Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, VulkoIsTheBest каза:

Имаше ли видение, че те цитирам и недоумявам що за мяукащ урод!

Да, имах и видение, в което се питах защо го споделям. 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , THE IIconic каза:

Е сънят не беше приказен! Беше отвлечена и се опитвах да те спася и от някъде се взе една мечка и ти махна главата. Много се уплаших! :D

@asylum Наистина да се чуди човек къде ги намираш тия клипчета на неизвестни герои, които дори не искам да си пусна. Всеки ден избухваш с нови. Нямат ли край? 😁😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

 

Една от най-любимите ми песни! Радост за очите ми е да видя, че я споделяш! ♥️ Поздравявам те най-специално с това:

 

  • Haha 1
  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Да, имах и видение, в което се питах защо го споделям. 

 

Искам да си заостриш вниманието от 0:26 до 0:33 какви движения прави с устата, тръпки да те побият. Само за шамари е. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

@asylum Наистина да се чуди човек къде ги намираш тия клипчета на неизвестни герои, които дори не искам да си пусна. Всеки ден избухваш с нови. Нямат ли край? 😁😁😁

Човек би помислил, че всяка 3-та българка някога се е пробвала като фолк певица. То не бяха Саманти, Офелии, Джии, Ванеси, Радки Куршуми.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Амброжка. каза:

Една от най-любимите ми песни! Радост за очите ми е да видя, че я споделяш! ♥️ Поздравявам те най-специално с това:

 

Очаквах някой да я сподели в отговор! ❤️ 

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Искам да си заостриш вниманието от 0:26 до 0:33 какви движения прави с устата, тръпки да те побият. Само за шамари е. :D

Първо това забелязах! И си викам защо точно на тая песен трябва да си припяваш "парампарпарам". Ето ти и Валя с подобна изцепка - 0:24

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Човек би помислил, че всяка 3-та българка някога се е пробвала като фолк певица. То не бяха Саманти, Офелии, Джии, Ванеси, Радки Куршуми.

А я си пусни това!

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Човек би помислил, че всяка 3-та българка някога се е пробвала като фолк певица. То не бяха Саманти, Офелии, Джии, Ванеси, Радки Куршуми.

Да, ама ..

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

 @asylum едно птиче от форума ми каза, че не следваш Ариа в Инстаграм, а Преслава я следваш. Вярно ли е? 💀

Оле, чакай да видя дали следвам Ари! Преса със сигурност не я!

П.С. Прав си, не следвам Ариа :( Натиснах бутона за последване и запецна и не можах! Тия дни нещо се ебава тая функция и не успявам да последвам нови хора, после се оправя и пак разваля... Чакай да видя Преса!Не, не я следя! 

Благодаря, че ме светна. Вчера последвах великата Ваня Великова! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

А я си пусни това!

 

Това Месалина за пръв път го виждам и чувам, изобщо жена ли е под маската?

Ето як парцал от никому неизвестна треторазрядница:

@Сашо Защо ми посещаваш профила, какво искаш? Даде ти се възможност да говориш, замлъкна. Сега профила ми прелистваш.

Много чупена зодия сте вие, знаеш ли?

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Оле, чакай да видя дали следвам Ари! Преса със сигурност не я!

П.С. Прав си, не следвам Ариа :( Натиснах бутона за последване и запецна и не можах! Тия дни нещо се ебава тая функция и не успявам да последвам нови хора, после се оправя и пак разваля... Чакай да видя Преса!Не, не я следя! 

Благодаря, че ме светна. Вчера последвах великата Ваня Великова! 

 

Като спомена това и се сетих, че преди няколко месеца без да искам лайкнах една снимка на Преса в инста. После опитвах многократно да махна харесването и не ставаше! После да ми говорят, че не урочасвала ... 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Като спомена това и се сетих, че преди няколко месеца без да искам лайкнах една снимка на Преса в инста. После опитвах многократно да махна харесването и не ставаше! После да ми говорят, че не урочасвала ... 😂

Вчера дори подмятания "Той бил толкова важен, че Преслава да го проклинала".

Ми нали чете тука от над 10 години бе. Какво мислиш, че прави, като гледа на какво я правим. Нискоинтелигентните хора друго не знаят. Кълни, ама първо трябва да имаш духовното право, второ трябва да знаеш как - Преслава доскоро не знаеше как да си пусне лаптопа, тоя Майкъл Джексън от АлиЕкспрес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Stela каза:

@asylum Наистина да се чуди човек къде ги намираш тия клипчета на неизвестни герои, които дори не искам да си пусна. Всеки ден избухваш с нови. Нямат ли край? 😁😁😁

Те ме намират! 

преди 20 минути, THE IIconic каза:

А тя последва ли те?

 

Не ме питай!

преди 16 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това Месалина за пръв път го виждам и чувам, изобщо жена ли е под маската?

Ето як парцал от никому неизвестна треторазрядница:

@Сашо Защо ми посещаваш профила, какво искаш? Даде ти се възможност да говориш, замлъкна. Сега профила ми прелистваш.

Много чупена зодия сте вие, знаеш ли?

Хит си беше това! 

преди 14 минути, Stela каза:

Като спомена това и се сетих, че преди няколко месеца без да искам лайкнах една снимка на Преса в инста. После опитвах многократно да махна харесването и не ставаше! После да ми говорят, че не урочасвала ... 😂

Проклетница е! Носú това със себе си!

image.jpeg.b282b932013e1241de11855ed1437926.jpeg

преди 11 минути, Willy каза:

Ох икона си е! 🥰💓

Screenshot-20201223-230700-Instagram.jpg

Screenshot-20201223-230659-Instagram.jpg

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Вчера дори подмятания "Той бил толкова важен, че Преслава да го проклинала".

Ми нали чете тука от над 10 години бе. Какво мислиш, че прави, като гледа на какво я правим. Нискоинтелигентните хора друго не знаят. Кълни, ама първо трябва да имаш духовното право, второ трябва да знаеш как - Преслава доскоро не знаеше как да си пусне лаптопа, тоя Майкъл Джексън от АлиЕкспрес.

Все едно не сме я виждали как изпада в нервни кризи и депресии, като види критика и негативти коментари за себе си. Колко пъти пуска заядливи сторита и публикации заради жълти новини... Да не говорим за нервните й публикации заради хейта, който понесе с носа. Ама иначе ще остане безразлична към коментарите за нея тук .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Все едно не сме я виждали как изпада в нервни кризи и депресии, като види критика и негативти коментари за себе си. Колко пъти пуска заядливи сторита и публикации заради жълти новини... Да не говорим за нервните й публикации заради хейта, който понесе с носа. Ама иначе ще остане безразлична към коментарите за нея тук .... 

Според мен кълне Ариа да погрознее, защото сега това е всеобщата ни любимка. Ари, пази се! Пали тамян, яж чесън!

No photo description available.

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Преслава си е монетизирала клипа и получава доходи от него. 

46AAC7F6-B57C-462F-ADE1-EBE6C033C3A2.jpeg

Добре че не направи кавър на песен на лютата змия Бони, че досега щеше да я направи на 2 стотинки!

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Преслава си е монетизирала клипа и получава доходи от него. 

46AAC7F6-B57C-462F-ADE1-EBE6C033C3A2.jpeg

Някой знае ли профилите на Орнела и Руслан? Да им сигнализираме как трупа слава и пари на техен гръб.

Слушаме ли хита?

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...