Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

Завинаги е изненадата. Просто забрави също не е банално решение. 

"Просто забрави" беше голям хит! Спомням си как на времето Фен Тв и Веселина се състезаваха коя повече ще излъчва Десислава. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, .close to me. каза:

"Просто забрави" беше голям хит! Спомням си как на времето Фен Тв и Веселина се състезаваха коя повече ще излъчва Десислава. 

Беше, да, но Деси не се опота да я наложи сред емблемите си. Пее я от време на време на ретро партита, но към днешна дата не е масово позната като повечето други пт машъпа... 

 

Иначе някои хора още не могат да свикнат с промяната в гласа. Срещнах коментар на потребител, който я пита защо си променя гласът и такъв, който пита болна ли го е записвала. Деси си има глас, да, но преди буквално се лееше, а сега се пъне, за да го изкара. Звучи малко сръбско кръчмарска орнаментиката и. Липсва ми нежното поп пеене. Бих дал бъбрека си, за да спре да пуши и да спазва хигиена на гласът си 😁

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, .close to me. каза:

"Просто забрави" беше голям хит! Спомням си как на времето Фен Тв и Веселина се състезаваха коя повече ще излъчва Десислава. 

Аз се кефех на този хит

 

  • Like 2
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично донякъде привикнах с новия глас и навярно бих го приел съвсем ако ДС се сети да направи и някоя не-чалга песен със съвсем различна постановка, да се види че още може да твори и в тази сфера по стария начин. Реално погледнато да имаш плътен глас с орнаментика си е нещо идеално за жанр като поп-фолка и стои добре на зрял артист на средна възраст. С подходящите песни може да направи страхотни нови шлагери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е като физичен закон - характерът на кучка и звънливите гласни струни не съжителстват съвместно. Има си логика като се замисли човек.

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа не, втория път да не минава на тънко със скучни песни!

Сто парички, бате

Попа от сусам

Нямам проблеми

Мъжете всичко искат

Факт, факт

Не си ми спешен

Острието

Да вдигнем шум

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Ааа не, втория път да не минава на тънко със скучни песни!

Сто парички, бате

Попа от сусам

Нямам проблеми

Мъжете всичко искат

Факт, факт

Не си ми спешен

Острието

Да вдигнем шум

Тази не я знам, образовай ме по-матурата за Джесини песни, моля! Иначе клипа на "Нямам проблеми" винаги ми е бил много смешен. 😂😂😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Ааа не, втория път да не минава на тънко със скучни песни!

Сто парички, бате

Попа от сусам

ПРАВОПИСНА ГРЕШКА

НЕЩО ЗА ДУШАТА
Факт, факт

МЪЖ ЛИ СИ 

Острието

Да вдигнем шум

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, BobiTo каза:

Тази не я знам, образовай ме по-матурата за Джесини песни, моля! Иначе клипа на "Нямам проблеми" винаги ми е бил много смешен. 😂😂😂

 

Острието си беше популярна песен сред чалга средите, но по-интересно беше, че съзнателно или не за припева беше копнала от една забавна песен за Фейсбук, тотална сензация. :D За фен видеото и аз не знаех.

А Нямам проблеми поне си има клип, с какъвто други ретро шедьоври не бяха удостоени хаха.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме почнали с машупи.
Бета мюзик мушама:
"Тарикат"
"GPS-a"
"Да мога да обичам" (на немски)
"Излижи ме"
"Запознайте се с Адам! - част 1"
"Просто секс"
"Мусала"
"Твоите игри"
"Galin Bulgarian Singer P*rn"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

От FolkPlus наистина ли направиха номинация за “Mashup на годината” колкото Преслава да не остане без никаква награда? :1000(29):

И там наградата трябва да е за Цецо Андреев, беше първия масов и се въртя в клубовете.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

И там наградата трябва да е за Цецо Андреев, беше първия масов и се въртя в клубовете.

Ами като нищо и на него да му я дадат.

Аз съм в шок и потрес как “Проблем” не е в номинация за дует и как “Красиви лъжи” не е в номинация за видеоклип. Имат доста гафове в номинациите тая година. 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

От FolkPlus наистина ли направиха номинация за “Mashup на годината” колкото Преслава да не остане без никаква награда? :1000(29):

По-добре, отколкото някой да го водят за “Кавър на годината” 😂 

Ариа с номинация за “Песен на годината”, Лидия и Десита КОГА? ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , nikitrz каза:

Той ако така си разпращаше снимките на всеки, до сега щяха да са изтекли какви ли не негови компромати.

Не е толкова глупав, колкото тук го мислят...даже като изключим, че се пали от някви конспирации е доста възпитан и интелигентен.

В Испания, не тука.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , BobiTo каза:

Чувал съм я, ама не знаех, че си е качила "фен видео". 

 

Тази песен в онзи период ми звучеше доста хитово, но някак не се забеляза подобаващо. Деса беше тотално неактуална. Ама изпяването е топ. 

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Коце обожава Деси Слава. 

Да не би да е споделил нещо за маш ъпа и. По какъв повод го казваш. 

 

Машъпа ма Деса мачка с интерес. За 13 часа 12ка лайка, 140ка гледания, 450 коментара и 6то място в трендинг. Това ще я мотивира след краха на последните и неща. ❤️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...