Jump to content

Online: Доника - Тик-так


Препоръчани коментари

Има нещо страшно отблъскващо в това момиче. Изглежда на някаква смесица между Лорена и Галена. По-добре да се откаже навреме,няма харизма и запомнящ се глас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това вярно, че е като клипът на "Пантера". Никаква индивидуалност като видео, а и като образ, пеене.... Опит да бъде като Галена, но не може, защото Галена е много повече и като певица и визуално, изобщо! Доказала се е , все пак! Музиката иначе е хубава, но втори път няма да си я пусна. Ако беше песен на Галена - ок, така не..... И аз не мисля, че ще се получи с опити да бъде като Галя, не става. Трябва индивидуалност, а не клипове, облекло и да опитва да пее като нея! Нека да потърси и тя своята аудитория. Тя Галена в началото помогна и на Лорена във "Все ми е тая", но при нея нещата имат идея, концепция, тя има харизма и песните са й брутално добри, клиповете... Както казаха и по-горе, има нещо страшно отблъскващо, наистина.... и на мен не ми е симпатична!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятно изненадан останах, предвид че очаквах хубаво видео и тъпа песен. На вуйна Галя беквокалите ми харесват също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Добре е, но няма да е по-голям хит от “Куршум”. 

Че тя била ли е хит? 

Много е зле, наистина няма нищо грабващо в момичето, дори и на визия не са я докарали.

Явно Сашка я бута, гледам че Камелия си е качила стори с песента... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , RumyanaFen каза:

Къде ли сме го гледали този клип вече🤣

Ако изключим преобладаващото червено, нищо общо нямат клиповете. А дори и нюанса на червенто е твърде различен. 

Песньовката я бива, ама текста е ... потрес. Не запеваем. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм грам учуден от целият хейт, който се лее тук по песента и по Доника .. но песента е резачка, доста силен самостоятелен дебют. Така се прави :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е хейт, а предпочитания.
А фактите са си факти: гласът ѝ е супер скучен и равен, не грабва никак. 
Песента не ме кефи, но да речем, това е субективно.
Външният ѝ вид също не е привличащ, или запомнящ се.
Престанете да се опитвате да маскирате всичко с хейт, което не пасва на възприятията ви. Елемнтарно е. Твърде елементарно.
Иначе е поредният пример за това как, когато имаш роднина, или познат, то вървят нещата. 
По всички музикални шоута има толкова по-големи таланти, които ще останат незабелязани, само защото леля им не е известна. 
Егати простотията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале това ако беше песен на Галена щеше да е ултра хит. 
Точно за нейния глас е. Беквокалите накрая са ТОП.
Като цяло самия глас на Доника няма агресивна нотка, каквато преполага мелодията, 

Както споменаха по-горе, има нещо отблъскващо в нея... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Когато дори жестоко демо от архива на Галена не можа да накара хората да харесат Донка. :/ И песента, и клипа са трепач, очаквах да стане хит честно казано. Да си я беше направила Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...