Jump to content


Коя певица преживява най-тежко критическата възраст?


Коя певица преживява най-тежко критическата възраст?  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Все по-често наблюдаваме изблици и пристъпи! Чалгата е вече над 30-годишна и основни нейни представителки навлязоха или навлизат в критическата възраст! Някои сякаш преждевременно.

Коя ви скандализира най-много, с какво и защо? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна! Тя по скоро си е такава откачалка, не е толкова до възраста. Те повечето си имат особеностите и са си луди като например Рени и Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Кой добави Емануела!!!!!

Забравих каква е анкетата и случайно гласувах за нея

Drama Stairs GIF - Drama Stairs Fall - Discover & Share GIFs

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се колебая между Глория и Есил Дюран - и двете напоследък са доста избухливи. Втората качва и някакви странни снимки... 

Таня Боева според мен бушува, но поне го прави тихо. Все пак разбрахме за семейните драми и младото гадже, пресните операции....

Тя и Малина се покри за няколко години, та нямаше сеири. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DarkChild каза:

Глория. Не може да ѝ се каже нищо, избухлива е, офка и пъшка по интервюта. Дори по-скоро май кара втори пубертет.

Напротив, може да ѝ се каже, въпросът е да имаш подход. В мен лично се е вслушвала но само когато съм подбирал правилните думи като за нея, а не директно и остро. Като цяло е разбран човек, за разлика от такива като Преслава, дето се подиграват на всичко, всичко им е смешно и не им пука, мразят си феновете, пълен инфантил. Глория просто се връзва, не й все тая какво се пише. На моменти, честно казано, я разбирам. Като е бил нараняван човек, в един момент става дръпнат и изолиран - иначе какво, да те правят на маймуна ли? Освен това в нета често не се схваща интонацията и понякога реагира в аванс отбранително.

Честно казано, всички споменати в анкетата още не са на тази възраст, може би Екстра Нина е най-възрастна и тя вече е влязла в нея. На мен лично ми прави грозно впечатление Нелина напоследък с тия изблици във фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

Напротив, може да ѝ се каже, въпросът е да имаш подход. В мен лично се е вслушвала но само когато съм подбирал правилните думи като за нея, а не директно и остро. Като цяло е разбран човек, за разлика от такива като Преслава, дето се подиграват на всичко, всичко им е смешно и не им пука, мразят си феновете, пълен инфантил. Глория просто се връзва, не й все тая какво се пише. На моменти, честно казано, я разбирам. Като е бил нараняван човек, в един момент става дръпнат и изолиран - иначе какво, да те правят на маймуна ли? Освен това в нета често не се схваща интонацията и понякога реагира в аванс отбранително.

Честно казано, всички споменати в анкетата още не са на тази възраст, може би Екстра Нина е най-възрастна и тя вече е влязла в нея. На мен лично ми прави грозно впечатление Нелина напоследък с тия изблици във фейсбук.

Но е нелепо да блокира всеки, който й пише съвети или въпроси в инстаграм, например. Няма как всеки да знае какви са правилните думи, които биха отворили пътя към сърцето Примско. Нека подминава, но тенденциозното блокиране говори за инфантилност и неадекватност. Дано да е решение на администратор, несъгласувано с нея...

А Екстрата май премина вече през тази възраст. Представям си Емануела след 10 години... Ще е фамозно! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Но е нелепо да блокира всеки, който й пише съвети или въпроси в инстаграм, например. Няма как всеки да знае какви са правилните думи, които биха отворили пътя към сърцето Примско. Нека подминава, но тенденциозното блокиране говори за инфантилност и неадекватност. Дано да е решение на администратор, несъгласувано с нея...

А Екстрата май премина вече през тази възраст. Представям си Емануела след 10 години... Ще е фамозно! 

Ми мен не ме е блокирала, пък не знам - блокирал ме е администратор във фейсбук преди време, но драми не съм правил, може и аз да съм прекалил със съвет или критика. Аз съм разбрал, ако искам нещо да кажа и да бъда разбран, как да подходя - в момента нямаме проблеми с комуникацията, дори доста внимание ми обръща, дали защото ме познава или заради това, което пиша, но получавам уважително отношение.

Не знам какво са писали другите, които са били блокирани в инстаграм, пак казвам - в интернет едно се пише, друго се схваща, аз също го имам тоя проблем, и не е много ок да се фамилиарничи. Повечето фенчета са доста неадекватни, да си го кажем.

Екстрата беше скандална с тези подвизи с бежанци в Турция. Като ви казвам, че повечето са разпасани и изобщо не мислят за имиджа си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, asylum каза:

Но е нелепо да блокира всеки, който й пише съвети или въпроси в инстаграм, например. Няма как всеки да знае какви са правилните думи, които биха отворили пътя към сърцето Примско. Нека подминава, но тенденциозното блокиране говори за инфантилност и неадекватност. Дано да е решение на администратор, несъгласувано с нея...

А Екстрата май премина вече през тази възраст. Представям си Емануела след 10 години... Ще е фамозно! 

Тамън си мислех и за нея, ма се присетих как и аз не помня колко петилетки минаха от ония истории с бившия и мъж и останалите циркове, и всъщност си живее живота в момента. 

Реално Гло също не е в нея - извън ЕГН може би, тя по-принцип си е инфантилна и неадекватна. 

Нелина пък кви други изблици е имала из фейса? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, обичам я заради това което беше, но вече толкова не знае къде се намира. Наскоро отново го коментирах, няма как да не се усеща, че музиката, която прави е едно образна, скучна и абсолютно неадекватна за певица като нея. Отгоре на всичко е убедена, че бозите й са много качествени. 

Луна и Андреа предполагам няма нужда от коментар. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Рени, разбира се. Едната напуска страната, защото е недооценена, другата се бори за ГинесТ. Общо взето луда работа... Луна и Емануела се борят, коя за президент, коя за премиер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туко що попаднах на Цветелина във ФБ. 

Жената има приемни дни и налудничев поглед. А това което говори... Само на мен ли ми се струва идеална за анкетата?

 

https://www.facebook.com/tzvetelinabg1/posts/10158827819636280

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...