Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Данна е само на 16 и след Той е имала само едно копие на същата песен и едно парче за промотиране на гаджето. Дадат ли й подходящите песни ще мачка жанра и само Лидия ще може да й е конкуренция. :rolleyes:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

За дислайкналите, само да напомня
Klpa73U.png
Сериозно ли подкрепяте такъв човек?

Ти подкрепяш човек, който се подигра на мемориал на жертвите на домашно насилие.....дали на някого трябва да му пука ти какво мислиш?

  • Like 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, BobiTo каза:

Както блесна, така и угасна, един хит и стремглаво към дъното. Малка пикла!

 

Ми да! Мн глупавата! и Лиди и Десита са малки но не се държат така! 

малка ****** !

 

@SG

Screenshot_20210203-180524_Instagram.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, FikLena каза:

Ми да! Мн глупавата! и Лиди и Десита са малки но не се държат така! 

малка ****** !

 

@SG

Screenshot_20210203-180524_Instagram.jpg

Само Райна ще я оправи тая.. пикла! 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Ми да! Мн глупавата! и Лиди и Десита са малки но не се държат така! 

малка ****** !

 

@SG

Screenshot_20210203-180524_Instagram.jpg

Ужасно евтино поведение, много е отблъскваща, на 16, а изглежда на 36.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Ти подкрепяш човек, който се подигра на мемориал на жертвите на домашно насилие.....дали на някого трябва да му пука ти какво мислиш?

Не подкрепям никой от чалгата в момента, а и да я подкрепях, това не прави аргументът ми по-малко валиден. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Както блесна, така и угасна, един хит и стремглаво към дъното. Малка пикла!

 

Ама какво се очакваше от Данна да стане новата Галена или Преслава?

Разберете, че от новите изпълнители, които се появяват никоя няма тази харизма, излъчване и нюх за нещата, каквито имат горепосочените.

Отделно, живеем в различно време, в ерата на консуматорското мислене.Хората не знаят дори, че това парче е на Данна, а харесват само песента, т.е. не ги интересува изпълнителя.

Не мисля, че към днешна дата вече е възможно да се появи някоя много любима и звезда в поп-фолка, всичко от новите опира до песните дали ти е любима ли не.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Ама какво се очакваше от Данна да стане новата Галена или Преслава?

Разберете, че от новите изпълнители, които се появяват никоя няма тази харизма, излъчване и нюх за нещата, каквито имат горепосочените.

Отделно, живеем в различно време, в ерата на консуматорското мислене. Много хората не знаят дори, че това парче е на Данна, а харесват само песента, т.е. не ги интересува тя конкретно, а песента.

Не мисля, че към днешна дата вече е възможно да се появи някоя много любима и звезда в поп-фолка, всичко от новите опира до песните дали ти е любима ли не.

 

Проблема е, че вместо да продължи с такива хубави песни, тя пусна бозата "Такава", която да кажем не е чак така зле, ама след това дуета с Маджуна - дъното. Трябва да си подбира хубави песни и има някакъв шанс ако не разпознаваема, поне да е хитова, Галин я използва да си налага Адам и Маджуна (неуспешно), а тя затъва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говори изобщо за чалга, но казва много смилени неща за музиката. Евала. Ако имаше поне 3-4 човека, които да разсъждават и работят така щяхме да имаме много хубава продукция, а не.. мълчание по време на пандемия и крадене на песни от Близкия Изток.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Преди малко на поздравите Коце с Кома по Фен. Водещата каза,че в 00:00 часа ще пуснат Коце и с "Проблем". Няма да се спи. :P

И аз видях Кома и се сетих за теб!

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

 

Айде нови бисери от София Джамджиева и продължаваме :D

Току-що пуснах и беше точно това! Трима само била порязала, хахаха

 

Специален поздрав с Няголета за лелятиан! 27:16

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Тая версия нещо съм я пропуснал... ДС дали е знаела за съществуването й? 

 

Едно време Ара и Диапазон първи взимаха най-яките гръцки пресни и правеха кавъри и година-две по-късно Пайнер се сещаха и те им правиха кавъри. С доста песни има такива случаи. Даже и с "Луда по тебе" пак на Лия :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми липсва да чуя това в дискотека 🥰 последно бях на дискотека декември 2019 и макар че беше песен на над 6 месеца, се избухваше епично и я пуснаха 3 пъти(единия само за кратко припева)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Как ми липсва да чуя това в дискотека 🥰 последно бях на дискотека декември 2019 и макар че беше песен на над 6 месеца, се избухваше епично и я пуснаха 3 пъти(единия само за кратко припева)

 

Затова очаква максимален брой точки в Чалгавизия! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...