Jump to content



Меди - Да си тук


Препоръчани коментари

Чушке за кво ми даваш минус? Да не съм го измислил аз сценария на Меди случайно??? Нормално е след като Галя ще изкара продължение/алтернативна версия човек да допусне, че може би и клипът ще е подобен. Ей, някои Галенови просто не можете да търпите нещо различно от хвалебствия за светицата ви - а иначе все за Пресови се говори колко били зле.

За Кавала я похвалих, ако наистина има смелостта да се снима и във вана наистина бих й свалил шапка. Без ирония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

МЕДИ - ДА СИ ТУК 

За 24ч:
457,774 гледания
37,193 лайкове
3,361 коментари

Третата най-гледана премиера за 2020!

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Чушке за кво ми даваш минус? Да не съм го измислил аз сценария на Меди случайно??? Нормално е след като Галя ще изкара продължение/алтернативна версия човек да допусне, че може би и клипът ще е подобен. Ей, някои Галенови просто не можете да търпите нещо различно от хвалебствия за светицата ви - а иначе все за Пресови се говори колко били зле.

За Кавала я похвалих, ако наистина има смелостта да се снима и във вана наистина бих й свалил шапка. Без ирония.

Е тя вече снима вана във 100 живота, ако има и в продължението няма ли да е малко прекалено ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вана не вана, Галя ще смачка отново. Дано е нещо като “Сърце”. Дори ако не е от Ганев още по-добре, защото и той като Пашев уеднаквява всичко, до което се докосне.

Някои направиха аналогия с “Акула” / “Тръгвай си”. Тук обаче Меди и Галена не пеят в дует, а представят по един отделен проект в същата стилистика, но като отделни изпълнители. Не мисля, че е правено преди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Е тя вече снима вана във 100 живота, ако има и в продължението няма ли да е малко прекалено ;) 

Е да, ама май не беше тя вътре? Не мога да надуя чалгия в момента, ама доколкото помня май само Аръков се изпържи там, Галка не се плицикаше вътре. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Е да, ама май не беше тя вътре? Не мога да надуя чалгия в момента, ама доколкото помня май само Аръков се изпържи там, Галка не се плицикаше вътре. :D

Вътре не вътре - вана имаше :D остналото са подробност и оправдания. Явно нямаш шапка май ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Вътре не вътре - вана имаше :D остналото са подробност и оправдания. Явно нямаш шапка май ... 

Не нося шапки всъщност - точно затова използвах този израз спрямо Галош, хъхъ Ама ще си сваля въображаемата шапка обещавам, както и някой положителен коментар ще напиша у Раманията евентуално ако си го заслужи ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момче просто надминава себе си с всеки следващ проект. Точно така трябва да се гради кариерера и име. Такава чалга искам да слушам. 

Песента е един път, а тази странна колаборация с Галена според мен ще е много успешна и за двамата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...