Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

 

Айде нови бисери от София Джамджиева и продължаваме :D

Браво на Касъмови, доказаха се като широкоскроени и умни хора.:1000(33): Тъпо щеше да е да я махнат след сензацията, която направи. Обаче "Фен" как смазва "Планета" към днешна дата не е истина - аз не гледам нито едната, но "Фен" най-малко заради предаванията на живо хората си я пускат. Докато нафталинената "Планета" не предлага абсолютно нищо ново и интересно, дори концерти и музикални програми веднъж в годината нямат вече. Само едни клипове, които ги има в YouTube и можеш там да слушаш каквото искаш, вместо да чакаш да го пуснат по телевизията.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

Едно време Ара и Диапазон първи взимаха най-яките гръцки пресни и правеха кавъри и година-две по-късно Пайнер се сещаха и те им правиха кавъри. С доста песни има такива случаи. Даже и с "Луда по тебе" пак на Лия :D

Но пък аранжорите в Пайнер бяха ненадминати по онова време - мисля, че 50% от успеха генерално на тази фирма се дължи точно на тях. Тяхната работа беше един от крайъгълните камъни на всичко, което последва.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Но пък аранжорите в Пайнер бяха ненадминати по онова време - мисля, че 50% от успеха генерално на тази фирма се дължи точно на тях. Тяхната работа беше един от крайъгълните камъни на всичко, което последва.

Дам, а останалите 50 на факта, че си направиха фирмена телевизия, по която излъчваха само своята си продукция и съсипаха всички останали фирми. Ако вместо Планета се беше появила независима, модерна телевизия, която да излъчва и награждава всички, щеше да е супер трамплин и мотивиращо за целия жанр, ама... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Едно време Ара и Диапазон първи взимаха най-яките гръцки пресни и правеха кавъри и година-две по-късно Пайнер се сещаха и те им правиха кавъри. С доста песни има такива случаи. Даже и с "Луда по тебе" пак на Лия :D

Коя е песента на Лия? Нещо не я харесвах тая жена като музика и никога не съм я следил, макар че като визия си беше чук отвсякъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Коя е песента на Лия? Нещо не я харесвах тая жена като музика и никога не съм я следил, макар че като визия си беше чук отвсякъде. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Дам, а останалите 50 на факта, че си направиха фирмена телевизия, по която излъчваха само своята си продукция и съсипаха всички останали фирми. Ако вместо Планета се беше появила независима, модерна телевизия, която да излъчва и награждава всички, щеше да е супер трамплин и мотивиращо за целия жанр, ама... 

Ами в крайна сметка не може да не признаем, че на онези години Пайнер най-сериозно се отнесоха към нишата на фолка. Ако погледнем реално какво издаваха конкурентите им по същото време - не че е било лошо, но всичко, което беше с марка Пайнер привличаше и окото и ухото неминуемо повече. Тогава имаха и човешкия и технически капацитети да отиграят нагласите на публиката по брилянтен начин. В голяма степен си бяха и предприемчиви. Мисля, че инженерното образование на Димитров тогава също си каза думата. Сега според мен повече му пречи, защото е обърнал взора преди всичко към техническата част, а идейната е на самотек.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Ами в крайна сметка не може да не признаем, че на онези години Пайнер най-сериозно се отнесоха към нишата на фолка. Ако погледнем реално какво издаваха конкурентите им по същото време - не че е било лошо, но всичко, което беше с марка Пайнер привличаше и окото и ухото неминуемо повече. Тогава имаха и човешкия и технически капацитети да отиграят нагласите на публиката по брилянтен начин. В голяма степен си бяха и предприемчиви. Мисля, че инженерното образование на Димитров тогава също си каза думата. Сега според мен повече му пречи, защото е обърнал взора преди всичко към техническата част, а идейната е на самотек.

Да му пикам на техническата част - една камера, която си връткат и изчакват. Едно мазе, в което снимат. Туй то.

Време е за Мира по Фен Тв

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Днес Фен Тв са решили да ме радват. След Проблем в 8:25 и Кома в 10:20, в 10:45 и Майната ти свети Валентин. :P

На 6-ти Софийчето ще води цели 6 часа - не пропускай възможността да си поръчаш Коце минимум 6 пъти! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Да не съм луда да се набутам. 

Не си истинска фенка, ако не си поръчаш на живо, а после не се обадиш още 456 пъти да й се скараш, че не са го изписали под клипа. Направо прати есемес и му снимай поздрава, да се радва Коцето, че малко радости има в живота! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представете си един скандал в ефир между София и Танчето. Ще пръснат панаира. Направо национална известност ще добие и Таня - пробвай Танче да видиш как щастието ще ти се усмихне. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Представете си един скандал в ефир между София и Танчето. Ще пръснат панаира. Направо национална известност ще добие и Таня - пробвай Танче да видиш как щастието ще ти се усмихне. 

Аз не искам да ставам известна. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...