Jump to content



Годишни музикални награди на Ramania 2020 - финално гласуване


НАГРАДИ 2020 - ФИНАЛНО ГЛАСУВАНЕ   

74 потребители гласуваха

  1. 1. Композитор на годината

    • Мартин Биолчев
    • Даниел Ганев
    • Криско
    • Йорданчо Василковски - Оцко
    • Николай Пашев
  2. 2. Аранжор на годината

    • Мартин Биолчев
    • Даниел Ганев
    • Йорданчо Василковски - Оцко
    • Николай Пашев
    • Costi
  3. 3. Текстописец на годината

    • Мариета Ангелова
    • Теди Александрова
    • Росен Димитров
    • Анастасия Мавродиева
    • Татяна
  4. 4. Режисьор на годината

    • Виктор Антонов
    • Люси Иларионов
    • Георги Марков
    • Валери Милев
    • Николай Нанков
  5. 5. Дебют на годината

  6. 6. Най-бързо прогресиращ изпълнител

  7. 7. Успехи зад граница

    • Азис за "Who Cares"
    • Андреа за участието в "Carola"
    • Ариа за "Imash sve"
    • Галин в Испания
    • Емилия за "Djeale"
  8. 8. Оригинално медийно присъствие

    • Азис за част от журито на "Маскираният певец"
    • Андреа за скандалите около личният си живот и снимките в мрежите
    • Десислава за участие в "Маскираният певец"
    • Камелия за част от журито на "Гласът на България"
    • Фики за участие в "Като две капки вода"
  9. 9. Оригинално сценично присъствие

  10. 10. Артистично присъствие във видеоклип

    • Анелия в "Пие ми се"
    • Ариа в "Живее ми се"
    • Галена в "100 живота"
    • Галена и Криско в "Кавала кючек"
    • Райна в "Направо ми заспа"
  11. 11. Баладичен хит на годината

    • Емрах - Няма ме
    • Лидия - Да мога да обичам
    • Татяна - Добре дошла, любов
    • Тони Дачева - Лудост е
    • Меди - Момичето мое
  12. 12. Дискотечен хит на годината

    • Анелия и Денис Теофиков - Милион
    • Галена - 100 живота
    • Десита и Лидия ft. Теди.А - Джипиеса
    • Преслава - Беден в сърцето
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  13. 13. Дуетна песен на годината

    • Александър Робов и Цветелина Янева - Минутите
    • Анелия и Денис Теофиков - Милион
    • Галена и Криско - Красиви лъжи
    • Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници / Den Mporo
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  14. 14. Видеоклип на годината

    • Анелия - Пие ми се
    • Ариа - Живее ми се
    • Галена - 100 живота
    • Галена и Криско - Красиви лъжи
    • Камелия - Не те забравих
  15. 15. Фийчъринг на годината

    • Ариа в "Удряй Х-а" - Радко Петков
    • Денис Теофиков в "Пак ще го направя" - Цветелина Грахич
    • Меди и Галена в "Куршум" - Доника
    • Сашо Роман в "Апокалипсис" - Ваня
    • Тони в "Нарцис" - Цветина
  16. 16. YouTube сензация на годината

    • Галена - 100 живота
    • Галена и Криско - Кавала кючек
    • Малката и Денис Теофиков - И това ще отмине
    • Меди - Не, мерси
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  17. 17. Песен на годината

    • Ариа - Живее ми се
    • Галена - 100 живота
    • Меди - Не, мерси
    • Преслава - Беден в сърцето
    • Софи Маринова и Константин - Проблем
  18. 18. Певец на годината

    • Денис Теофиков
    • Емрах
    • Константин
    • Меди
    • Фики
  19. 19. Певица на годината

  20. 20. Музикален идол на годината


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Krislena каза:

Третозарядна е любимката ти,но не и Ариа!

Пардон. Както са казали преди мен въпросната става само за чистачка и компаньонка. Нали и видяхме подката и силикона в Плейбой. Показваш междукрачия, когато с други качества не става. 
И не ми сравнявайте икони в поп-фолка с това подобие на певица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Певица на годината Ариа и Десита, това някаква подигравка ли трябва да е?

Е, ти на сериозно ли го приемаш :D

А кои са заслужилите големи имена? @GSA, сори ама в твоите номинации Райна беше във Видеоклип на годината и после говориш, че това тук не било сериозно. :D Единствените големи имена, които заслужават големи награди тази година са Галена, Емилия и Константин със Софи Маринова. That's all.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Е, ти на сериозно ли го приемаш :D

А кои са заслужилите големи имена? @GSA, сори ама в твоите номинации Райна беше във Видеоклип на годината и после говориш, че това тук не било сериозно. :D Единствените големи имена, които заслужават големи награди тази година са Галена, Емилия и Константин със Софи Маринова. That's all.

Галена, Константин, Софка и Меди заслужават. Емилия изобщо не заслужава, има една "Джале" и това е. Клипа на Райна е много интересен, не е просто заснет на бял/черен фон за отбиване на номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Галена, Константин, Софка и Меди заслужават. Емилия изобщо не заслужава, има една "Джале" и това е. Клипа на Райна е много интересен, не е просто заснет на бял/черен фон за отбиване на номера.

