Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честита ви Нова Година! Много здраве, щастие и любимките ви да се надпреварват да пускат хитове като този!

Дали има някъде изпълненията на Водка с утеха и Забрави за мен? Исмигюл какво пя, нещо английски ли?

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер сте! Отменили сте ме, споделяйки всички хитове от последните години! Все така бъдете и няма да се налага да пиша изобщо, а само ще ви се любувам 💚

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 5 най-слушани неща на нова година:(31.12 14:00ч. - 01.01 14:00ч.)

1. Роксана - Кралица - 440k

2. Емилиано - Татуировка - 350к

3. Преслава - Миш маш - 345к

4. Меди - Да си тук - 331к

5. Кавала кючек - 250К

  • Wow 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението в Spotify (TOП 100)

6. Недей ме вини

8. Кавала кючек

9. Не, мерси

12. 100 живота

15. Беден в сърцето

21. Красиви лъжи

22. Дивана

30. Пиян

31. Граници

34. GPS-a

38. Милион

42. Параноя

43. S.O.S

46. Той

47. Сен Тропе

51. Проблем

53. Поредната цигара

58. Просто секс

66. Въртележката

68. Добре ли си

75. Паника

77. Любовница

83. Не се отказват

89. Излъжи ме

91. Локдаун

94. Минутите

98. Феноменален

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско явно е забранил “Кавала кючек” да има топик клип. Щеше да натрупа много допълнителни гледания, защото е изчистена версия без диалози и глупости.

Представете си само за последното денонощие 250 000 пъти скапаният диалог на Криско с Цитиридис как е прекъсвал инерцията от песни на хората. И не само за въпросната Нова Година, а дори и като цяло.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички! Бъдете живи и здрави и много щастливи и обичани! На @Blueberry специално й пожелавам да разлюби счетоводителката. 

Изненадан съм,че Кавала има само 250к за вчера. Гърмеше навкясъде около мен,а и влиза много готинко след няколко чашки,но както казва Десислава "явно има много цигани в България".

 

  • Haha 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години 🥂

Идвам да кажа колко доволен останах от концерта на Азис, Деси и Меди. Ако бяха в национален ефир щяха да имат висок рейтинг. Разнообразна музикална програма и забавни, отпуснати разговори. Дес, както очаквах, не звучи така добре в някои от старите си песни, но пък във всичко останало е звяр. 

Беше супер, че по Нова реши да припомни Забрави за мен, но пък ми стана смешно, че пусна плейбек с нежния глас от преди 100 години, въпреки че за всички е ясно, че вече не пее така. 😁 Като цяло поп-фолкът за първи път от много време имаше стабилни позиции в новогодишния ефир, изглеждаха като приобщени с останалите артисти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-слушани изпълнители 2020

1. Галена - 37.0М /3 песни/

2. Меди - 36.1М /5 песни/

3. Денис Теофиков - 36.1М /4 песни/

4. Малката - 31.9М /4 песни/

5. Константин - 31.2М /2 песни/

6. Емрах - 28.5М /5 песни/

7. Софи Маринова - 27.9М /3 песни/

8. Криско - 27.0М /5 песни/

9. Лидия - 26.5М /5 песни/

10. Десита - 25.9М /5 песни/

в случай да има въпроси защо е включена чалгарката Криско - 10. Диона!🤔

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

За много години 🥂

Идвам да кажа колко доволен останах от концерта на Азис, Деси и Меди. Ако бяха в национален ефир щяха да имат висок рейтинг. Разнообразна музикална програма и забавни, отпуснати разговори. Дес, както очаквах, не звучи така добре в някои от старите си песни, но пък във всичко останало е звяр. 

Беше супер, че по Нова реши да припомни Забрави за мен, но пък ми стана смешно, че пусна плейбек с нежния глас от преди 100 години, въпреки че за всички е ясно, че вече не пее така. 😁 Като цяло поп-фолкът за първи път от много време имаше стабилни позиции в новогодишния ефир, изглеждаха като приобщени с останалите артисти.

По Нова ли е била със "Забрави за мен"? 

Тотално неадекватно облекло снощи при Азис и е време да спре да пуши. Народната песен я изпя мн хубаво, но сме я чували и по-добре да звучи. "Поне един живот" беше супер, импровизациите също. "Джелем, джелем" за първи път да ми хареса. Но като цяло изобщо не си пази гласа. Ако Глория беше добре и там, щеше да се види разликата в грижата за гласовете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Топ 10 най-слушани изпълнители 2020

1. Галена - 37.0М /3 песни/

2. Меди - 36.1М /5 песни/

3. Денис Теофиков - 36.1М /4 песни/

4. Малката - 31.9М /4 песни/

5. Константин - 31.2М /2 песни/

6. Емрах - 28.5М /5 песни/

7. Софи Маринова - 27.9М /3 песни/

8. Криско - 27.0М /5 песни/

9. Лидия - 26.5М /5 песни/

10. Десита - 25.9М /5 песни/

в случай да има въпроси защо е включена чалгарката Криско - 10. Диона!🤔

 

Лидия И ТУК е над Десита! Май "В ръцете на друг" е разликата, защото от самостоятелните им песни Десита има малко повече.

