Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преди да има употреба ще ти кажа, чети листовката, че после да не плачеш! Предупреден за страничните ефекти, ела, с мене бъди, но да знаеш боли! Преди да има употреба ще ти кажа, чети листовката, че после да не плачеш! Вземи, изпий ме - затвори очи и ГЪЛТАЙ!!! Преглътни го, че ще си мой!!! ❤️ 😘 Оу, колко истинска песен! ... ❤️ 

  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , DarkChild каза:

Тази снимка кой знае на колко мъже я е пращал. 

Той ако така си разпращаше снимките на всеки, до сега щяха да са изтекли какви ли не негови компромати.

Не е толкова глупав, колкото тук го мислят...даже като изключим, че се пали от някви конспирации е доста възпитан и интелигентен.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikitrz каза:

Той ако така си разпращаше снимките на всеки, до сега щяха да са изтекли какви ли не негови компромати.

Не е толкова глупав, колкото тук го мислят...даже като изключим, че се пали от някви конспирации е доста възпитан и интелигентен.

Лидл се е регистрирала във форума? Или си някоя друга Алфа? 😲

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, nikitrz каза:

Той ако така си разпращаше снимките на всеки, до сега щяха да са изтекли какви ли не негови компромати.

Не е толкова глупав, колкото тук го мислят...даже като изключим, че се пали от някви конспирации е доста възпитан и интелигентен.

То ако изключим че спи с мъже, може да мине и за хетерка, ма нали, дека е смисъла? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, nikitrz каза:

Той ако така си разпращаше снимките на всеки, до сега щяха да са изтекли какви ли не негови компромати.

Не е толкова глупав, колкото тук го мислят...даже като изключим, че се пали от някви конспирации е доста възпитан и интелигентен.

Пълни глупости. Имахме миналата година професионален ангажимент с Галин, не беше поздравил никого от екипа и се държеше много надменно и селско.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Гальо каза:

Лидл се е регистрирала във форума? Или си някоя друга Алфа? 😲

 

Преди се виждаше всеки потребител кога се е регистрирал във форума - е аз съм тук много преди Галин да изгрее на небосклона :D 
Харесвам го, защото стана това, което е благодарение на труда си а, не на баща си например.Лошо ли е, да се ценят усилията и труда на някого?
А иначе, супер забавни са коментарите за Галин тук :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, nikitrz каза:

Преди се виждаше всеки потребител кога се е регистрирал във форума - е аз съм тук много преди Галин да изгрее на небосклона :D 
Харесвам го, защото стана това, което е благодарение на труда си а, не на баща си например.Лошо ли е, да се ценят усилията и труда на някого?
А иначе, супер забавни са коментарите за Галин тук :D

Аз бих предпочел да "стана нещо" благодарение на баща си, а не със свирки! 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, nikitrz каза:

Преди се виждаше всеки потребител кога се е регистрирал във форума - е аз съм тук много преди Галин да изгрее на небосклона :D 
Харесвам го, защото стана това, което е благодарение на труда си а, не на баща си например.Лошо ли е, да се ценят усилията и труда на някого?
А иначе, супер забавни са коментарите за Галин тук :D

Хубаво е да уточним, че не говорим за музикален труд, а орален и анален. Просто уточнение 😂

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Много ми е интересно и на мен как така кръчмарски си пее нейните песни, а в Маскирания певец беше много по-добре? Или там заради плейбека може би. 

Не мисля, че плейбека има значение. Просто така си пее чалгата вече. Нали сме я чували не веднъж мма живо да пее Ищар и там не пее с круъчмарската постановка. Но е време да се примирим, че гласът и няма да бъде съия. Винаги ще се разоараваме ако очакваме да чуем старата Деса. А тя и сега си пее мн ошлайфано и технично,с богарта орнаментика. 

преди 3 часа , DevilWish каза:

"Най-неправилният мъж" е страхотна песен и аз много я харесвам, тя обаче май изобщо не се сеща за нея.

Какво да прави Най неправилноя муж сред такива тотални хитове. По скоро липсвант песни от последните 10-15 години. Спокойно можеше да вклюи Пусни го пак, В твоите опи и На вс като тебе. 

 

Аз съм много доволен от Деса последно време. Прави нещата, които очаквам. Отдавна исках нещо подобно, в което пее своите песнои с нова интерпретация. Иска ми се да пусне и акустична версия на След хиляда жени или Воторник беше в поп вариант. Минало е времето, в което да се доказва с нови хитове. Трябва да набляга на по музикантски неща. Не ми харесва само заглавието. По добре да беше Дс хитс или Дс ретро. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миш-машчето на Деси е по-готино, ама очаквах и поне някоя изненадка, не само най-големите й хитове, ами и някой пренебрегнат.

Чакам си другия машъп аз! Не на Анелия.

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сега по Хит микс клипа на Казваш, че ме обичаш и се питам две неща:

Първо - как е възможно свестен пич като Нанков да произведе такава гадост?

Второ - как Деса е позволила на Азис да се изпразни върху собствената й песен, че и да му приглася?

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Миш-машчето на Деси е по-готино, ама очаквах и поне някоя изненадка, не само най-големите й хитове, ами и някой пренебрегнат.

Чакам си другия машъп аз! Не на Анелия.

 

Завинаги е изненадата. Просто забрави също не е банално решение. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...