Не съм съгласен. Емилия до април/май месец, докато всеки стоеше и не пускаше нито тон тя пусна 3 песни и даде на хората музика. И "една Джале" не е никак малко, защото точно това е успехът, който другите големи имена (освен Андреа и Азис) са нямали в чужбина :) 

Клипа на Райна и на Марс да е заснет и да е интересен, ако не си кажеш "уау", значи е нещо просто, което е направено с малък/среден бюджет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gabbati каза:

Е, ти на сериозно ли го приемаш :D

А кои са заслужилите големи имена? @GSA, сори ама в твоите номинации Райна беше във Видеоклип на годината и после говориш, че това тук не било сериозно. :D Единствените големи имена, които заслужават големи награди тази година са Галена, Емилия и Константин със Софи Маринова. That's all.

Клиповете на Райна през 2020 са много по-силни от въпросния на Ариа. Това, че я бутате навсякъде без покритие си е ваш проблем. Вие гласувате за нея за Певица и Идол, вместо например за Галена. Няма смисъл от коментар дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gabbati каза:

Не съм съгласен. Емилия до април/май месец, докато всеки стоеше и не пускаше нито тон тя пусна 3 песни и даде на хората музика. И "една Джале" не е никак малко, защото точно това е успехът, който другите големи имена (освен Андреа и Азис) са нямали в чужбина :) 

Клипа на Райна и на Марс да е заснет и да е интересен, ако не си кажеш "уау", значи е нещо просто, което е направено с малък/среден бюджет. 

"Джале" не е достатъчен успех за я да бутаме в топа за годината, другите песни, които напуска минаха и заминаха. При Емилия тази година е една каша, без концепция за нещата и излишна показност на финанси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Райна наистина е добър, поне има номинация за артистично присъствие.
Обаче заради неуспеха на песента явно всички забравихме за този клип, така както Планета на последните им награди забравиха за Не го прави на Джеси. хД
Не е нещo невиждано, но е интересен и много качествено заснет!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Клиповете на Райна през 2020 са много по-силни от въпросния на Ариа. Това, че я бутате навсякъде без покритие си е ваш проблем. Вие гласувате за нея за Певица и Идол, вместо например за Галена. Няма смисъл от коментар дори.

Повярвай ми, дал съм само един глас за Ариа и това в Сценичното присъствие. Не смятам, че Живее ми се е по-силен клип от някой на Райна, в никакъв случай. Но и двете не блестят с клипове тази година. Просто Ариа навъди фенове във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо едно име трябва да е голямо, за да бъде отчетено негово постижение през СЪОТВЕТНАТА година. Аман от пожизнени награди за 5 човека на кръст, че и по-малко. Радвайте се, че има нови лидери. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз щях да съм доста ядосан ако бях на мястото на Емили и ситуацията с Джале. Ако преди коментарите бяха 50:50 от Бг и Румъния, едните хвалби за Счети, другите интерес около песента, то след ремикса направо 99% е "JADOR JADOR JADOR". 
Открадна им целият spotlight и Емилия остана просто с едни 100М в ютуб и никаква известност извън бг, която да й даде поле за следващи песни за този пазар.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Аз щях да съм доста ядосан ако бях на мястото на Емили и ситуацията с Джале. Ако преди коментарите бяха 50:50 от Бг и Румъния, едните хвалби за Счети, другите интерес около песента, то след ремикса направо 99% е "JADOR JADOR JADOR". 
Открадна им целият spotlight и Емилия остана просто с едни 100М в ютуб и никаква известност извън бг, която да й даде поле за следващи песни за този пазар.

Какъв е този цигански номер, дето й спретнаха? На тоя Джале Жадор/Гадор въртят манеле кючеци по Фен Телевизия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Защо едно име трябва да е голямо, за да бъде отчетено негово постижение през СЪОТВЕТНАТА година. Аман от пожизнени награди за 5 човека на кръст, че и по-малко. Радвайте се, че има нови лидери. 

Какъв лидер е Ариа бе?! Не ставайте смешни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Krislena каза:

ами бъдещата лидерка в поп-фолка?

Това е евтиното копие на Галена, което ще блесне по още по-недостоен начин от wanabe-то си. Бъдеща лидерка ще е в една друга индустрия ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Krislena каза:

ами настоящата лидерка в поп-фолка?

поправено

преди 26 минути, Hurricane каза:

Това е евтиното копие на Галена, което ще блесне по още по-недостоен начин от wanabe-то си. Бъдеща лидерка ще е в една друга индустрия ;) 

Копието на Галена е Горгона-Дилдона. Ариа няма дубликат. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BobiTo каза:

"Джале" не е достатъчен успех за я да бутаме в топа за годината, другите песни, които напуска минаха и заминаха. При Емилия тази година е една каша, без концепция за нещата и излишна показност на финанси. 

Какво значи - не е достатъчен успех? Има над близо 40 милиона за по-малко от година. С другата версия стават 100. 

