Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Най-задържаната песен от 2019, още прави високи гледания. Ще има общо 30М за две години с Spotify, което е 🔝of the🔝!

 

Галена има доста по големи хитове последните години от Добре ли си. Предполагам се досещаш, че ако беше самостоятелна, щеше да последва забвението на Паника. 

преди 1 час , ChudoTy каза:

Какво се е случило с гласа на Десислава, още при Азис ми направи впечатление, че звучи като Ивана.

В капките беше доста по-нежен и лиричен. 

 

Още в Капките се усещаше промяната. Много са факторите. Годините, алкохола, цигарите... Феновете и го забелязахме от Много съм добра. 

преди 43 минути, чушка. каза:

Днес изслушах въпросният mashup на Деси, еми тя няма нищо общо от преди години. Някакво изтормозено и измъчено пеене ми идва. Самият подбор е много добър, още повече е с нейни песни, но изпяването не ми хареса.

Е друго си е Галена на участия😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да пуска поне по 1-2 такива проекта на година, ще спечели много точки пред различни таргети.

Все пак нещо не ми се искаше продължението да е съвсем същото като първата част. Изпълнението на Меди е твърде зарибяващо и хората вече са свикнали с него, масата може да не възприеме добре версията на Галена.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се гордея, че чувството ми на себестойност не се основава върху чужди постижения, които нямат нищо общо с мен, особено пък когато става дума за някаква чалгаджийка. Но това е просто мое мнение. Не ангажирам никого с него.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Аз пък се гордея, че чувството ми на себестойност не се основава върху чужди постижения, които нямат нищо общо с мен, особено пък когато става дума за някаква чалгаджийка. Но това е просто мое мнение. Не ангажирам никого с него.

Ами то това си важи за абсолютно всички чалгаджийки и не само. То не бяха кавъри, то не бяха мушами, то не беше какво ли не 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията наистина е много кечи, а според мен Меди направи фурор с това парче, който не бяха очаквали. Сега като слушаш "пеенето" на Галче... еми не става, сори. 
Готино видео, добра идея и текст, но самият глас е недокосващ, Медо е по-добър певец.

Явно това ще е зимата на мушамите :D До момента даже Да си тук не е надминала машуп 1 на Пресли, която отново си спаси гъза в последния момент на годината и то с малка хитринка хахаха, истинска кралица!

 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо като Теофиков-Емилия да е това с първа-втора част, а то една и съща песен, един и същ видеоклип, да я бяха направили дует просто една част 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Очаквах нещо като Теофиков-Емилия да е това с първа-втора част, а то една и съща песен, един и същ видеоклип, да я бяха направили дует просто една част 

 

Хубаво, че не е дует, та да не се налага да слушаме нея.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е версията и на Галче. Ще удължи живота и на песента на Меди. 

Най-после нещо идейно и то добре свършено. Кеф ти е да гледаш клипа, концепцията е измислена както трябва. Този и глас много ми допада. 

А и не мисля, че ще залага на нея. Страхотен първи booster за канала и да се разбере, че има такъв и да спечели абонати. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Аз се гордея,че съм фен на тази жена! ❤

Брутална е.

Щях да разбера вълнението ти ако вече не бяхме слушали песента и видели кадрите и в клипа на Меди... 

Иначе голям проблем беше навремето като Преслава записа За да те забравя... 

  • Like 5
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Щях да разбера вълнението ти ако вече не бяхме слушали песента и видели кадрите и в клипа на Меди... 

Иначе голям проблем беше навремето като Преслава записа За да те забравя... 

Този проект е подготвян заедно и още от първата секунда на премиерата си пишеше че ще има част II. Разликата в сравненията е страшна!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Вземи млъкни вече, всеки втори коментар е твой в тая тема. 

Ти не си човека, който да казва кой кога и къде да пише. Разбирам разочарованието ти, че трябва да се насилиш да харесваш песен, която вече сме чували и е тотален хит. Разбирам трагедията ти, че пак няма да има рекорди и статистики, с които да дразниш целия форум, но аптеката работи. Никой не е длъжен да тъепи истеричните ти изблици. 

