Jump to content



Online: Деси Слава - Поне един живот


Препоръчани коментари

Каква хубава песен! Поредна добра балада от Деси Слава! ❤️ Оправда очакванията ми. Доволен съм! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да спрат да я снимат отблизо, че обработката е много зле. След В друг живот, трудно ще ми допадне нейна балада... Някак онази си остава ненадмината

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента много ми хареса, има някои местенца в текста, които не стават, но като цяло е много, много добре, Деси е родена, за да прави балади. Иначе във видеото пак са я направили фиданка, главата ѝ е широка колкото талията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава и нежна песен,със сигурност ще я скъсам от слушане,а Деса изглежда страхотно.

П.С. Тя още ли е с боксьора или се е разделила с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябват ми няколко слушания, за да преценя, но на първо пускане е добре.

Пижов я е облякъл като за погребение, а сякаш с този черно-бял клип ефектът е още по-кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента бива, ако ми се дослуша балада, може и да си я пусна пак. 

Видеото ... интересен избор да викнат Дора за ролята на Деса. Явно все пак ще има нова Тройница. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаб текст. И седи някак си не на място, като на Глория подследната балада "Гост не си", звучи безсмислено. Все едно е излишна песен, ей така по междудругото, набързичко направена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, Джеси!
 

Много лирично и с толкова чувство изпято, харесва ми.

Видеото не е нищо особено, даже ретушът на Грозданов не е добре, но не ме грее особено. 

Харесва ми, че е черно-бял клипът иначе.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обработена е, но също и стои с кръстосаникрака, за да изглежда по-слаба.

Долу вдясно логото прочетох първо Преслава и си викам, брех, чак качва клипове на колежки за допълнителни парици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много семпло, но пък се е получило само заради бруталното чувство, с което е изпята. Липсва може би и кулминация и импровизациите, които сме свикнали да чуваме и в същото време пак ми допада като звучене. Просто има емоция, може да я е скалъпила набързо, но пък я е изпяла адски добре, което въздейства и дава добър облик и завършек на проекта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете й ще припадат, защото от години искат балада, но за мен това си е посредствено. Страхотен глас, но това се подразбира. Песента няма мелодия, текстът няма нищо запомнящо се в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, макар и баладичния й старт след първото напускане на Пайнер да беше къде-къде. Все пак, като е решила да пее само поп-фолк, поне да е такъв.:1000(30):

Видеото е приятно, не мисля и че са искали да постигнат повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето не е лошо, но като за Десислава ми идва доста слабо. Не мога да сложа това парче до ''Най-неправилния мъж'', ''Черен сняг'' или двете балади в Пайнер - тук липсва емоцията и кулминацията, която имаха песните изброени преди малко. Успех на проекта, но се надявам да не предпочете количество пред качество.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв клип искате като нямат почти участия тази година и едва ли ще влага в продукция и хонорара от Маскирания певец като не се знае още кога и колко участия ще имат пак. Много сте забавни, клип искали 🤣🤣🤣🤣 Деса за жалост няма ресурс на Янева или Галена... Е този на Галена можеше да го има 🤣🤣🤣

 

Изпяването е брутално, дори неспасяема песен звучи добре като я изпее тя. Особено въздействаща е преди последния припев. 

Текстът можеше да се барне още малко, обаче и така звучи добре като го пее Деса. Определено започва да ми харесва доста, дори повече от "И това ще преживея". С "В друг живот" не я сравнявам, защото са в различна стилистика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и при баладата на Анелия, и тук проблемът ми е с текста, много пято и клиширано, все едно е дебют на някоя нова, никакъв опит за оригиналност. Нека ако иска да си пише текстовете сама, да се постарае повече следващия път. Останалото си е тв версия, като цяло си личи, че няма да заложи на парчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм фен на "анадолски тип" балади, но тази е поносима. Не ми е сред любимите на Десислава, ама не може всичко да е революция. Ако я е имала и се е чудела как да я издаде - перфектен момент. Ако обаче специално се е подготвяла това да й е зимното предложение - лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен започва доста да ми допада, което не е изненада де.

И аз очаквах нещо с по-изразена кулминация, но и този тип балади ми харесват. Някак ми е по-лирично и все едно му го пее на ухото на лирическия мухльо герой 😄🙈😂

Истината е, че изпълнението прави цялата песен, което винаги за мен е било най-важното.

Не съм много по броенето, но коментарите в голямата си част в ютуб са хубави, което е важна оценка. И хората ѝ пишат, че трябва да пее такива песни, отиват ѝ повече от комерсите.

Аз съм доволен, защото така или иначе си мислех, че нещо е станало и ще я пусне след месец ☺️😀👌😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

На мен започва доста да ми допада, което не е изненада де.

И аз очаквах нещо с по-изразена кулминация, но и този тип балади ми харесват. Някак ми е по-лирично и все едно му го пее на ухото на лирическия мухльо герой 😄🙈😂

Истината е, че изпълнението прави цялата песен, което винаги за мен е било най-важното.

Не съм много по броенето, но коментарите в голямата си част в ютуб са хубави, което е важна оценка. И хората ѝ пишат, че трябва да пее такива песни, отиват ѝ повече от комерсите.

Аз съм доволен, защото така или иначе си мислех, че нещо е станало и ще я пусне след месец ☺️😀👌😁

За първи път ти давам палец на горе. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...