Азис 100 милиона направи за няколко години. Как може да кажеш, че не била успех. То друга с такъв успех просто няма. 

И Азис пусна само Хабиби преди години, но не смятам че е било незаслужено да се бута в топа.

Много сте интересни. Разни аматьорки бълват по 5 клипа на година и 1 от тях има минамелн интерес и я бутате, а Емилия е пуснала най-гледната БГ песен за 2020 и то с успех извън границите на България - но не било достатъчно. Еми пикая ти на логиката :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Аз щях да съм доста ядосан ако бях на мястото на Емили и ситуацията с Джале. Ако преди коментарите бяха 50:50 от Бг и Румъния, едните хвалби за Счети, другите интерес около песента, то след ремикса направо 99% е "JADOR JADOR JADOR". 
Открадна им целият spotlight и Емилия остана просто с едни 100М в ютуб и никаква известност извън бг, която да й даде поле за следващи песни за този пазар.

Просто едни 100 милиона :D

 

Песента й постигна голям успех и тука и навън, Емилия доволно се лансира от ситуацията. За 1 година канала и набъна рязко с абонати - а от там и с гледания. Нали знаеш, че тея милиони на Джале си отиват в нейния джоб и това не е малко. Най-малко за всеки е престиж песента му да излезе извън границите на България и до такъв лукс са се докосвали едва четирима от чалгата. Емилия е една от тях. Азис е другия с Хабиби и Сен тропе, Камелия с Луда по теб, която им почти 60 милиона и Андреа с няколко клипа още. Нито една друга дори не е помирисвала такъв успех зад граница. Имайте малко респект към тея неща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Сашо каза:

Просто едни 100 милиона :D

 

Песента й постигна голям успех и тука и навън, Емилия доволно се лансира от ситуацията. За 1 година канала и набъна рязко с абонати - а от там и с гледания. Нали знаеш, че тея милиони на Джале си отиват в нейния джоб и това не е малко. Най-малко за всеки е престиж песента му да излезе извън границите на България и до такъв лукс са се докосвали едва четирима от чалгата. Емилия е една от тях. Азис е другия с Хабиби и Сен тропе, Камелия с Луда по теб, която им почти 60 милиона и Андреа с няколко клипа още. Нито една друга дори не е помирисвала такъв успех зад граница. Имайте малко респект към тея неща. 

Андреа и Азис си изградиха силна фен база и в чужбина, как ще ги сравняваш с Емилия, която дори и да е "набънала рязко абонати", под следващата песен(дуета с Фики) нямаше коментари от чужбина и флопна брутално, което доказва че успеха на Джале съвсем не зависи от нея. Пак ще повторя че според мен виновника Джале за Емилия да е "просто едни сто милиона" и никаква инерция след това е Жадор и неговата версия на песента. И това в никакъв случай не го пиша за да й се подигравам или да звучи като хейт, напротив една от любимките ми е, но фактите са си факти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си пише, че това са попфолк награди, а тази година Емилия наистина я нямаше в топа. Ще вземе успехи зад граница напълно заслужено. 

Но на нейно място тази година и аз не бих се занимавал да се конкурирам с чалгарки, алфи и всякакви при положение, че е изкарала такъв голям балкански хит, чийто успех дори Азис го няма в чужбина.

И да, Жадор доста помогна песента да стане още по-популярна, не мисля че трябва да се отрича. Гледанията на Емили скочиха двойно/тройно след като излезе версията с него. Но това си беше голям плюс и за двамата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа стои смешно в толкова важни категории, форумът и тези награди е заприличал на тези на Планета в последните години, някакви локални любимки без талант и заслуги, срамота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Сашо каза:

Какво значи - не е достатъчен успех? Има над близо 40 милиона за по-малко от година. С другата версия стават 100. 

Азис 100 милиона направи за няколко години. Как може да кажеш, че не била успех. То друга с такъв успех просто няма. 

И Азис пусна само Хабиби преди години, но не смятам че е било незаслужено да се бута в топа.

Много сте интересни. Разни аматьорки бълват по 5 клипа на година и 1 от тях има минамелн интерес и я бутате, а Емилия е пуснала най-гледната БГ песен за 2020 и то с успех извън границите на България - но не било достатъчно. Еми пикая ти на логиката :)

Реално Джале не е за фолк и за това няма тежест във фолк наградите, но да успеха и е по гилям от всичко заедно на куп и по значим. 

Иначе Галеновите са ясни, че са върти опашки. Ако това се беше случило на Галена, съвсем друга песен щеше да се пее, да се обявява за икона нс Балканите с по голям хит от Хабиби и най успешното име на континента. Знаем си ги какви са драматични и бутафорни... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Ариа стои смешно в толкова важни категории, форумът и тези награди е заприличал на тези на Планета в последните години, някакви локални любимки без талант и заслуги, срамота.

Ти остави Ариа, много по-смешно смешно ще е награда да вземе жена мумия, изкарала повече пари тази година с реклама на памперси, отколкото с пеене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...