Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Адмирации! Поне не изпя чужди песни. Браво! 

 

Туше :D ....абсолютно туше...Браво бе Деско....верно си била кучка... :D

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, THE IIconic каза:

Адмирации! Поне не изпя чужди песни. Браво! 

 

Браво бе душа. Евала, че не заложи на чужди песни и си изпя класиките. Да не говорим, че има поне още 20, които би било супер да припомни. Дори един машуп с балади би било разкошно, че тука нещо много кръчмарско ми идва. 
Резил, че не е включила любимите ми “Попа от сусам” и “100 парички бате”, ама хайде другия път. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mashup-а на Деси Слава е най-добър! Изпълнява нейни хитове и най-вече, че започва с любимата ми "Две сърца". Адмирации заслужава наистина. Браво! И аз съм доволен! Преславице, учи се и ти пусни нещо с твои песни!!! 

  • Like 8
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Браво бе душа. Евала, че не заложи на чужди песни и си изпя класиките. Да не говорим, че има поне още 20, които би било супер да припомни. Дори един машуп с балади би било разкошно, че тука нещо много кръчмарско ми идва. 
Резил, че не е включила любимите ми “Попа от сусам” и “100 парички бате”, ама хайде другия път. 

 

Джеса и балади да мушамира, пак ша ти дойде твърде кръчмарско. Тя (вече) така си пее. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Mashup-а на Деси Слава е най-добър! Изпълнява нейни хитове и най-вече, че започва с любимата ми "Две сърца". Адмирации заслужава наистина. Браво! И аз съм доволен! Преславице, учи се и ти пусни нещо с твои песни!!! 

Ехее не се надъхвай толкова! От "Две сърца" ми се се*е вече! Можеше на нейно място да изпее "Най не правилния мъж"! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, devotioner каза:

Много готин машъп, супер любими песни, само нещо гласът й ми е много странен, а не звучи чак толкова дрезгаво на живо. 

Много ми е интересно и на мен как така кръчмарски си пее нейните песни, а в Маскирания певец беше много по-добре? Или там заради плейбека може би. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, devotioner каза:

Много готин машъп, супер любими песни, само нещо гласът й ми е много странен, а не звучи чак толкова дрезгаво на живо. 

Нищо не знаеш! Според някои хора от форума това е "новият" глас! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Ехее не се надъхвай толкова! От "Две сърца" ми се се*е вече! Можеше на нейно място да изпее "Най не правилния мъж"! 

"Най-неправилният мъж" е страхотна песен и аз много я харесвам, тя обаче май изобщо не се сеща за нея.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Olay каза:

мушама2 дори не се задържа 1 ден на първо място 🙄

Божке, чак сега забелязах как Мушмаш 2 не просто не е на първо място, а са го свалили някви никому неизвестни ми инфлуенцъри. Сега остана да и свият и договора с Пуфис и напрао изтърва коня. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

"Най-неправилният мъж" е страхотна песен и аз много я харесвам, тя обаче май изобщо не се сеща за нея.

Има време да се сети за следващия Машуп. Ако имаме късмет ще се сети и за Фактите (най-накрая се сетих как се викаше песента и за шефа). 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Има време да се сети за следващия Машуп. Ако имаме късмет ще се сети и за Фактите (най-накрая се сетих как се викаше песента и за шефа). 

 

Тя тази песен май имаше и телевизионна версия на времето. Аз от неклипираните й песни харесвам най-много "Лудост е" и "Сладки сънища".

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ще пуска и тя машуп? Дано мушамира Шефа, Шефката и Шефа и шефката. 

 

Ами да кажем, че ще тушира първото място в тренда и ще го заеме тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Супер машъп от Деска. Искаше ми се да припомни позабравени нейни хитове, но дори само като чуеш изпълнението на тези ти е кеф. А и някои не ги е пяла от време оно.

Е те "Мила моя, мили мой", "Две сърца" и "Птица-скитница" се скъсаха да ги пеят последно време в мушамите. 😂😂

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Айде Галена утре ще мачка!

"Къде беше ти" - 17:00ч.

Олеле нямам търпение. Ще ги смачка отново. Междудругото, онзи ден сънувах, че е пуснала клипа и е подобен на този на Меди, само че Галя беше в бели дрехи.

Дано е поне наполовина толкова добра, колкото тази на Меди. Мачкай Гале. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, чушка. каза:

Готови ли сме утре за Галена?

И аз я чакам с нетърпение,НО ако не е това, което всички очакват (Не се приеме добре) какво правим? Ще слушаме Рашия ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...