Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Hurricane каза:

Съвсем скоро очаквайте и кавър на една от песните от първия машъп!

Мале :1000(29):

Вместо ние да се гаврим с Пресовите фенове, вашата любимка го прави.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Преслава пак разбуни духовете из форума!

Не се притеснявайте, всички права са уредени ;) 

Аз тъпите ви коментари ги виждам, не знам защо лъжете, че ги е изтрила? Ако ги репортнат 5 души, ще ви ги махнат много ясно от самия Ю Туб за hate speech.

Съвсем скоро очаквайте и кавър на една от песните от първия машъп!

 

Т'ва е тъпо. Най-вероятно е на ''Изпий си кафето'', но пак снимано с айфон 12 про макс в студио със слушалки е скучно и обидно спрямо феновете. Разбирам, че сега не се печелят пари от проекти защото дискотеките са затворени, но не мисля, че една от най-големите, да не кажа най-голямата, тази с най-много участия за последните 10-15 години, не може да си позволи да пусне една нова песен.

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Т'ва е тъпо. Най-вероятно е на ''Изпий си кафето'', но пак снимано с айфон 12 про макс в студио със слушалки е скучно и обидно спрямо феновете. Разбирам, че сега не се печелят пари от проекти защото дискотеките са затворени, но не мисля, че една от най-големите, да не кажа най-голямата, тази с най-много участия за последните 10-15 години, не може да си позволи да пусне една нова песен.

Тя нямаше пари да си оправи носа, та накрая и го клъцна някъв касапин със саттъра, ти искаш да се бръкне за нова песен и клип? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Т'ва е тъпо. Най-вероятно е на ''Изпий си кафето'', но пак снимано с айфон 12 про макс в студио със слушалки е скучно и обидно спрямо феновете. Разбирам, че сега не се печелят пари от проекти защото дискотеките са затворени, но не мисля, че една от най-големите, да не кажа най-голямата, тази с най-много участия за последните 10-15 години, не може да си позволи да пусне една нова песен.

Това е така, но трябва да се примирим. Явно иска освен да не хвърля много пари за проекти, да си развие и канала в Тубата... Хитра е!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз знаех само първата песен, но ми хареса. Не знам защо толкова се впрягат повечето, направила го е, като нямат интерес дори не знам защо го слушат. Ще има успех, ще има гледания, все пак това е Преслава. Но и аз предпочитам вече нова песен. Някой близък до нея да я посъветва, че е време за нова.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това е така, но трябва да се примирим. Явно иска освен да не хвърля много пари за проекти, да си развие и канала в Тубата... Хитра е!

Ми иска да го развие, лично аз съм за. Само ми е интересно колко ще режете вените надълго като в развития канал вие чакате да пусне някоя нова а тя качи реклама на Пуфис. Ще има Ох ох

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Децата на Румяна знаят ли, че Преслава е включила приходите и изкарва пари на нейн гръб? 

Всичко е уточнено. Преслава е наясно с правата. Не е толкова тъпа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Заради такива "успешни хора" конспиратори, антиваксъри, антимаскъри и друга сепаратистка сган начело с култ лидера им Мангъров, държавата е в хаус, а хората умират. Факт е че вирусът удря жестоко и безпощадно, и последното нещо, от което се интересува е партийната ти принадлежност. В световен мащаб, най-големите скептици на мерките бяха сред първите ваксинирани. После ми говорете за лицемерие. 

Яд ме е много... в Китай и Австралия забравиха вече какво е Ковид, а бяха сред първите ударени. Тук ще се влачим с години, особено както се разпространяват митове за ваксините. Ганьо на факти не вярва, само на Фейсбук.

В тоя ред на мисли не знам луд ли е този, дето яде баницата (изпълнителите на НГ), или този, който им я дава (хотелите), ама си е чиста злоупотреба с недобре написаните наредби.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Mr. Greshen каза:

Нали беше напуснала Пайнер?

Била си прекратила трудовия договор, но не и продуцентския.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Била си прекратила трудовия договор, но не и продуцентския.

Поне вече знаем - Митьо от нямане накъде явно е продуцирал и чистачките на офиса. Обяснява и положението с последните им нови имена. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквания за годината: 

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името. 

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките.

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година. 

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара.

