Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, NazzkO каза:

Ех, че хубави неща 

 

Хубаво, но не колкото иконата Ваня Великова да те изненада с нов кючек, докато търсиш да линкнеш Иконите! И понеже е станало ракиено време, наздраве! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Топ 5 любими песни на Весоу - искам @zai4eto82 да реагира на номер 4, даже тя е отзад на фона 😃

от 5 песни, 3 са чалги 😂

Ехе, много добър вкус има. Жива рана, Болка в минути, Да си тук. Весоу изглежда е много романтичен. Браво. Ей така да са всички като него. Много добър вкус има, евала. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ехе, много добър вкус има. Жива рана, Болка в минути, Да си тук. Весоу изглежда е много романтичен. Браво. Ей така да са всички като него. Много добър вкус има, евала. 

Мен ме изкефи как отиде в студиото на единствените останали снобари, които не пускат/реагират на/коментират чалга и им говореше само за това 😂

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Мен ме изкефи как отиде в студиото на единствените останали снобари, които не пускат/реагират на/коментират чалга и им говореше само за това 😂

Широко скроен е. Не дели стиловете и така трябва. Лидия как го изтърва това момче- умен, забавен, романтичен, кавалер. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

Широко скроен е. Не дели стиловете и така трябва. Лидия как го изтърва това момче- умен, забавен, романтичен, кавалер. 

Нищо, сега пък на теб ти се отвори шансът. Действай!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Можем да я виним за липса на далновидност и ефтино печалбарство. Пък и има разлика да ти предложат неизгоден за теб договор - и това ти да предложиш на шефа си неизгоден не само на теб, а и за колежките ти условия. При Ванча си говорим за 2рото :) 

Също може да я виним колко уникално проста е, дори сравнена с титани на мисълта като Анелия, Галя и прочее. Кой нормален човек ще се навие да бачка повече (участия) за да изкара по-малко пари (като отчете повече на Митьо) за някви измислени вътрешно ведомствени награди? Още повече нормално тая, която снася най-много на фирмата да има най-много участия, при условие че участия минават през фирменото система за резервации Женя някоя си. 

Може да я виним и за липса на креативност, щото няма един хит, дето не е кавър, ма на фона на сичко останало, си е бял кахър. 

И като стана въпрос за хит и Ваня, Великова е пуснала нова хитачка! 

 

 

По-добро описание за Ивана не бях чел. Реално наистина се оказа много проста жена. За малко слава, беше използвана ь употребена и накрая унизена и захвърлена в боклука. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ми за Весо бе по-скоро негативно, но сега го гледах при кавалите Дули и Шмати и ме изкефи как им пусна чалгичка. Пич е наистина и песните му са готини. А Скандау(всъщност само тото, Лъчката е фен на Меди) и тези двамата са смешни как отричат всичко свързано с чалгата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Сашо каза:

По-добро описание за Ивана не бях чел. Реално наистина се оказа много проста жена. За малко слава, беше използвана ь употребена и накрая унизена и захвърлена в боклука. 

Не съм съгласен. Реално Ивана е може би единствената, която е давала повече пари от хонорара си и е получила нещо в замяна. Сега ще ти обесня моята гледна точка:

1. Дават ти повече работа ако отчетеш по-голям процент и като теглиш чертата ти изкарваш повече пари, но съответно за повече работа. Толкова работа обаче няма да получиш ако не се съгласиш. 

2. Дават ти хубави кавъри и възможност да работиш с най-добрите композитори, текстописци и режисиори. Едновременно с това телевизия и продуцент, които са монопол по онова време налагат теб и продукцията ти. Тоест ти няма да си звезда ако не се съгласиш.

3. С награди за които навремето се говореше по всички вестници, списания и телевизия те обявяват за най-добрата, което по един или друг начин влияе на масите и те наистина те възприемат като такава. 

Когато обаче другите се съгласят да отчитат процент колкото твоя, но да не изискват нищо от господин продуцента, той решава че няма защо да те побутва повече. 