Поздрави се с истински хитове:

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Dislike 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Този проект е подготвян заедно и още от първата секунда на премиерата си пишеше че ще има част II. Разликата в сравненията е страшна!

Сякаш За да те забравя е била заснета и от Преса... Тя се натресе тогава. На Дилан беше направила една песен и не помня да е била плюта. 

Артистична е Галена, с превъртане чух малко, на едно място много яко пресипнало й звучеше гласът, сякаш ще плаче - вложила е артистичност. Не бях сигурен дали е на Меди песента или много подобна, защото неговата не съм я слушал цялата също. Но щом казвате, че е същата, наистина по-добре щеше да бъде да излязат заедно, или със седмица разлика. Все пак похвално, че Галена не му е откраднала звездния миг, пускайки първа. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Този проект е подготвян заедно и още от първата секунда на премиерата си пишеше че ще има част II. Разликата в сравненията е страшна!

Само, че преди версията на За да те забравя, тя далеч не беше такъв тотален хит, в какъвто се превърна. 

Това, че е обявено още с първата част, не прави ситуацията по ок. Песента е вече слушана и наложена. Проекта е на Меди, а сега Галя ще обира лаври на негов гръб. 

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Аз пък се гордея, че чувството ми на себестойност не се основава върху чужди постижения, които нямат нищо общо с мен, особено пък когато става дума за някаква чалгаджийка. Но това е просто мое мнение. Не ангажирам никого с него.

Аз пък се чудя защо изобщо пишеш в такъв форум, щом чувството ти за себестойност е толкова развито? Ако се имаш за повече от когото и да е било тук, защо изобщо ни удостояваш с присъствие? Някои от нещата, които пишеш, са ми забавни, но през останалото време наистина не съм прочел абсолютно нищо позитивно от теб. Еми, не ми звучиш като щастлив човек и като такъв, който уважава себе си до такава степен, че да не търси контакт с такива, които нямат чувство на себеуважение, и се дистанцира от каквито и да било прояви на чалгаджийки. Но, ако това те прави по-щастлив, пиши си на воля колко е гнусна Галя и която и да е чалгарка, халал да ти е!  Просто мои си размисли. 😊

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ти не си човека, който да казва кой кога и къде да пише. Разбирам разочарованието ти, че трябва да се насилиш да харесваш песен, която вече сме чували и е тотален хит. Разбирам трагедията ти, че пак няма да има рекорди и статистики, с които да дразниш целия форум, но аптеката работи. Никой не е длъжен да тъепи истеричните ти изблици. 

Поздрави се с истински хитове:

 

Наподледък се хванах, че слушам всичко старо на ДесиСлава, ама наистина всичко, преоткрих и цялата дискография. :D 
И вчера чух това... Еми сори, ама това не е тя, от записа ли е, от мастеринга ли е, няма и следа от нежния и глас. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Щях да разбера вълнението ти ако вече не бяхме слушали песента и видели кадрите и в клипа на Меди... 

Иначе голям проблем беше навремето като Преслава записа За да те забравя... 

Те казваха , че и Дилан е откраднала със “Жените след мен”, а сега не виждам коментари по тази тема.

Иначе песента няма да надмине успеха на “Да си тук”, защото единия изпълнител има божествен глас , а другия “изпълнител” грачи!

  • Like 4
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Тая Ашли изобщо не може да пее, какво се пъне по Фен Тв в момента на живо да пее.

Ти пък ще кажеш. Ашли е една от най-талантливите певици. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, penakavalli каза:

Аз пък се чудя защо изобщо пишеш в такъв форум, щом чувството ти за себестойност е толкова развито? Ако се имаш за повече от когото и да е било тук, защо изобщо ни удостояваш с присъствие? 

Логиката не е силната ти страна явно. 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...