Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, pacho каза:

В сръбското мега шоу за търсене на звезди водещата се пръска на песен на Галена уж зад кадър.

И после я викат на бис.

 

Да, това го гледах. Те и Феноменален си я пеят доста често! 😅

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа, че Цветелина (онази за чието същесвтуване повечето тук и не я знаят) има почти 130 000 последователи във фейса - доста изненадващо на фона на популярността, която има и в същото време преди пандемията обикаляше нон-стоп държавата.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

В сръбското мега шоу за търсене на звезди водещата се пръска на песен на Галена уж зад кадър.

И после я викат на бис.

 

Това явно е някаква нова мода да се приписват успехите на кавърите за такива на Галена. Песента не е на Галена, а неин кавър и беше голям хит навремето там, а тук Завиждайте мина и замина. 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на Галена..... йддслфкдсгкф това дори аз не бих го написал за 100-те сръбски кавъра на Андреините песни

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Това явно е някаква нова мода да се приписват успехите на кавърите за такива на Галена. Песента не е на Галена, а неин кавър и беше голям хит навремето там, а тук Завиждайте мина и замина. 

...тоест успеха на "Къде беше ти" може да се припише изцяло на Галена, а Меди да го духа така ли? :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, след като наспами цяло лято колко гледания имала жената на султана и го приписваше точно като постижение на галоша, но аз имам нужда от хумо и ирония.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Дам, след като наспами цяло лято колко гледания имала жената на султана и го приписваше точно като постижение на галоша, но аз имам нужда от хумо и ирония.

Много обичаш да приказваш празни приказки. Намери ми постовете с които съм наспамил цялото лято и да съм бил сериозен или млъкни, че никой не обича да ти чете негативизма! 😘

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брюнетка повече ти отива Емануела😊
4
 
 
  • Харесване
     
  •  · 
    Отговор
  •  · 3ч.
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Много обичаш да приказваш празни приказки. Намери ми постовете с които съм наспамил цялото лято и да съм бил сериозен или млъкни, че никой не обича да ти чете негативизма! 😘

Е тук не позна! Аз съм му фен. 

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела има ли хит от последните години, който да се слуша към днешна дата? Май всичките и хитове си останаха в съответните години. Това беше голям хит, но си остана в 2017

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Емануела има ли хит от последните години, който да се слуша към днешна дата? Май всичките и хитове си останаха в съответните години. Това беше голям хит, но си остана в 2017

 

Не ме заслушаваш и Купих ти сърце са най-задържани, поне на гледания.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Емануела има ли хит от последните години, който да се слуша към днешна дата? Май всичките и хитове си останаха в съответните години. Това беше голям хит, но си остана в 2017

 

@Willy

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Това се забрави още 2017, какво остава да се помни сега след скоро 4 години. 😹

Истинският й хит от 2017.⤴️

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.02.2021 г. от 8:31, Blueberry каза:

 

Продавам правото за участие в Чалгавизия с песен, която има реални шансове за топ 5! Цена: 50 лева. Ако се класира на 6-то или по-лошо място, възстановявам цялата сума. При интерес, пишете на лично.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия и Емануела са абсолютни еднакви от към песни и идейност или по-скоро липсата й. И двете нямат идея какво да правят и на къде да вървят. Едната е зациклила от години в някакъв еднакъв ритъм и звучене на песни, което се определя като "собствен стил", а другата във всяка песен кълне бившите си. Не става нищо от тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Продавам правото за участие в Чалгавизия с песен, която има реални шансове за топ 5! Цена: 50 лева. Ако се класира на 6-то или по-лошо място, възстановявам цялата сума. При интерес, пишете на лично.

 

Моите прогнози са 12-то място за Сърце! 

Ако искате топ 1, свържете се с мен, стига да сте добри по математика и ви давам Живее ми се!!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Преславо,ако ни четеш пускай нещо в този стил! 🤩🤩🤩

 

 

Следващата й е от Асенов. Мислиш ли че е в този стил?!⚠️

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...