Jump to content



Меди - Да си тук


Препоръчани коментари

Въпреки високите очаквания, Меди пак ги оправда напълно. Брутално и въздействащо изпълнение, видео на високо ниво, а актрисата е много яка, позната ми е от някъде🙃. Не мисля, че има по-добре развит изпълнител в последните години от Меди, голямо браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко много ми хареса. Гледайки Галена, си мислех, колко интересно ще е, ако пусне балада с историята от нейната гледна точка, а те наистина точно това са планирали. Знаех си, че премиерата на канала вчера и рекламата на Меди в неговия Инстаграм ще имат нещо общо с песента му.

Тази много ми хареса, надявам се и на Галена да е също толкова добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E , пръсна! Браво, много як проект.

Цитат

 

Галена
Една песен за хората, които са загубили някого.. За хората, за които най-трудното нещо е да кажат сбогом.. За тези, които си мечтаят някой да е тук 💔 Благодаря на

, че ми позволи да се включа в част I. Ако искате да ви взема с мен в част II, последвайте ме.. в моя YouTube канал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато можеш да си позволиш да правиш поробен уникален стойностен поп-фолк, заслужаваш само и единствено да си на върха. Евала, Меди. За мен той е лидера в поп-фолка в момента. За първи път да е някой извън Пайнер, но нека, след като момчето прави толкова музикантска и истински неща, а не претоплени маджи. Брутални са с Галена, направо разплаква тази песен. Много по-силна от баладата на Деса ама много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смислено, истинско, красиво! Браво за цялостния проект! Клип, песен, всичко надмина очакванията ми всъщност. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам забележки към видеото:1000(17): Това със стъклата изглежда много евтинджос, както и със снимките. Ако бяха реализирали текста в клипа щеше да е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Ще има и дует, вижте поста на Галена в инста. Иначе силна балада, а визиите им в клипа са един път!

Не е дует, а продължение в изпълнение на Галена.

Брутален проект! Страхотен тандем са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Не е дует, а продължение в изпълнение на Галена.

Брутален проект! Страхотен тандем са!

Дано продължението не се окаже със същата музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален както винаги! Няма слабо от "Само да те питам" насам:1000(33): И на Ана и Деса са хубави, но тази е нива над тях, хваща от първо слушане - все пак и тримата заслужават похвала, че заложиха на баладични песни за сезона:1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак ме е яд, че един новобранец като Меди изкара по-силна балада от еталони в чалгата като Анелия, Деса, Соня Немска (тя е топ в баладите). Дано се научат от него как се докосва душата и сърцето на публиката. 

пс. Много се кефя, че си е лакирал ноктите - това е то да си идол без предрасъдъци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силна и стойностна песен, адмирации за Меди! Проект, които докосва душата. Тук няма каква забележка да се изкаже. 😍

Очаквам продължението с нетърпение. ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Меди просто няма слаба песен и като поведение е на високо ниво. 

Участието на Галена е 1 път, много добре се вписва и брутални визии. Очаквам и нейния проект да е на топ ниво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият той ми е много неприятен като излъчване, но няма как да кажа на хубавото лошо.
Личи си, когато се влага идея, старание и талант. 

Музиката е един път, толкова инструменти и така завършено звучи всичко. Браво!

Галена изглежда брутално, както винаги, даже все очаквах накрая да запее и тя хаха.

Такива проекти ми се ще да виждам, наистина добре замислени и реализирани. Това вдига нивото, а който иска да има подобни летящи лайкове и гледания за толкова време, то трябва да се постарае, защото това момче наистина има хъс и идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...