Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , DevilWish каза:

Кой ще го сметне, кой ще го сметне, колко папки побира флашката? ❤️ 

Един мизерен гигабайт. Флашката в албума си стои както и си и дошла от Китай - в евтинко целофанче с малка лепенка “1GB”.

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте и абсурдния комплект "Акула" - кой би бил толкова луд, че да се набута да купи и диск, и флашка и то точно тая компилация с познати песни от 8 години?:1000(10):Винаги е било или едното, или другото. Все едно преди да продаваха комплект касетка+диск:helpsmilie:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Договор или нещо няма ли? Защо не я съди вместо да се оплаква по предавания? 🤨

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

 2013 имаше едни от най-яките и модерни песнички!

 

Вярно е! Това е любимата ми песен на Сиана. Наистина различен, модерен и смел проект! Забеляза се и със сигурност се хареса. Другите й най-добри песни след тази естествено за мен са Още ме държи, Следващо ниво, Нещо проверено. Следвай ме и За големия също са попадения. Не се сещам даже за една нейна песен, която не ми е допадала. Дано направи някоя нова песен. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Договор или нещо няма ли? Защо не я съди вместо да се оплаква по предавания? 🤨

Защото е много по-трудно и скъпо.

А Мала супер нагла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Коментирайте и абсурдния комплект "Акула" - кой би бил толкова луд, че да се набута да купи и диск, и флашка и то точно тая компилация с познати песни от 8 години?:1000(10):Винаги е било или едното, или другото. Все едно преди да продаваха комплект касетка+диск:helpsmilie:

Ами честно казано е доста добре измислено. Има и календар, флашка и диск, но точно големият минус на албума е липсата на нова самостоятелна песен, която да представи на публиката. По-добре щеше да бъде дискът да е с песни, а във флашката да са клиповете на песните. Между другото в албума версията на "Ти си ми..." е по-различна, започнах да я слушам така и доста ми допада. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, penakavalli каза:

Един мизерен гигабайт. Флашката в албума си стои както и си и дошла от Китай - в евтинко целофанче с малка лепенка “1GB”.

Да, но има бонус тракове - китайски кавъри на най-големите хитове на Еми.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Убиват ме тия сърби -  може ли за посрещането на 2020 да се изтъпаниш на плейбек в ефир с песен на 200 години и дори да не си направиш труда да я презапишеш да звучи малко по-актуално на ЕГН-то ти? Няма да се учудя записът да е директно от плоча.

 

И затова тази година е катастрофална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, penakavalli каза:

Един мизерен гигабайт. Флашката в албума си стои както и си и дошла от Китай - в евтинко целофанче с малка лепенка “1GB”.

В една от песните има китайски сеппъл.


Иронията.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Затова ли не е в Алфа? Галин го е яд, че си намери по-хубаво гадже от неговото, или е искал Торино да го прави на гъба? 😢

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

Убиват ме тия сърби -  може ли за посрещането на 2020 да се изтъпаниш на плейбек в ефир с песен на 200 години и дори да не си направиш труда да я презапишеш да звучи малко по-актуално на ЕГН-то ти? Няма да се учудя записът да е директно от плоча.

 

Обаче виж колко хубаво е облечена и направена. 😎Иначе на Нова година винаги си пеят най-стабилните хитове, защото това го излъчват точно в тези часове, когато хората са на маса, пият и искат да чуят нещо, което харесват. А не някакви нови парцали.

Ние за песен от 1995-та може само да си мечтаем тука, без значение какво качество е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Обаче виж колко хубаво е облечена и направена. 😎Иначе на Нова година винаги си пеят най-стабилните хитове, защото това го излъчват точно в тези часове, когато хората са на маса, пият и искат да чуят нещо, което харесват. А не някакви нови парцали.

Ние за песен от 1995-та може само да си мечтаем тука, без значение какво качество е.

Барнала се е верно ама мисля, че е трябвало съвсем малко мисъл да се вкара, защото детският й гласец в записа звучи нелепо на 50 годишната й осанка. Готина сцена, готини тоалети светлини, видеостени и.....пукане на винил от тонколоните - еми не съм чак толкоз непретенциозен.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти че тази година няма да има концерт, но то през последните години (особено миналата) на такива не приличаха. Най-добре е вече да ги няма. Нека си припомним концертът "1 година Планета ТВ" проведен на днешния ден преди 18 години. Гледайки го направо настръхвам.

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, z_o_ каза:

Кофти че тази година няма да има концерт, но то през последните години (особено миналата) на такива не приличаха. Най-добре е вече да ги няма. Нека си припомним концертът "1 година Планета ТВ" проведен на днешния ден преди 18 години. Гледайки го направо настръхвам.

 

 

Превъртях песните и повечето са доста посредствени - през съответната година имаше много повече хитове. Явно от едно време много слаб подбор са правили за концертите. Но имаха няколко по-силни през следващите години. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...