Jump to content



Годишни музикални награди на Ramania 2020 - финално гласуване


НАГРАДИ 2020 - ФИНАЛНО ГЛАСУВАНЕ   

74 потребители гласуваха

  1. 1. Композитор на годината

    • Мартин Биолчев
    • Даниел Ганев
    • Криско
    • Йорданчо Василковски - Оцко
    • Николай Пашев
  2. 2. Аранжор на годината

    • Мартин Биолчев
    • Даниел Ганев
    • Йорданчо Василковски - Оцко
    • Николай Пашев
    • Costi
  3. 3. Текстописец на годината

    • Мариета Ангелова
    • Теди Александрова
    • Росен Димитров
    • Анастасия Мавродиева
    • Татяна
  4. 4. Режисьор на годината

    • Виктор Антонов
    • Люси Иларионов
    • Георги Марков
    • Валери Милев
    • Николай Нанков
  5. 5. Дебют на годината

  6. 6. Най-бързо прогресиращ изпълнител

  7. 7. Успехи зад граница

    • Азис за "Who Cares"
    • Андреа за участието в "Carola"
    • Ариа за "Imash sve"
    • Галин в Испания
    • Емилия за "Djeale"
  8. 8. Оригинално медийно присъствие

    • Азис за част от журито на "Маскираният певец"
    • Андреа за скандалите около личният си живот и снимките в мрежите
    • Десислава за участие в "Маскираният певец"
    • Камелия за част от журито на "Гласът на България"
    • Фики за участие в "Като две капки вода"
  9. 9. Оригинално сценично присъствие

  10. 10. Артистично присъствие във видеоклип

    • Анелия в "Пие ми се"
    • Ариа в "Живее ми се"
    • Галена в "100 живота"
    • Галена и Криско в "Кавала кючек"
    • Райна в "Направо ми заспа"
  11. 11. Баладичен хит на годината

    • Емрах - Няма ме
    • Лидия - Да мога да обичам
    • Татяна - Добре дошла, любов
    • Тони Дачева - Лудост е
    • Меди - Момичето мое
  12. 12. Дискотечен хит на годината

    • Анелия и Денис Теофиков - Милион
    • Галена - 100 живота
    • Десита и Лидия ft. Теди.А - Джипиеса
    • Преслава - Беден в сърцето
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  13. 13. Дуетна песен на годината

    • Александър Робов и Цветелина Янева - Минутите
    • Анелия и Денис Теофиков - Милион
    • Галена и Криско - Красиви лъжи
    • Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници / Den Mporo
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  14. 14. Видеоклип на годината

    • Анелия - Пие ми се
    • Ариа - Живее ми се
    • Галена - 100 живота
    • Галена и Криско - Красиви лъжи
    • Камелия - Не те забравих
  15. 15. Фийчъринг на годината

    • Ариа в "Удряй Х-а" - Радко Петков
    • Денис Теофиков в "Пак ще го направя" - Цветелина Грахич
    • Меди и Галена в "Куршум" - Доника
    • Сашо Роман в "Апокалипсис" - Ваня
    • Тони в "Нарцис" - Цветина
  16. 16. YouTube сензация на годината

    • Галена - 100 живота
    • Галена и Криско - Кавала кючек
    • Малката и Денис Теофиков - И това ще отмине
    • Меди - Не, мерси
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  17. 17. Песен на годината

    • Ариа - Живее ми се
    • Галена - 100 живота
    • Меди - Не, мерси
    • Преслава - Беден в сърцето
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  18. 18. Певец на годината

    • Денис Теофиков
    • Емрах
    • Константин
    • Меди
    • Фики
  19. 19. Певица на годината

  20. 20. Музикален идол на годината


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ти остави Ариа, много по-смешно смешно ще е награда да вземе жена мумия, изкарала повече пари тази година с реклама на памперси, отколкото с пеене. 

