Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Гальо каза:

Няма силикон, хиалурон то е ясно всяка има - не мисля че се брои за операция дори. А това за окото, е по скоро от грима, който си прави винаги. За ринопластиката нямам идея дали е вярно че има, няма никаква информация из интернет за подобна. 

Не е операция хиалурона, разбира се, говоря за всякакви интервенции. Силикон също има, защо си убеден, че няма? Очите категорично ги е правила, дори и без изнесена очна линия й изглеждат много по-дръпнати. Със сигурност е операция, а не с конци и не е в България, иначе който я е правил, отдавна щеше да се е похвалил - много добре се е получило, а по принцип е рискова операция (с възможни лоши резултати). 

Предвид, че ринопластиката се е случила преди 2008 и преди да стане известна, не знам какво инфо очакваш в нета :D Знам го на 1000%, била е при покойния доктор Емил Георгиев.

Ето ти инфо от 2008, че Мария има операция в носа, без да има снимки. Това е блогът на тогавашния редактор на Плейбой: https://georginedelchev.com/2008/07/09/playmate-2008-е-мария-цветкова/

Очаквам сега някой да се включи, че и Алисия няма корекции... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Точно когато излиза “сингъла и” съм роден, но това не ми пречи да съм запознат, че не се е нареждала до Глория, Деси Слава и Камелия. Дори Кати и Рени. 

Ивана става по-популярна от Рени в България още с дебютния си албум, а на следващата година печели Певица на годината. Хаха, Рени някога да е печелила такава награда? Тя май беше спечелила награда за Платинен албум, който подаряваха в пликче с някакъв вестник. 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Ивана става по-популярна от Рени в България още с дебютния си албум, а на следващата година е истинската певица на годината. Хаха, Рени май беше спечелила награда за Платинен албум, който подаряваха в пликче с някакъв вестник. 🤣🤣🤣

рЕзко загубих интерес.. Пълни глупости. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Тя май беше спечелила награда за Платинен албум, който подаряваха в пликче с някакъв вестник. 🤣🤣🤣

На този фронт ще трябва да се сбори с Камелия и Преслава. :laughing:

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Не е операция хиалурона, разбира се, говоря за всякакви интервенции. Силикон също има, защо си убеден, че няма? Очите категорично ги е правила, дори и без изнесена очна линия й изглеждат много по-дръпнати. Със сигурност е операция, а не с конци и не е в България, иначе който я е правил, отдавна щеше да се е похвалил - много добре се е получило, а по принцип е рискова операция (с възможни лоши резултати). 

Предвид, че ринопластиката се е случила преди 2008 и преди да стане известна, не знам какво инфо очакваш в нета :D Знам го на 1000%, била е при покойния доктор Емил Георгиев.

Ето ти инфо от 2008, че Мария има операция в носа, без да има снимки. Това е блогът на тогавашния редактор на Плейбой: https://georginedelchev.com/2008/07/09/playmate-2008-е-мария-цветкова/

Очаквам сега някой да се включи, че и Алисия няма корекции... 

Силикон няма, дори в сайта на плеймейт го пише. А и тя имаше наскоро отговори в инста и каза, че няма. И все пак има сравнително малко промени, и изглежда доста по-естествено от голяма част от колежките и. 
А Лидия с тази изпъкнала брадичка, остро лице и малък нос - не знам дали си я виждала на живо, но е далеч от красива, според мен

https://www.tialoto.bg/a/119-novini/6845-tya-ne-moje-bez-seks?_gl=1*e98vs4*_ga*YW1wLW1ScjcxZi1xVnZXVVFLcHJqVS1yZTV3VDJtSE1lS2ZMNkt4TENjU25MY1V6c2ZuTW9QcVBhV3JBS2lXV0VXQXM.#mobile-gallery

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

На този фронт ще трябва да се сбори с Камелия и Преслава. :laughing:

Камелия и Преслава поне продаваха албумите си за пари. Този на Рена беше като безплатен подарък, прикрепен към някакъв вестник. 🤣 И после имаше статия, че направила платинен тираж. Ренооо, пишман Нобел си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

IMG-1ee4ea083a631effd2d46672b81c5283-V.jpg.9190a2ffd6f442fd764fdd698b595f5c.jpg

Що за човек би си помислил да използва тази снимка за официална фотосесия? В погледа сякаш казва "Боже, снимай по-бързо, че ме напъва и едвам го държа вътре"

🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Камелия и Преслава поне продаваха албумите си за пари. Този на Рена беше като безплатен подарък, прикрепен към някакъв вестник. 🤣 И после имаше статия, че направила платинен тираж. Ренооо, пишман Нобел си.