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит.

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета.

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. 

Ивана ще изкара силно парче за маса.

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес.

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа).

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете.

 

Самоцитирам се догодина да видим какво от това се е сбъднало!

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Очаквания за годината: 

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името. 

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките.

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година. 

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара.

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит.

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета.

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. 

Ивана ще изкара силно парче за маса.

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес.

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа).

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете.

 

Самоцитирам се догодина да видим какво от това се е сбъднало!

Пробвах да прочета поста ти с женския глас, който чете хороскопите на Алена.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Не ми харесва новата мушама, защото не харесвам никоя от песните. В предната са включени любимите ми "Спомен" и "Изпий си кафето", затова ми допада. 

Принципно тези мишмаши щяха да са супер, ако се пускаха измежду новите песни, както го правеха Емилия и Цветина. И един с нейни си песни можеше да спретне, не е като да няма забравени хитове...

Аз също не харесвам почти никоя от тези, но за много това са емблематични песни. Знае какво да избере Преса. И в началото с една ехидна усмивка право в очите на антифеновете тук.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Пробвах да прочета поста ти с женския глас, който чете хороскопите на Алена.

:roll1: 

Държа да кажа, че не са никакви "ясновидски" или "астрологични" прогнози, а догадки на база на предишните години. 

@Danger. по-долу съм писала, че на Галена ще е един от хитовете на годината ;) под "флоп" имам предвид нещо, което да не е бомбастик фантастик, а не "Да ти олекне 2"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

:roll1: 

Държа да кажа, че не са никакви "ясновидски" или "астрологични" прогнози, а догадки на база на предишните години. 

Аз прочетох че щели да отворят дискотеките за лятото и се отказах да чета повече поради липсата на реализъм 

:roll1::roll1::roll1:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Аз прочетох че щели да отворят дискотеките за лятото и се отказах да чета повече поради липсата на реализъм 

:roll1::roll1::roll1:

Е имай предвид, че тая "прогноза" я пише човекът, който беше изненадан, че са обявили ЦЯЛ МЕСЕЦ извънредно положение през март и очакваше да го намалят :roll1: 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-перфектния ден винаги е този, споделен с любимият човек и когато правите всичко заедно! ❤️❤️❤️
Почти перфектен си роден, само аз ти трябвам да си съвършен! Ако Дяволът си ти, още тая вечер в Ада ме прати! Колко грешна искаш ме? Да чуя от теб, теб, че обичаш ме. Всички хора в този град, да ме хапят, мой си! Нека ги е яд! Да ме коментират! Да ме коментират! Всички бивши да се прибират! ❤️❤️❤️❤️❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

Очаквания за годината: 

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името. 

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките.

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година. 

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара.

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит.

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета.

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. 

Ивана ще изкара силно парче за маса.

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес.

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа).

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете.

 

Самоцитирам се догодина да видим какво от това се е сбъднало!

Окей, ама направи го на тема да видим дали в форума има и други ясновидци, гадатели, врачки итн...

  • Like 1
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машъпа на Прес радва. Не е силен като първия, тя идва малко ехидна като Кума Лиса😁 но дори само припомнянето на тези прекрасни песни на Румяна през 2021 доставя удоволствие. Дано децата й да нямат против, де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Преслава пак разбуни духовете из форума!

Не се притеснявайте, всички права са уредени ;) 

Аз тъпите ви коментари ги виждам, не знам защо лъжете, че ги е изтрила? Ако ги репортнат 5 души, ще ви ги махнат много ясно от самия Ю Туб за hate speech.

Съвсем скоро очаквайте и кавър на една от песните от първия машъп!

 

Радва ме факта, че е решила да даде нов живот на песните на Румяна.За това заслужава адмирации - младото поколение трябва да чуе тия песни, защото са стойностни, въпреки че са гръцки кавъри.

НО, по-лошо изпълнение не бях чувал.Просто не мога да повярвам, че това е Преслава!Адски слабо изпяване, на места фалшиво във височините, особено на песента на Минка Малакова!А накрая, промяната на текста на "Плачат и богатите" тотално удари дъното!Да сменяваш текста на такава песен е меко казано нелепо и неуместно!
Язък за добрия подбор на песни!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...