Разбрахме за Преслава, от 2 години едно и също сякаш ти е смъртен враг, къде видя да съм я споменал изобщо, че заслужава нещо. Супер досадно... Но няма значение, очевидно скоро и тук няма да има награди, преди поне отчитаха реалната ситуация, сега Ариа води пред Галена за музикален идол... Пълен смях и резил, мумията както наричаш Петя и Галя не могат да ги стигнат и тези с мегахитовете като Меди и Коце тази година, камо ли някоя такава н-я-к-о-г-а... Петя пусна един микс по пижама и пак е на върха измежду всички нови проекти във всички жанрове, над 600k последователи в Instagram, да не е луда да връща пари като й дават за реклама, маса известни в цял свят така печелят особено тази година и се плаща доволно. За Галя и идеите й да не говорим, световно ниво и класа. Седнали да ми сравняват някаква парцалана с тях, алооо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Born to Die каза:

Разбрахме за Преслава, от 2 години едно и също сякаш ти е смъртен враг, къде видя да съм я споменал изобщо, че заслужава нещо. Супер досадно... Но няма значение, очевидно скоро и тук няма да има награди, преди поне отчитаха реалната ситуация, сега Ариа води пред Галена за музикален идол... Пълен смях и резил, мумията както наричаш Петя и Галя не могат да ги стигнат и тези с мегахитовете като Меди и Коце тази година, камо ли някоя такава н-я-к-о-г-а... Петя пусна един микс по пижама и пак е на върха измежду всички нови проекти във всички жанрове, над 600k последователи в Instagram, да не е луда да връща пари като й дават за реклама, маса известни в цял свят така печелят особено тази година и се плаща доволно. За Галя и идеите й да не говорим, световно ниво и класа. Седнали да ми сравняват някаква парцалана с тях, алооо.

Поименно може и да не си я споменавал, но вота е публичен ;) 

А ти обяснявам колко по-яка тупалка е Ариа още от малка за разлика от минаващата метъра с претоплени машупи е толкова излишно. Не ти харесва, не гласуваш за нея. 1000 човека от влизащите редовно 15 се изредихте да ни обясните колко зле били станали, все едно не е една и съща история всяка година, и не са били много по-резилни, скандални  и с отрицателна обективност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не са били толкова нереални, гласувах за нея за Идол, защото смятам, че няма по-обичана от нея дори към днешна дата и въпреки всички критики, които понесе, даже след микса това се доказва за пореден път. Идол е такава награда, иска ми се Емилия да е, но никога няма да стане, гласувам обективно. Не ми се спори, харесвайте, който пожелаете. Също не мисля, че минали години тук сме определяли неаслужено някой да спечели нещо, и номинации, и награди са били честни на 80 процента. Преслава и Галена може понякога да са вземали наградата на някой по-заслужил, но те винаги са били реални подгласнички, с голям шанс и заслуги, Ариа не е такава. Татяна за текст, Десита за певица, ами не е сериозно, прилича на пародия. Примерно Ариа в "Удряй Х-а" - Радко Петков? Това изобщо какво е, аз дори не знам за такава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, рекламирането на памперси и перилни препарати е много голяма заслуга за награда Музикален идол. Страхотна обективност, но разбира се, друг ти е виновен за пародийното състояние на наградите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Born to Die каза:

Ариа стои смешно в толкова важни категории, форумът и тези награди е заприличал на тези на Планета в последните години, някакви локални любимки без талант и заслуги, срамота.

Форумните награди отразяват пристрастията на потребителите на именно... форума. Така че са обективни, които и да са победителите. Ако не те устройва, клонирай се и гласувай повече пъти за твоите фаворити ;) А Ариа си е точно идол, наложи много новости в жанра, хората я харесват, коментират, хит е в тикток, коментират я в национален ефир и пр. Коя е по-обсъждана през 2020? Никоя. Преса да си бе отрязала още нещо, че да я коментираме както през 2019. ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Форумните награди отразяват пристрастията на потребителите на именно... форума. Така че са обективни, които и да са победителите. Ако не те устройва, клонирай се и гласувай повече пъти за твоите фаворити ;) А Ариа си е точно идол, наложи много новости в жанра, хората я харесват, коментират, хит е в тикток, коментират я в национален ефир и пр. Коя е по-обсъждана през 2020? Никоя. Преса да си бе отрязала още нещо, че да я коментираме както през 2019. ;) 

Боже,боже..какви новости е наложила този парцал освен,че показва,че за певица не става,но за стирка,почистваща пода е идеална? И да,Андреа тази година е далеч по-коментирана в медиите от диАрия. Всяко тролене си има граници ама вашето вече прекалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Lelqtian каза:

Мда, рекламирането на памперси и перилни препарати е много голяма заслуга за награда Музикален идол. Страхотна обективност, но разбира се, друг ти е виновен за пародийното състояние на наградите. 