Да, Ивана е проста, защото не успя да се позиционира добре сред младите си колежки след като я пенсионираха и защото и тя точно като другата прима чакаше успеха да дойде на готово, но за процентите, които е делява с фирмата тя си е взела своето. Виновни са тези, които дават пари, без да им се даде нищо в замяна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kriminal Галена знае ли се поне на средно минимално ниво в Сърбия? Когато я слушам от YouTube, чета и коментарите и гледам че има много от Сърбия. Дори и в нов канал са я открили бързо, а под клиповете й в officiala има още повече и ми стана интересно.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

@Kriminal Галена знае ли се поне на средно минимално ниво в Сърбия? Когато я слушам от YouTube, чета и коментарите и гледам че има много от Сърбия. Дори и в нов канал са я открили бързо, а под клиповете й в officiala има още повече и ми стана интересно.

 

ами зависи. Хората дето не слушат бг музика (98% от сърбите) не я знаят, но тия дето я слушат, със сигурност знаят Галена

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Не съм съгласен. Реално Ивана е може би единствената, която е давала повече пари от хонорара си и е получила нещо в замяна. Сега ще ти обесня моята гледна точка:

1. Дават ти повече работа ако отчетеш по-голям процент и като теглиш чертата ти изкарваш повече пари, но съответно за повече работа. Толкова работа обаче няма да получиш ако не се съгласиш. 

2. Дават ти хубави кавъри и възможност да работиш с най-добрите композитори, текстописци и режисиори. Едновременно с това телевизия и продуцент, които са монопол по онова време налагат теб и продукцията ти. Тоест ти няма да си звезда ако не се съгласиш.

3. С награди за които навремето се говореше по всички вестници, списания и телевизия те обявяват за най-добрата, което по един или друг начин влияе на масите и те наистина те възприемат като такава. 

Когато обаче другите се съгласят да отчитат процент колкото твоя, но да не изискват нищо от господин продуцента, той решава че няма защо да те побутва повече. 

Да, Ивана е проста, защото не успя да се позиционира добре сред младите си колежки след като я пенсионираха и защото и тя точно като другата прима чакаше успеха да дойде на готово, но за процентите, които е делява с фирмата тя си е взела своето. Виновни са тези, които дават пари, без да им се даде нищо в замяна. 

1. Никой не лампти самичък за повече работа срещу реално по-малко пари. 

2. Хубави кавъри намазаха целия кокошарник, Ванча дори не си харесваше най-добрите песни, просто вече популярните. 

2.1 Междудругото точно това изигра най-голяма роля за печалния и крах, когато Пайнера и Гранд се разведоха и вече нямаше ефтини и готово развъртяни песни да кавърдисва.  

3. Тия награди ги видяхме колко струват - в момента в който я МЕГА-нсионираха, буквално на следващия ден беше вече никоя. Голяма звезда, няма що. 

Ивана каквото и да е взела, е дала три пъти повече на Митьо и като собственото си време (че и на други, примерно Стояна дето я разкарва и до ден днешен по участия), и като чиста пара от хонорара. Реално е получила точно едно голямо нищо от цялата схема, още точно заради с тая подмолна троянска история опрапасти целия жанр за всички певачки и преди и след нея. 

И изобщо, кво се занимаваме с някви пенсионерки, чието най-голямо постижения за последната петилетка е да друснат едно Татуировка хоро в някво селО? 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

СВАКА МЕ ПЕСМА САД НА ТЕБЕ СЕЋА

ТУГА ЈЕ СВАКИ ДАН ВЕЋА И ВЕЋА

НЕ МОЖЕ СРЦЕ ДА ТЕ ЗАБОРАВИ

У ГРАДУ НАШЕ ЉУБАВИИииИииИИ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Деси през последните 5 години.

Няма да забравя, когато ABSOLUT каниха различни изпълнители в нетипични заведения за тях. Деси беше в Бар Петък и беше DJ. Беше мноооого яко!!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Новият хит е по-як от всички досега, надмина себе си!

@asylum @Lelqtian @THE IIconic поздрав! 🥰

 

Единствената певица, която мисли за феновете си по време на пандемия. 

Засега хитовете на 2021 са, както следва:

"Срещнах тебе" на Ваня Великова

и "Близалка", естествено, на Ваня Великова.

 

  • Love 6
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...