Не вменявай пълни измислици, че има и такива, та вярват на всичко написано. Нито е бил безплатен, нито е бил прикрепян към вестник, нито е бил подарък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Не вменявай пълни измислици, че има и такива, та вярват на всичко написано. Нито е бил безплатен, нито е бил прикрепян към вестник, нито е бил подарък. 

А на кой да вярваме? На теб? Според който Ивана е извън топ 5 до 2003? И първият й сингъл е "Идол"? Лично сме чели статията за платинения албум на Рени в комплект с вестник и сме се смяли тук. Хайде, лягай, че стана време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Камелия и Преслава поне продаваха албумите си за пари. Този на Рена беше като безплатен подарък, прикрепен към някакъв вестник. 🤣 И после имаше статия, че направила платинен тираж. Ренооо, пишман Нобел си.

Да ти кажа албумите на Кама и Петя тогава можеше да си ги купиш от магазина, но и Булсатком раздадоха безплатно хиляди копия на клиентите си като преподписват договор или на нови клиенти. Дори при Петя така бяха 2 поредни албума. 

Все пак Коцьо и Соня Немска си остават титани в това отношение: нали замерваха хората в дискотеките с новите си албуми вместо със салфетки.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Силикон няма, дори в сайта на плеймейт го пише. А и тя имаше наскоро отговори в инста и каза, че няма. И все пак има сравнително малко промени, и изглежда доста по-естествено от голяма част от колежките и. 
А Лидия с тази изпъкнала брадичка, остро лице и малък нос - не знам дали си я виждала на живо, но е далеч от красива, според мен

https://www.tialoto.bg/a/119-novini/6845-tya-ne-moje-bez-seks?_gl=1*e98vs4*_ga*YW1wLW1ScjcxZi1xVnZXVVFLcHJqVS1yZTV3VDJtSE1lS2ZMNkt4TENjU25MY1V6c2ZuTW9QcVBhV3JBS2lXV0VXQXM.#mobile-gallery

Душичко, тая статия е от преди 13 години. За това време може и 3 операции да си е направила :D В момента има силикон в бюста, ако не е силикон, то си е правила от това "преливане" на лични мазнини. В най-добрия случай има мастопексия (повдигане без импланти). Но това в момента не е естествен бюст.

Лидия я виждах сравнително наскоро (малко преди втория локдаун), на мен не ми е много по-различна. Много е дребничка и слаба, но е много сладка.

Много се интересувам от такива корекции и в никакъв случай не ги съдя за това. Но да се плюе едната, че е изкуствена, при положение, че другата е по-пипната, е излишно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Да ти кажа албумите на Кама и Петя тогава можеше да си ги купиш от магазина, но и Булсатком раздадоха безплатно хиляди копия на клиентите си като преподписват договор или на нови клиенти. Дори при Петя така бяха 2 поредни албума. 

Все пак Коцьо и Соня Немска си остават титани в това отношение: нали замерваха хората в дискотеките с новите си албуми вместо със салфетки.

Вярно е. И все пак не са се пробутвали с вестник за 2 лв. Едномесечна такса за Булсатком струва поне 10 пъти повече, договорът е бил поне за 1 година, много по-печелившо и престижно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Душичко, тая статия е от преди 13 години. За това време може и 3 операции да си е направила :D В момента има силикон в бюста, ако не е силикон, то си е правила от това "преливане" на лични мазнини. В най-добрия случай има мастопексия (повдигане без импланти). Но това в момента не е естествен бюст.

