор. Отговори ми  като човешка гледна точка и като администратор. 

Иначе можеш наистина да съжаляваш, пе хора като Уили и Старбой вече не са от екипа... 

5. Мнението ти не важи, защото хората виждат и са наясно, че това е отново твоя измислица. Като екип си паснахме, разбираме се добре и това ни помогна  цяло лято и есен да е приятно тук, но такива като теб винаги омазват всичко ( както ти омаза Чалгавизията ). 
4. Страшно много си противоречиш, защото се оплакваш от нещо супер незначително, което си личи, че е ирония към написаното от теб и опитваш да ми слагаш думи в устата, които дори не съм казал. Няма какво да си признавам всичко се вижда и в момента го изграеш голяма жертва и ми слагаш някакви думи, които дори не съм казал. Оплакваш се и казваш, че би ме поздравил с песен, но “ще се въздаджиш” и в същият момент нарушаваш правилата като ме обиждаш и  постваш песен, която значението е насочено към мен и работата ми в Англия, която ти си мислиш, че е бране на малини, капини или ягоди... смешното е, че в момента се оплакваш от същото.

3.Нито съм се “насрал”, нито показваш нещо наяве! Кампанията ти е да ме “очерниш’ като се правиш на жертва и измисляш всякакви глупости за поста под предтекст, че са за теб. Единственото нещо, което правиш е да си съчиняваш и измисляш неща, които са далеч от значението на иронизиращият пост. Спокоен съм, защото нямаш никаква тежест в решаването за модератори. Един път успя да настройваш другите срещу мен, както и мелето си затвори очите, защото имаше два лагера, но не си мисли, че си някакъв фактор и ще успееш да го направиш втори път. Ха, поне си призна публично.

 

2. Поставяш го сега, защото е удобно да очерниш печенкото, като се правиш на жерта и мега засегнат.

 

1.Иронизирах написаното от теб и нищо повече. Никога не ми е трябвало вниманието ти ( няма и да ми трябва ).

Повече не мисля да ти отговарям. Хората виждат и преценяват.

F1BA757E-DC21-4448-800E-3DCE1F4623D8.jpeg

CE83C762-AADB-4E6E-B77A-063BAA7D066B.jpeg

22E1DF0A-22F4-43E5-BA91-5D6C33E5EE52.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

5. Мнението ти не важи, защото хората виждат и са наясно, че това е отново твоя измислица. Като екип си паснахме, разбираме се добре и това ни помогна  цяло лято и есен да е приятно тук, но такива като теб винаги омазват всичко ( както ти омаза Чалгавизията ). 
4. Страшно много си противоречиш, защото се оплакваш от нещо супер незначително, което си личи, че е ирония към написаното от теб и опитваш да ми слагаш думи в устата, които дори не съм казал. Няма какво да си признавам всичко се вижда и в момента го изграеш голяма жертва и ми слагаш някакви думи, които дори не съм казал. Оплакваш се и казваш, че би ме поздравил с песен, но “ще се въздаджиш” и в същият момент нарушаваш правилата като ме обиждаш и  постваш песен, която значението е насочено към мен и работата ми в Англия, която ти си мислиш, че е бране на малини, капини или ягоди... смешното е, че в момента се оплакваш от същото.

3.Нито съм се “насрал”, нито показваш нещо наяве! Кампанията ти е да ме “очерниш’ като се правиш на жертва и измисляш всякакви глупости за поста под предтекст, че са за теб. Единственото нещо, което правиш е да си съчиняваш и измисляш неща, които са далеч от значението на иронизиращият пост. Спокоен съм, защото нямаш никаква тежест в решаването за модератори. Един път успя да настройваш другите срещу мен, както и мелето си затвори очите, защото имаше два лагера, но не си мисли, че си някакъв фактор и ще успееш да го направиш втори път. Ха, поне си призна публично.

 

2. Поставяш го сега, защото е удобно да очерниш печенкото, като се правиш на жерта и мега засегнат.

