Jump to content



Online: Деси Слава - Поне един живот


Препоръчани коментари

Зле е, даже  въобще не ми хареса . На фона на всичките й балади, това ми идва на ниво Юнона. 

И няма смисъл да я сравнявате с последната песен на Анелия, която и като текст и като музика и като клип е нива над Десината. И тя няма участия, но двата проекта са на светлинни години един от друг. 

Наистина това е най-слабата балада правена от Десислава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

Хахаха, ето още едно десино, тъкмо за случая

🙊💁😹

Това е тотал щета, дори в Ези-тура имаше по-хубави парчета сред пълнежите 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Сашо каза:

Зле е, даже  въобще не ми хареса . На фона на всичките й балади, това ми идва на ниво Юнона. 

И няма смисъл да я сравнявате с последната песен на Анелия, която и като текст и като музика и като клип е нива над Десината. И тя няма участия, но двата проекта са на светлинни години един от друг. 

Наистина това е най-слабата балада правена от Десислава. 

Не знам дали е най-слабата, но лош коментар под клипа почти не виждам. Иначе е въпрос на вкус разбира се, но пред това изпълнение няма как да си равнодушен 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

При първото слушане не ме грабна. След няколко вече успях да я усетя, особено на слушалки звучи най-добре. Разбира се, последните ѝ две балади са ми по-любими. Интересното обаче е, че и трите са супер различни една от друга, което е много добре, откъм разнообразие. Вече коя е по-добра, и кое е най-, е въпрос на вкус. 

Сравнението с песента на Анелия: като звучене са супер различни, и не знам дали е много удачно да се противопоставят двете, още повече, че Десината си е съвсем балада, а Анелийната по-скоро е умерена, която е с много готино и по-модерно звучене. Оттам нататък, нищо повече не е от Десината песен. Само фразата "Остани за малко, поне един живот" праща целия текст-клише на Анелия в коша, който дори не е напаснат добре към самата музика. А за изпълнението пък да не говорим, това на чернокосата е неслушаемо. За клиповете няма какво да говорим - "Двама" е на супер ниво. Но клипът за мен винаги е бил допълнение към проекта, и дори и най-суперското видео да е, ако песента не е грабваща, не, мерси. 

Снощи прегледах коментарите. От 300 само 2 срещнах по-неодобрителни, и те по-скоро бяха от сорта на: (перефразирам) "Това, ако беше в канала на "Планета" щеше да има млн.-и, но тук едва ли" и "Защо го няма логото на "Хит Микс" и защо не е в техния канал?" Останалите са все хвалебствени, чак ми идват малко преувеличени, но явно хората си я харесват. :)

Screenshot_20201228_030254_com.google.android.youtube.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , penakavalli каза:

Иначе във видеото пак са я направили фиданка, главата ѝ е широка колкото талията.

Не бях забелязал, докато не видях коментара :D Хахаха

Не е лоша песента, малко ми е слаба, текста куца на места, клипа е все едно 2005 с тоя сив фон и облаци. Сигурно се е препотила 30 пъти, докато го снима клипа с тия ръкавици. Трябваше да пусне по-силна балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че песните трябва да се сравняват. На Анелия е доста музикантска, все пак Драганински. И на двете им липсва нещо по-грабващо в текста, но аз и двете си ги слушам.

Забелязах, че Лорена, Ивана, Роксана и Азис я бяха споделили, а мама Ураган не... Можеше да ѝ удари едно рамо със стори, при все, че е с 2 пъти повече абонати от милото Джеси😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допада ми,но не е от най-добрите й. Просто подобно на Прес с този завладяващ и талантлив глас,каквото и да изпеят звучи добро и приятно за слушане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...