Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Kriminal каза:

Видя монтирания скрийн за Галин дето май ти си го постнал тук, и каза, че утре ще ходи в полицията да подаде жалба срещу "този който го е направил" и срещу медиите които са публикували онва с пиклата

Идиотка. За пиклата да се сърди на своята лабилност. А за другото - никога няма да се научи да носи на майтап. Много са зле повечето ни чалгарки, за жалост - не са за сцена и слава, щом се впрягат от всяка дреболия.

 

  • Like 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Видя монтирания скрийн за Галин дето май ти си го постнал тук, и каза, че утре ще ходи в полицията да подаде жалба срещу "този който го е направил" и срещу медиите които са публикували онва с пиклата

Да не съм го направил аз? 😁

Аз го видях в фейса 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Идиотка. За пиклата да се сърди на своята лабилност. А за другото - никога няма да се научи да носи на майтап. Много са зле повечето ни чалгарки, за жалост - не са за сцена и слава, щом се впрягат от всяка дреболия.

 

А да търпи някакви да я наричат пропаднала пачавра ли? Хубаво им го каза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

А да търпи някакви да я наричат пропаднала пачавра ли? Хубаво им го каза. 

Ами ще търпи, да. Ако не е готова за обиди, да си стои вкъщи и да си изтрие профилите в социалните мрежи. 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Да не съм го направил аз? 😁

Аз го видях в фейса 😂😂😂

Падамм значи тоя от фейса е на*бал, освен ако на Райнуш полицаите не ѝ се изсмеят в лицето утре. Мислех си че ти си го направил и си викам що да не те предупредя

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Падамм значи тоя от фейса е на*бал, освен ако на Райнуш полицаите не ѝ се изсмеят в лицето утре

Плаши гаргите тя. Ако наистина ходи да ги занимава с глупости, значи им е стара познайница и няма да я отразят. После ще се ебават с нея помежду си.

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, какви платени гледания пак ви гонят? 

Галена и Преслава ако ще лайно да изсерат на клип ще има висок първоначален интерес. 

В допълнение към това, песента е продължение на най-големия хит в чалгата в последния месец. Изпълнява я ГАЛЕНА, получило се е добре. Толкова широк отзвук има навсякъде - споделяния, тиктокове, реакции, рекламата на Меди...  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте последните сторита на Данна. И тя пее "Къде беше ти". В едно друго пък слуша "В твоите очи". 

https://instagram.com/stories/dani_sing1/2491015695523683500?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1cc3djlal6gs9

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Krislena каза:

Емилия как ще е идол на 2020? Тя пускала ли е през 2020 нещо или само се е преструвала че работи върху албума. Аз наистина не ѝ помня една песен от миналата година.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Krislena каза:

Какви идолки може да са 18 годишни пикли - Тройници? Горките хора, които им подражават. 
А Коя 34 може би е идолка на безличните жени от народа

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Update:

559K (+130K)

86K (+35K)

110K (+30K)

755К за ден и половина :bi:

Усещате ли тишината в някои потребители, които вчера спамеха непрекъснато как на Галена ще е тотален флоп и никой нямало да я отрази :1000(29):

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал,че ще е флоп, аз лично не го виждам като голям хит да остане във времето.Първоначалният интерес е нормален за нова самостоятелна песен на Галена - такава не е пускала от май месец.Разочарованието дойде от там,че е със същата мелодия като тази на Меди и реално неговата си остава по-добрата,а това си е като кавър. Просто гласът на Галена не въздейства по никакъв начин на балади, за разлика от този на Меди,който е доста по-талантлив певец.На негов гръб си направи рекламата и на канала и на песента, нормално е да има голям интерес в първите дни, ще видим по натам как ще се развие. :)

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Kriminal каза:

Падамм значи тоя от фейса е на*бал, освен ако на Райнуш полицаите не ѝ се изсмеят в лицето утре. Мислех си че ти си го направил и си викам що да не те предупредя

Не разбирам какво ще търси в полицията. Това е за адвокат/съд. Освен истерична е и доста тъпа.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Никой не е казал,че ще е флоп, аз лично не го виждам като голям хит да остане във времето.Първоначалният интерес е нормален за нова самостоятелна песен на Галена - такава не е пускала от май месец.Разочарованието дойде от там,че е със същата мелодия като тази на Меди и реално неговата си остава по-добрата,а това си е като кавър. Просто гласът на Галена не въздейства по никакъв начин на балади, за разлика от този на Меди,който е доста по-талантлив певец.На негов гръб си направи рекламата и на канала и на песента, нормално е да има голям интерес в първите дни, ще видим по натам как ще се развие. :)

Ех злобо, газ пикаеш. Тя щото е просто кавър, всичките й колежки я пееха. Същото беше й с Пиян. Toлкова ли е трудно вместо да съскате като змия, да си кажете нещата както са:

1. Преслава изкара един машъп за ташака, а той стана бати хита и разби с 6 милиона за има няма месец.

2. Галена и Меди предложиха нещо дето мачка в момента и сигурно ще е топ проекта или един от топовете на годината. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...