Това е само на базата на издадените песни през 2020, нали - щом Преслава я няма. Можем да твърдим, че ако Теофиков беше издал още едно парче към края на годината - и си беше истинска песен, а не кавър на кючек, щеше да е на първо място. През почти цялата година водеше. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Лидия И ТУК е над Десита! Май "В ръцете на друг" е разликата, защото от самостоятелните им песни Десита има малко повече.

Това е само на базата на издадените песни през 2020, нали - щом Преслава я няма. Можем да твърдим, че ако Теофиков беше издал още едно парче към края на годината - и си беше истинска песен, а не кавър на кючек, щеше да е на първо място. През почти цялата година водеше. 

 

 Да, само за издадените песни през 2020. Иначе цялостно Галена и Преслава водят другите с доста голяма разлика. От България имат повече гледания за годината дори и от Азис и Слави Трифонов.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 най-слушани песни 2020

1. "Проблем" - 19.5М

2. "100 живота" - 17.8М

3. "И това ще отмине" - 13.8М

4. "Сърце мое" - 12.1М

5. Майната ти Св.Валентин - 11.8М

6. "Сагапо" - 11.7М

7. "Не, мерси" - 11.5М

8. "Красиви лъжи" - 11.1М

9. "Беден в сърцето" - 11.0М

10. "Не се отказват" - 10.4М

 

11. "Джипиеса" - 10.3М

12. "Милион" - 9.9М

13. "Той" - 9.5М

14. "Дивана" - 8.9М

15. "Татуировка" - 8.6М

16. "Просто секс" - 8.4М

17. "Кавала кючек" - 8.2М

18. "Твоето ферари" - 7.6М

19. "Къде си" - 6.9М

20. "Пак ще го направя" - 6.9М

*включени са всички фен клипове с над 300к гл.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните песни за 2020 в България:

  1. Константин и Софи Маринова - Проблем - 15.5 млн.
  2. Галена - 100 живота - 14.7 млн.
  3. Били Хлапето и Демо - Бели нощи - 12.7 млн.
  4. Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине - 12.1 млн.
  5. Емилия, Джей Мали, Кости и Додо - Джале - 11.9 млн.
  6. Били Хлапето и Демо - Наливай ми - 11.8 млн.
  7. Тони и Петър Рангелов - Г класа - 10.8 млн.
  8. Константин и Меди - Майната ти, Св. Валентин - 10.4 млн.
  9. Криско и Галена - Красиви лъжи - 9.7 млн.
  10. Преслава - Беден в сърцето - 9.4 млн.
  11. Денис Теофиков, Малката, Цветелина Грахич и Александър Робов - Не се отказват - 9.3 млн.
  12. Десита и Лидия feat. Теди Александрова - GPS-а - 9.3 млн.
  13. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое - 8.9 млн.
  14. Анелия и Денис Теофиков - Милион - 8.5 млн.
  15. Данна - Той - 8.4 млн.
  16. Меди - Не, мерси - 8.3 млн.
  17. Боро Първи и Тита - Вивалди - 8.1 млн.
  18. Баби Минуне и Сусану - Я систем турбат чак так - 7.9 млн.
  19. Ваня и Меди - Параноя - 7.9 млн.
  20. Лидия, Десита и Диона - Излъжи ме - 7.6 млн.

Изводите:

- катастрофална година за поп музиката, които имат два големи хита в лицето на "Бели нощи" и "Наливай ми", както и по-малкия "Вивалди", но заемат едва 3 места в топ 20

- "Джале", макар и между капките, е в топ 5 за годината

- "Я систем турбат" е единствената небългарска песен, която е сред хитовете на годината в България, и тя е долен кючек

- циганите се разписват с "Г класа" като основен хит на махалите

- останалите 14 песни са чалга, което както и да се погледне е тотална доминация

- Денис Теофиков и Меди са с най-много песни в топ 20 - по 3; Галена, Константин, Лидия, Десита, Малката - по 2

- топ 3 в чалгата с голяма преднина са "Проблем", "100 живота" и "И това ще отмине"

- бонус: "Бели нощи", "Систамата" и "Излъжи ме" са единствените песни, които са излезли през 2019