 

1.Иронизирах написаното от теб и нищо повече. Никога не ми е трябвало вниманието ти ( няма и да ми трябва ).

Повече не мисля да ти отговарям. Хората виждат и преценяват.

F1BA757E-DC21-4448-800E-3DCE1F4623D8.jpeg

CE83C762-AADB-4E6E-B77A-063BAA7D066B.jpeg

22E1DF0A-22F4-43E5-BA91-5D6C33E5EE52.jpeg

Чудя се има ли смисъл да продължаваме. Общо взето нищо смислено в истеричния ти коментар. Пледоарията ти е банална. Не знаеш значението на конкретни понятия. Започна вече като Стелка да пишеш от името на хората, но аз не виждам някой освен теб и двама твои при вържъници... Така че спести си коментари от рода на това какво виждали хората и не отъждествявай своето си мнение с тяхното. Хората изобщо не искат да взимат отношение в този спор. И то вероятно, за да не бъдат системно тормозени от теб на втория ти и последен мандат. Ама то е ясно, че това, което ти написах в предния пост е със силата на това, което ти ми написа за крадеца. И ето как сега когсто е към теб, го виждаш като обида, но когато ти го отправяш към мен, било ирония. Разликата е, че твоя подобен коментар беше първи и то в момент, в който е нямало лично напрежение. Ти просто се включи с цел да ме унижиш. Десетки пъти си използвал директно думата крадец към мен. Не ти е за пръв път. Така че оправданията ти за добронамерене ирония  са смешни. Не ме карай да ровя за постове ти... И дори не си разбрал, че няма как да бъда жертва в отношенията ми с теб. Просто повдигам на въпрос неетичното за модератор поведение. Защото обикновен потребител за подобни опити за гавра получава точка, а наш печенко със самооценка, базираща се на нищо си мисли, че правата му са привилегия и си щормува както си поиска. Няма смисъл да давам пак пример как стане ли дума за мен, се опитваш да извъртиш всяко нещо като повод за бан и точки, а за същите неща други потребители не са санкционирани. Говоренето на Ма и в среден род са само малка част от примерите. Започвам да си мисля, че цялата ти идея за това да си модератор е за да можеш да ми разваляш комфорта във форума... И двата поста, които си дал са на тема попфолк и съм търсил мнението ти по повод нелепите ти изцепки преди това. Защото убедено пишеше, че Бедния е флоп, а после се покри когато натрупа 10 милиона, спечели диджейски класации и задържа позиции и в стрийминг платформите. Другия ми коментар е във връзка с твърденията ти как Деса вече не може да пее, които бързо угаснаха след Маскирания певец и концерта и с Азис. И двата са на тема попфолк без опити за лични нападки от моя страна. Къде и какво береш не ме интересува... Нито пък с кой излизаш там... 🤭

И пак казвам, че няма как да се засегна от опитите ти за каквото и да било. Засегнатия в момента го играеш ти... Бъди здрав и ми спести поредната доза излияния. 

  • Like 2
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печенко, да знаеш, страх ме е да не бъда системно тормозен от теб! Затова няма да взема отношение към километричния пост над мен :D

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Печенко, да знаеш, страх ме е да не бъда системно тормозен от теб! Затова няма да взема отношение към километричния пост над мен :D

За такива системно километрични постове, форумът има много полезната функция "игнорирай потребителя" ;) 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Поради липса на кандидати няма да има нов мандат. При недоволство към даден мод, ще се прави анкета дали да бъде отстранен.

Предлагам изготвянето на специална процедура за оплакване от модератори, публичните обсъждания по тях да бъдат допускани само при системни или особено тежки нарушения по твоя преценка, а всякакви други оплаквания извън процедурата да бъдат забранени. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Предлагам изготвянето на специална процедура за оплакване от модератори, публичните обсъждания по тях да бъдат допускани само при системни или особено тежки нарушения по твоя преценка, а всякакви други оплаквания извън процедурата да бъдат забранени. 

Изглежда си помислил по въпроса? Може да предложиш процедура, ако имаш нещо наум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...