Лидия я виждах сравнително наскоро (малко преди втория локдаун), на мен не ми е много по-различна. Много е дребничка и слаба, но е много сладка.

Много се интересувам от такива корекции и в никакъв случай не ги съдя за това. Но да се плюе едната, че е изкуствена, при положение, че другата е по-пипната, е излишно.

Въпреки всичко го караме на догадки, не си сигурна, нито аз. Тя лично казва, че няма. Аз просто изтъквам колко добре изглежда, дори не знам как стигнахме до тук 😂 Нито съм казал нещо за Лидия, нито за операциите и. Ти изтъкна коя била по-направена, аз просто казах че Лидия не ми е красива

Нямам идея защо се уголеми шрифта😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Вярно е. И все пак не са се пробутвали с вестник за 2 лв. Едномесечна такса за Булсатком струва поне 10 пъти повече, договорът е бил поне за 1 година, много по-печелившо и престижно е.

Всъщност албумите на Кама и Петя можеше и да си ги закупиш за 1.99лв от Булсатком в картонена опаковка и само диска вътре така че е пак същата работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

А на кой да вярваме? На теб? Според който Ивана е извън топ 5 до 2003? И първият й сингъл е "Идол"? Лично сме чели статията за платинения албум на Рени в комплект с вестник и сме се смяли тук. Хайде, лягай, че стана време.

Не на мен. На статиите в нета, информацията по пресата, рекламния спот.. доказателства много. Но ти не си служиш с нито едно такова. Албума се е продавал в комлект с двдто от пресния и 3 ти самостоятелен концерт в зала 1 на НДК. Първия месец за 6 лева, след него за 12 до 15 лева. Продавал се е в няколко държави, а освен издаден тук, има и сръбски вариант с различна обложка, издаден от сръбска фирма. 
 

П.С. 2009 Мама ми взе албума на Преслава от Булсатком за 2-3 лева, и то не в картонено пликче, както дисковете от Нов Фолк, а в пълен вариант, с книжка. Още го пазя. Без абонамент за година напред. Свободно си се продаваха, дори и без да си плащаш месечната такса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, нека е така. Рени е певицата с последния в историята на попфолка и единствен официално признат Платинен албум. Никой друг не го направи през годините, нито Преслава, нито Камелия, нито Галена, нито Глория, Ивана или Деси Слава. Само Рени и то доста, след като беше залязла. Вярваме! О, дядо Господ, вярваме в теб и се прекланяме. Пред теб и пред Рени!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам във фейс страницата на Емилия много хора мислят като мен, че тоя цвят коса и прическа изобщо не й отиват. Както и на външен вид приличала вече на Майкъл. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Рени също беше голям фактор до 2002...

 

FB_IMG_1609225432920.jpg

Ама защо са писали, че Рени е най-скъпоплатената певица, а Ивана не фигурира в топ 5? Фотошоп. 

A6FC7F9B-23F0-40FC-8AA9-241C2F8C9267.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше лична приятелка с Мартин Радославов - главният редактор на вестник "Култ". "Култ" я бутаха напред до последно до момента, в който вече не ставаше за бутане. Пикът на Рени е в ранната 2000 година с песента й "Като птица". Следващият й албум "Влюбих се опасно" беше по-слаб, ХИТ да, но далеч от еуфорията на предните два албума. Аз друго, да попитам, като сме тръгнали да задаваме въпроси. Защо Ивана не фигурира сред тези 7, при положение, че същата година става Певица на годината? Щото още не беше станала лична приятелка с господин Радославов...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Рени беше лична приятелка с Мартин Радославов - главният редактор на вестник "Култ". Аз друго, да попитам, като сме тръгнали да задаваме въпроси. Защо Ивана не фигурира сред тези 7, при положение, че същата година става Певица на годината?

Ами и аз така мога да кажа - става певица на годината заради лични познанства. Ето ти отговор. Ама моята статия не е от Култ. И от там да е, не са и пълнили залите и не са направили в списание Нов Фолк песен на 2001 “Влюбих се опасно”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, FikLena каза:

знам го тва миличка, иконично е!

П. С. Вечерас скУоните ми са стоУа телефоне!

 

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...