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От фейса и то не от типичен чалгар:"Един демократизиращ ефект от пандемията: малко хора могат да си позволят да празнуват Нова година на живо с Azis и Azis group Official. Не знам каква е била така обсъжданата новогодишна програма на БНТ, но азисовият лайв във фейсбук, с гости DesiSlava и Medi, го препоръчвам с две ръце. (Без пандемия, всичките те щяха да са по клубове и частни партита, поне на три за вечерта, за избрана аудитория, която може да си ги позволи). 
Прекрасен бенд, талантливи музиканти, забавни разговори, без десетки продуценти, редактори и водещи, но с високо качество на продукцията. (По едно време Азис се чуди публично защо два часа носи слушалка, като екипът му нищо не казва в нея). Отдавна се знае, че поп-фолк изпълнителите най-добре знаят как да си радват публиката - с това си изкарват парите. По-малко его и претенция (свободно се обсъждат слабостите и странностите на всички на сцената) и с повече усет, с повече саможертва.
Измежду песните в един момент рецитират стихове на Шекспир. Пеят ги в поп-фолк вариант, джам сешън стайл. Изнендващо добре се получава.
В един момент се обсъжда съдбата на поп-фолка. С голяма болка Азис говори за това кой е започнал войната срещу жанра - естрадните изпълнители, които водят не музикална, а идеологическа война, слагайки етикети за пошлост. И въпреки огорчението, следват изпълнение на песни на Васил Найденов, Мими Иванова, Лили Иванова, с коментари за класата и иконичността им. Прекрасни изпълнения.
(Преди това Десислава е изпяла "Я кажи ми облаче ле бяло" - защото тези артисти си дават прекрасна сметка каква част от публиката им ги гледа от чужбина. Разплаква се)
Естрадният сегмент завършва с коментар на Десислава, че публиката от Факултета вероятно вече чака някой кючек. Азис отбелязва "А, все едно в Надежда не чакат кючек".
След всички кючеци, чалга хитове, естрадни, джаз и поп изпълнения и интерпретации пеят "Кой уши байряка", включва се израза "Да живее България". Следват пожелания за благоденствие на всички българи, роми, турци. Това да го чувате другаде на Нова година?
С тия почти три часа полуимпровизирана програма поп-фолкът отбелязва морална победа."

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ENJOY каза:

По Нова ли е била със "Забрави за мен"? 

Тотално неадекватно облекло снощи при Азис и е време да спре да пуши. Народната песен я изпя мн хубаво, но сме я чували и по-добре да звучи. "Поне един живот" беше супер, импровизациите също. "Джелем, джелем" за първи път да ми хареса. Но като цяло изобщо не си пази гласа. Ако Глория беше добре и там, щеше да се види разликата в грижата за гласовете. 

Дааа, беше предпоследна в изпълненията, само победителят беше след нея. Визията ѝ в маскирания беше далеч по-добра. Щеше да е много интересно, ако Глория беше там... самото предаване беше супер естествено, а Глория някак не ми се вписва, но можеше и да е интересно. Меди е доста бавен в говоренето забелязах, много има да учи още, то не става само с гледания хаха. А като глас не съм супер впечатлен от него, пее като доста от циганите по кръчмите. Виж, Азо беше много силен снощи. Чудни бяха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората направиха брутален лайв 3 часа, Преслава се лигавеше със сестра ѝ, Тони Стораро пя в национален ефир навръх нова фодина убийствено гръцко, Анелия и Ивана част от комцерта пп бтв... тук се броят цифрички. Не всичко е гледания, даже са супер незначителни. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Хората направиха брутален лайв 3 часа, Преслава се лигавеше със сестра ѝ, Тони Стораро пя в национален ефир навръх нова фодина убийствено гръцко, Анелия и Ивана част от комцерта пп бтв... тук се броят цифрички. Не всичко е гледания, даже са супер незначителни. 

Софка пя Сите девойчиня по БеНеТе! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Хората направиха брутален лайв 3 часа, Преслава се лигавеше със сестра ѝ, Тони Стораро пя в национален ефир навръх нова фодина убийствено гръцко, Анелия и Ивана част от комцерта пп бтв... тук се броят цифрички. Не всичко е гледания, даже са супер незначителни. 

Гледанията/строймовете са единствения безпристрастен показател за хитовост от години насам. Не виждам причина да не се броят “цифрички”.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Хората направиха брутален лайв 3 часа, Преслава се лигавеше със сестра ѝ, Тони Стораро пя в национален ефир навръх нова фодина убийствено гръцко, Анелия и Ивана част от комцерта пп бтв... тук се броят цифрички. Не всичко е гледания, даже са супер незначителни. 

Всичко хубаво, само не разбрах, това че броим гледанията и пускаме годишните класации с какво пречи на дискусиите за концертите и включванията на живо от изпълнителите? 😁

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, ENJOY каза:

По Нова ли е била със "Забрави за мен"? 

Тотално неадекватно облекло снощи при Азис и е време да спре да пуши. Народната песен я изпя мн хубаво, но сме я чували и по-добре да звучи. "Поне един живот" беше супер, импровизациите също. "Джелем, джелем" за първи път да ми хареса. Но като цяло изобщо не си пази гласа. Ако Глория беше добре и там, щеше да се види разликата в грижата за гласовете. 

Да, в новогодишното издание на Маскирания певец беше.

Реално погледнато почти всичко, което изпее, си звучи прилично, просто не сме свикнали на този груб глас. Все пак вчера на моменти изпъкваше и нежната постановка, което много ме зарадва. А това, че изпя Сто парички и Попа от сусам по-добре от Птица-скитница и Две сърца не знам как да го коментирам. :D

Изненадвам се, че все още никой тук не е цитирал едно от многото й знакови изказвания за вечерта, а именно- че ако трябваше да работи нещо друго никога не би станала счетоводителка.:roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...