Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , HIStory каза:

Ей по тая линия трябваше да тръгне фолка още преди 20 години, ама алчния старец ни затрупа с евтини сръбски кавъри. Основната вина за дереджето на чалгата и за масовото отношение към тая музика е негово, а можеше да се развият по съвсем различен начин нещата. Супер любимо:

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, asylum каза:

Имаше цели компилации само с манеле кавъри като Мара - Желая те, Валя - Мило мое и т.н.

На Мария “Не съвсем” и “Побъркани от любов” също са румънски, “Хронична липса на любов” на Магда.. Това също надувам до пазара!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Поздрав за едни от любимите ми потребители - @Сашо & @WindWalkerMonk. Знам, че харесвате Камелия.

 

Благодарско! 

Поздрав и от мен. Сега се загледох в тоя канал. Има наистина много яки песни. 

Защо Райна не е клипирала това брутално парче? 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi как ще коментираш, че дуетът на Ариа, който е изцяло на сръбски и бе представен на българският пазар мина по гледаемост предпоследната песен на Десислава?

А дори и новата баладa на Деска флопна и пак ще се мъчи да събере милион. 

Още малко и “Живее ми се” ще мине по гледаемост последните популярни песни на Деси - “След 1000 жени” и “Вторник беше”. :tease12: 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Е, т'ва е истинска Кралица! ❤️ Ако "Фен ТВ" имат малко акъл ще направят София титулярен водещ! 

@asylum, не е ли сладурана Джамджийката, а?!

 

Благодаря ти за този чуден микс! Пропуснал съм го, въпреки че напоследък се будя и заспивам със Софчето! Да й направят отделна телевизия, по която да излъчва нон-стоп!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Gentleman. каза:

Камелия по Нова ТВ тази неделя в “ Неделята на Нова”! ❤️

Гледах промо .  Ще бъде Велико! Как може на 50 да изглеждаш така. . .  Не мога да повярвам. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Сашо каза:

Благодарско! 

Поздрав и от мен. Сега се загледох в тоя канал. Има наистина много яки песни. 

Защо Райна не е клипирала това брутално парче? 

Наистина е жестока! Всъщност и снима две тв версии (тази и една друга облечена в червено), но 2004 изпраска няколко жестоки проекта - ''Загуби всичко'', ''Тежка диагноза'', ''Ти ме лъжеш най-добре'', ''Хиляди жени'' и т.н. и тази остана малко в сянка.

Албума ''Добра новина'' има много силни парчета. Тази е от любимите на феновете.

 

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е обявил, че имат ново момче в Алфа. Диона се е върнала след смяната на пола и вече ще се казва Дионисий?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

@Slavi как ще коментираш, че дуетът на Ариа, който е изцяло на сръбски и бе представен на българският пазар мина по гледаемост предпоследната песен на Десислава?

А дори и новата баладa на Деска флопна и пак ще се мъчи да събере милион. 

Още малко и “Живее ми се” ще мине по гледаемост последните популярни песни на Деси - “След 1000 жени” и “Вторник беше”. :tease12: 

Честно казано сравнения на Деса и Ариа са нелепи. 

1. Деса си сърба попарата от редицата грешни решения, които взе. Коментирал съм вече, че само дует може да я бутне напред. Второто Ариа е 3 пъти по активна и мотивирана. Трето Деса позагуби диста по малкия таргет. Деса и да спре да пее, а Ария да досажда следващите 25 години пак не би могла д постигне и 1/10 от кариерата на Деса... Ариа трябвс да я сравнаваме с новите имена в бранша, а както не е чудни за никой тя е сред най зле реализираните от тях... 

2.Очакваш ли уж флопа СОС до неколко месеца да задмине Живее ми се. Това ще бъде епичен момент. Странно е, че едната е стакива гледания за малко над месец и я водиш провал. А другата няма 5 милиона за 7 месеца и я водиш за успех😁

Кога Ариа ще направи хит като Не ме вини, Гпс, Поредната цигара питам аз? 

 

3. По ми е интересно да коментирам друго. Как останахте без самостоятелен хит на годината, след като месеци наред убедено пишеше, че 100 живота ще бъде въпросния. Един мангал от махалата извън ПАЙНЕР и без да го налагат през 2 месеца пречука всички в кокошарника с хит, а ти се чудиш, че Ариа е по актуална от Деса... 

 

 

  • Like 2
  • Dislike 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, penakavalli каза:

Галин е обявил, че имат ново момче в Алфа. Диона се е върнала след смяната на пола и вече ще се казва Дионисий?

Той все още не е наложил Адам и Маджуна, за да мисли за ново име в тийма си. 

А Диона бързо си пролича, че без Алфа няма да я бъде... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ice_hot_sm каза:

Е, т'ва е истинска Кралица! ❤️ Ако "Фен ТВ" имат малко акъл ще направят София титулярен водещ! 

@asylum, не е ли сладурана Джамджийката, а?!

 

Най-накрая запис на това култово представяне! :D

Обаче отношението на унизените и прокудени от всяка ТВ "Господари" към поп-фолк феновете е отвратително. "Някои морални и духовно извисени зрители обвиниха София, че е пияна. Така де, естетът не търпи лиготии... докато слуша свещена чалга." Значи щом става въпрос за чалга телевизия всякакви своеволия са позволени? Утре тази или друга още по-неадекватна може да почне директно да псува или да се съблича за внимание и това ще е ок, щом става въпрос за "Фен"?! Никакъв сарказъм не е, София Е пияна и това е очевадно. Най-вероятно слушащите чалга са немалка част от оредялата аудитория на предаването, а и някак си по-щях да приема мнението им, ако най-култовите им водещи Рачков и Мария не се бяха снимали в клип на Ивана, а Магърдич не беше режисирал чалга клипове.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Най-накрая запис на това култово представяне! :D

Обаче отношението на унизените и прокудени от всяка ТВ "Господари" към поп-фолк феновете е отвратително. "Някои морални и духовно извисени зрители обвиниха София, че е пияна. Така де, естетът не търпи лигонии... докато слуша свещена чалга." Значи щом става въпрос за чалга телевизия всякакви своеволия са позволени? Утре тази или друга още по-неадекватна може да почне директно да псува или да се съблича за внимание и това ще е ок, щом става въпрос за "Фен"?! Най-вероятно слушащите чалга са немалка част от оредялата аудитория на предаването, а и някак си по-щях да приема мнението им, ако най-култовите им водещи Рачков и Мария не се бяха снимали в клип на Ивана, а Магърдич не беше режисирал чалга клипове.

Аз не виждам нищо лошо в коментарите им. А и си личи, че жената се ебава. Точно пък битови алкохолици ще й държат сметка! Много яко им отговаряше. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...