Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Сашо каза:

По-малоумно нещо не бях чел скоро в тоя форум. 

Не те познавам, ама вярвам че си светец! 🙏Черен хумор е нещо непознато в речника ти.

Поздрав за Глория:

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Не те познавам, ама вярвам че си светец! 🙏Черен хумор е нещо непознато в речника ти.

Поздрав за Глория:

 

Абсолютно неуместно ... и си модератор... 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Роско каза:

Абсолютно неуместно ... и си модератор... 

Ако не го познавах, щях и аз така да реагирам, но Уили е добронамерен и вярвам, че го е написал без грам лоша помисъл. Тук си позволяваме да се гаврим с всичко. Дебелашки черен хумор. 

А и какво като е модератор. Това съвсем няма връзка с написаното. 

  • Like 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Не те познавам, ама вярвам че си светец! 🙏Черен хумор е нещо непознато в речника ти.

Поздрав за Глория:

 

Пореден тъп коментар. По-добре не се излагай повече. 

Не е лично отношението ми, за да реагираш така, по-скоро се замисли колко тъпо и грозно звучи написаното от теб. 

- Няма да ходи при Румяна??  Колкото и черен да ти е хумора, Глория все пак е в болница, а Румяна е покойник. Сам се замисли дали е уместно въобше да се правиш на интересен. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук изобщо не става въпрос за морал, кой е светец и кой не. Черният хумор, а и като цяло хуморът е нещо субективно и всеки приема за смешно нещо различно, но също и показва твоята интелигентност. Има моменти, в които черният хумор може да бъде използван и да бъде забавно, но с всичко, което се случва в страната ни, а и световен мащаб, просто не е уместно.

Няма значение дали човекът е добронамерен или не, не го познаваме лично, но може да си направим извод от това, което пише.

Аз също мисля, че е много грозно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави Т. Трифонов

Барабанистът на оркестър „Канарите“ е осъден на 6 месеца затвор, две години без книжка и 490 лева глоба, защото карал дрогиран. Значи, ако Ангел Джамбазки беше барабанист на „Канарите“, а не евродепутат, сега щеше да е в затвора. Да живее справедливата българска правосъдна система!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, korabnia каза:

Постоянно въртят Камелия по Хит ТВ,  да не е и тя подписала с Оцко. Хаха

А по Фен тв? 

Бати кармата ако Деса и Кама се съберат в една компания отново след 18 години😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

64ти ден

Татуировка 94ка

100 живота 76ка

 

Настроението и адреналина ми рязко скочиха нагоре след тези гууд нюуз😝

П. Дж. не е ли пуснала нов mashup с чужди песни, от които да трупа дивиденти :1000(23):

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

П. Дж. не е ли пуснала нов mashup с чужди песни, от които да трупа дивиденти :1000(23):

И да е пуснала, никой не е разбрал като с втория 🤣

Иначе напълно заслужено втория флопва. Много пресметливо и долно решение от нейна страна. Първия път беше ок от сърце и за това пожъна успех. Втория път хората усетиха негативната енергия в 'проекта' 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

И да е пуснала, никой не е разбрал като с втория 🤣

Иначе напълно заслужено втория флопва. Много пресметливо и долно решение от нейна страна. Първия път беше ок от сърце и за това пожъна успех. Втория път хората усетиха негативната енергия в 'проекта' 

Флопна ли, даже не съм разбрал :) Дано сега се сети, че е време да поработи макар и във времена когато дискотеките не работят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Флопна ли, даже не съм разбрал :) Дано сега се сети, че е време да поработи макар и във времена когато дискотеките не работят.

Много ме е яд, че не направи някаква хубава балада в стил “Ако утре ме губиш”. Дано все пак да се сети, че може да пусне и нещо собствено.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, korabnia каза:

Постоянно въртят Камелия по Хит ТВ,  да не е и тя подписала с Оцко. Хаха

Не. Камелия има отношения само с Хит Микс тв. В смисъл до колкото знам, не работи с нито една друга тв. А и Хит Микс от части е и на Сашка.. Та за това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Много ме е яд, че не направи някаква хубава балада в стил “Ако утре ме губиш”. Дано все пак да се сети, че може да пусне и нещо собствено.