Пропускаш, че е рекламно лице и на Huawei. В смисъл Галена я изкарахте върха на айсберга с рекламата си за Samsung, а Преса едва ли не се усмива, че рекламира памперси. Като взима 4 цифрена сума, ще рекламира. И ти ще рекламираш.

Познавам една агентка, която, работят с всички влогъри и певици и осъществява контакта между рекламодатели и популярни лица. Знаеш ли кои са трите най-високо платени лица в инстаграм? Александра Петканска, Николета и Преслава. Дали не и е добре, когато бранша е без работа, тя да прибира хонорари ежвндневно. 

Ама певица ли била, влогърка ли била. Ами и двете е. Явно и се получава да е и двете, щом е най-добре платена и в двата сектора. Тя още до като беше дебела и грозновата беше избрана за сума ти и реклами на Мастика Пещерска. Що клипове и песни и платиха.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е Преслава да е сред най-високо платените, тя приема всяко предложение за реклама. Рекламира безброй много и безумни работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, xroflx9 каза:

Боже,боже..какви новости е наложила този парцал освен,че показва,че за певица не става,но за стирка,почистваща пода е идеална? И да,Андреа тази година е далеч по-коментирана в медиите от диАрия. Всяко тролене си има граници ама вашето вече прекалява.

Евтина реплика на Галена. Аз не виждам новост при нея. Какъв национален ефир е видял тоя кон?? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Нормално е Преслава да е сред най-високо платените, тя приема всяко предложение за реклама. Рекламира безброй много и безумни работи.

Те всички приемат всякакви реклами, всеки един чалга певец рекламира всевъзможни неща. Както виждаш не е само тя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен съм на Преслава, но реално Ариа трявва да спечели наградата за идол, харесвали я или не - тя показва какво значи да си продуктивен (различно от бълване на нискокачествена продукция)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Сашо каза:

Евтина реплика на Галена. Аз не виждам новост при нея. Какъв национален ефир е видял тоя кон?? 

Ебаваха я яко в Папараци. Вероятно това визира... Да се гъбаркат с теб явно е голямо постижение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Slavi каза:

Ебаваха я яко в Папараци. Вероятно това визира... Да се гъбаркат с теб явно е голямо постижение

Що не ебават други? Щото не предизвикват впечатление. Миналата година като ебаваха Преса, изкарвахте я влиятелна и коментирана. 

А и не я ебаваха - споменаха за вертолета, който прави с косата, което е нова мода убедителн, плюс думата "кукумяу", която ползва на участия. Чии други участия са били цитирани през последните години? Ето на това му се вика национален интерес!

Чалготечниците бяха отворени за 2-3 месеца и само Ариа е запомнена. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ебаваха я яко в Папараци. Вероятно това визира... Да се гъбаркат с теб явно е голямо постижение

Хахаха това ли било изява по националната :D Плача! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Що не ебават други? Щото не предизвикват впечатление. Миналата година като ебаваха Преса, изкарвахте я влиятелна и коментирана. 

А и не я ебаваха - споменаха за вертолета, който прави с косата, което е нова мода убедителн, плюс думата "кукумяу", която ползва на участия. Чии други участия са били цитирани през последните години? Ето на това му се вика национален интерес!

Чалготечниците бяха отворени за 2-3 месеца и само Ариа е запомнена. 

Изобщо не я ебаваха. В рубриката По селото и у нас. Не да се скрийте в дупките си как я подиграваха, ма и го изтъкваш... Чалгата съвсем ти е изкривила менталните усещания. Спри я докато не е станало късно.

За какво да ебават други? Резила на годината е Ариа. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, всякакви коментари са излишни, Ариа по-прогресираща от Меди, xaxaxa, клип за "Живее ми се" (дори си го пуснах, то някаква подигравка, все едно Емануелица да вземе за клип с някой от всичките й еднакви), идол за Ариа... Че и песен почти ще вземе вместо "Проблем". Пародия на пародиите, странно как миналата година Клеа не обра тези същите награди, горе-долу същата любимка, но все си мислех, че се шегувате. Галя трябва да трепери... Честно казано сте прави, просто някакви форумни награди, преди беше нещо друго, но и форумът опустя и сега това е новото нормално. Тъпо, защото тук поне жанрът живееше някак важен за най-големите фенове, скоро и това вече няма да си имат някогашните големи звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...