Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Моите прогнози са 12-то място за Сърце! 

Ако искате топ 1, свържете се с мен, стига да сте добри по математика и ви давам Живее ми се!!

Чудесно! Ако не съм с престижна позиция, ще ви оборвам за това колко дълъг е животът на песните на Галя. ❤️ Win/win

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, zai4eto82 каза:

Няма я. 

Ех, Танче, защо не се кандидатираш ти? Определено ще си много добра като водеща и ще вдигаш рейтинги... а и не само, предвид палавото ти излъчване... 😉😋

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

За дислайкналите, само да напомня
Klpa73U.png
Сериозно ли подкрепяте такъв човек?

В тоя случай не я виня. Изобщо не ми пука. По други теми се излага, по тази - не. 

  • Like 3
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Световния химн в подкрепа на битката с Сovid 19, записан на родните им езици от известни певци в над 15 държави, се присъедини и България. * Световният хит „ Rinascerò, rinascerai „ на Роби Фаникети и италианската група“Пух“ бе записан и в България със заглавие „Възкресение“. Идеята за приобщаването ни, към музикантите от цял свят, в световната битка с пандемията е на родния „текстовик“ Иван Агент Тенев и известният композитор , аранжор и изпълнител Артур Надосян. В записа на песента и видеото участват : Орлин Горанов, Кристина Димитрова, Емилия, Сандра Александрова, Маргарита Хранова и Артур Надосян, а нестандартното соло на световноизвестният арменски дудук е в изпълнение на Арсен Нерсесян… Песента на Роби Факинети от „Пух“, която просълзи Италия и света, вече е гледана от над 30 милиона жители на земята.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Към Световния химн в подкрепа на битката с Сovid 19, записан на родните им езици от известни певци в над 15 държави, се присъедини и България. * Световният хит „ Rinascerò, rinascerai „ на Роби Фаникети и италианската група“Пух“ бе записан и в България със заглавие „Възкресение“. Идеята за приобщаването ни, към музикантите от цял свят, в световната битка с пандемията е на родния „текстовик“ Иван Агент Тенев и известният композитор , аранжор и изпълнител Артур Надосян. В записа на песента и видеото участват : Орлин Горанов, Кристина Димитрова, Емилия, Сандра Александрова, Маргарита Хранова и Артур Надосян, а нестандартното соло на световноизвестният арменски дудук е в изпълнение на Арсен Нерсесян… Песента на Роби Факинети от „Пух“, която просълзи Италия и света, вече е гледана от над 30 милиона жители на земята.

 

Хубава кауза и всичко, ама наша Ема пак звучи толкова прегракнало. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Както блесна, така и угасна, един хит и стремглаво към дъното. Малка пикла!

 

Толкова й е данната. Друго си е класата!

 

  • Love 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Толкова й е данната. Друго си е класата!

 

И тя ме разочарова последно време, чака дискотеките все едно си изкарва парите там, всички знаем, че ги изкарва между краката. Дано си спази обещанието за две песни този месец! За албума излъга. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...