А дано. Ама надали.

Аз тотално вече изгубих надежда. 2018/2019 мислех, че е разбила каръка и е почнала да работи като хората - хубави песни, хубави клипове, редовна продукция... и дойде албума с притоплените манджи и видях, че съм била заблудена.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Сашо каза:

Не. Камелия има отношения само с Хит Микс тв. В смисъл до колкото знам, не работи с нито една друга тв. А и Хит Микс от части е и на Сашка.. Та за това. 

Вчера видях Иди си, а оня ден Не те забравих в поздравите по Фен, но ротацията е слаба. Името ти я скъсваха от въртене. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сашо каза:

 

- Няма да ходи при Румяна??  Колкото и черен да ти е хумора, Глория все пак е в болница, а Румяна е покойник. Сам се замисли дали е уместно въобше да се правиш на интересен. 

А какво е черен хумор? Може ли да ми обясниш? Има хора които дори си позволят да се шегуват с нещо в живота което са го преживяли трудно, тях направо ще ги изкараш луди. В никакъв случай с този коментар не съм мислил лошо на Гло, но мисля и да не ти се обяснявам повече, явно си доста ограничен.

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Вчера видях Иди си, а оня ден Не те забравих в поздравите по Фен, но ротацията е слаба. Името ти я скъсваха от въртене. 

Фен ТВ са използвачи. Още от старта си са пръскали от въртене наложените готови хитове на топ имената извън каталога им, а не са направили и минимални опити да наложат новите проекти на същите имена. Името ти я въртяха, защото се наложи. Ако и с последните си Кама беше направила хит, щяха да я пръскат от въртене. Деса дори не им праща клиповете си, щото са опитвали да я рекетират с пари, за да я излъчват. Тогава поне имага топ имена от Фен. Сега нямат нищо... 

 

А новите на Алисия и Тони Стораро въртят ли ги. На Тони с с неуредени права, така че се съмнявам... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

А какво е черен хумор? Може ли да ми обясниш? Има хора които дори си позволят да се шегуват с нещо в живота което са го преживяли трудно, тях направо ще ги изкараш луди. В никакъв случай с този коментар не съм мислил лошо на Гло, но мисля и да не ти се обяснявам повече, явно си доста ограничен.

Не искам да се явявам адвокат на никой но Сашо е доста над нещата във всяка ситуация. 

 

Предполагам обаче се е подразнил по скоро от това, че ако някой го беше написал, когато Галена боледуваше от короната, тука щеше да се изкара като най долното нещо на света. Така предполагам само. Не говоря от нечие име. 

Всички ще кажат Здравей на Румяна все някога. Нека да прекратим тази

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия дали е ставала свидетелка на неблагоприличието на Джеса по време на съкрантирантсването им подобно на Силвия🤣🤣🤣

Ще има ли глава за Деса лесното в книгата и😁

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

А какво е черен хумор? Може ли да ми обясниш? Има хора които дори си позволят да се шегуват с нещо в живота което са го преживяли трудно, тях направо ще ги изкараш луди. В никакъв случай с този коментар не съм мислил лошо на Гло, но мисля и да не ти се обяснявам повече, явно си доста ограничен.

Както виждаш и на други им е направил впечатление грозния ти коментар. Явно всички сме ограничени според твоите виждания. Хубаво понякога човек да се засрсми и да малъкне, вместо да рови в лайната още повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм изненадан от тези които са ми направили впечатление, все пак това е чалга форум, но повечето разбраха и това може само да ме радва. 😉

 

  • Love 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Не съм изненадан от тези които са ми направили впечатление, все пак това е чалга форум, но повечето разбраха и това може само да ме радва. 😉

 

Трий. Сега ще ти кажат, че си правиш ебавка заради заглавието на песента. :1000(29):

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...