Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , BobiTo каза:

Теофиков няма мнение, Емилия ще изкиха пачка на Пашев ако трябва и Денис веднага е в студиото. Иначе много бих се радвал на дует с Анелия, но надали в този живот.

Представих си как Ема идва с пачките и после Пашев извежда Дрис от мазата на каишка и го праща в студиото. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, fearless` каза:

Вече готвят песента с работно заглавие кокошки. 

В последния момент промениха заглавието на Коко Джамбо, за да замаскират идеята. Ще бъде с участието на Константин. 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънувах че съм с друг правихме любов, ти не беше тук, усещах огън нов, чужда бях, чужда бях.Беше нежен сън, цялата горях, беше грешен сън, за другиго копнях, чужда бях, грешна бях, щастлива бях.

 

Искам само една нощ при мен да останеш да бъда до теб. Ако само една нощ си с мен имам целия свят.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Ква е тая препратка към Дивана и Не, мерси в клипа на Антонио? 

Не ме интересува. 

Живо ме вълнува обаче за коя гара пее Амет, освен за гарата Централ?

Моля, помогнете ми, че явно ушите ми са кални...

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, zai4eto82 каза:

Сънувах че съм с друг правихме любов, ти не беше тук, усещах огън нов, чужда бях, чужда бях.Беше нежен сън, цялата горях, беше грешен сън, за другиго копнях, чужда бях, грешна бях, щастлива бях.

 

Искам само една нощ при мен да останеш да бъда до теб. Ако само една нощ си с мен имам целия свят.

 

За Коцкаря ли е всичко това?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DarkChild каза:

Имала е предвид буквално маси, изработени от фенове. Надява се скоро да седне на тях.

Имала е тя -  на майка си масата имала. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на балканската Дженифър Лопез явно не са доволни от новия трак... 

 

Ама то и Кости се е изгаврил с нея... Песните, които правят по милион на ден ги дава на румънските звезди, с за Еми квото остане. Нали и без това ще и вземе парите... 

 

Хубавото е, че е въпрос на време съдбата на Дийл да бъде последвана от другите и подобни проекти и да си научи мястото. Поне фолк феновете и да са доволни... 

  • Like 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Slavi каза:

Феновете на балканската Дженифър Лопез явно не са доволни от новия трак... 

 

Ама то и Кости се е изгаврил с нея... Песните, които правят по милион на ден ги дава на румънските звезди, с за Еми квото остане. Нали и без това ще и вземе парите... 

 

Хубавото е, че е въпрос на време съдбата на Дийл да бъде последвана от другите и подобни проекти и да си научи мястото. Поне фолк феновете и да са доволни... 

Главният проблем е, че песента е тъпа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Главният проблем е, че песента е тъпа. 

Е те хората още не са я чули, за да го установят. 20ка за ден... При положение, че  си топ име в в попфолк жанра и си направила сериозен балкански хит. Най малко заради този факт можеше да стартира с добри гледания... 

 

Като цяло ма Емилия и липсват качества, за да може да бъде балканска звезда. А и къде е тръгнала с този английски... 

ДесиСлава и Андреа може да не го владеят на разговорно ниво, но записите им на английски са на ниво... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Е те хората още не са я чули, за да го установят. 20ка за ден... При положение, че  си топ име в в попфолк жанра и си направила сериозен балкански хит. Най малко заради този факт можеше да стартира с добри гледания... 

 

Като цяло ма Емилия и липсват качества, за да може да бъде балканска звезда. А и къде е тръгнала с този английски... 

ДесиСлава и Андреа може да не го владеят на разговорно ниво, но записите им на английски са на ниво... 

Факт. Но сега каквото е, това. Истината е, че опита и постигна успехи, които досега е нямала. Просто не е иновативна и проницателна като споменатите две. Тя разчита на изтъркания Кости. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Гальо каза:

Вчерашните премиери са с потресаваща гледаемост

Емилия - 27К за ден

Антонио - 75К за 20ч

Дара - 27К за 16ч

Според мен Дара е най-зле от всички.😂 Айде Антонио е дебют, Емилия е с проект различен от всичко до сега, а Дара си е по принцип в тази сфера...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Не ме интересува. 

Живо ме вълнува обаче за коя гара пее Амет, освен за гарата Централ?

Моля, помогнете ми, че явно ушите ми са кални...

 

Сериозно питам. 

На гарата Централ става социал.... Хабиби.....

Какво се пее през останалото време?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Е те хората още не са я чули, за да го установят. 20ка за ден... При положение, че  си топ име в в попфолк жанра и си направила сериозен балкански хит. Най малко заради този факт можеше да стартира с добри гледания... 

 

Като цяло ма Емилия и липсват качества, за да може да бъде балканска звезда. А и къде е тръгнала с този английски... 

ДесиСлава и Андреа може да не го владеят на разговорно ниво, но записите им на английски са на ниво... 


Мда, по-добре и да не я чуват. 
Емилия няма качества да бъде каквато и да е звезда... има хубави песни, приятен глас и толкова. Аура, харизма и характер... не, според мен.

Последните ѝ години се случва да изкара нещо силно, но после като съм ѝ гледал клипове от участия... бичи яко плейбек, има 2 танцьорки с нея и това е.

Андреа е учила в английска гимназия, Джеса има страхотен талант да имитира по слух, а и на нея ѝ идва отвътре. Пак споделям, че има чуждоезични песни във всички албуми, доста от които авторски и гласът ѝ е много подходящ за поп и рнб.

Емили да инвестира в по-подходящи за гласа ѝ песни, нещо по-лирично и да си изгради концепция за някакви концерти... според мен в България масата я знае като една от жените на коко все още. Не е достигнала да я наредя до имена като Камелия, Десислава, Ивана, Преслава, Анелия, Галена...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Факт. Но сега каквото е, това. Истината е, че опита и постигна успехи, които досега е нямала. Просто не е иновативна и проницателна като споменатите две. Тя разчита на изтъркания Кости. 

Абе Кости доста прогресира последната година. 5 хита с по над 50милиона в Румъния има зад гърба си. Емилия направо си удари джакпота с него... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...