Jump to content



Криско и Галена - Кавала кючек


Fast

Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Криско отдавна е далеч от иронизиране на чалгата, а по-скоро от дуетите със Слави насам си прави път за преминаване към нея.

Песента е направена в ретро стил, следователно и клипа показва реалноста от тези години. 

Мисля си. че съжалява, че се въвлякъл със Слави, и опитва да си отмъсти, и да се върне в трапа отново. Не е очаквал, че ще го набедят за чалгар в средите. Втория му дует с него беше провал. Пробва стила на Ку-ку бенд и флопна жестоко. Представи песента при главния му конкурент, и го включи в интрото на клипа, а допреди 2 години се мъкнеше в "Шоуто на Слави" почти всяка вечер. Едва ли е било случайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък нали чалгата винаги е била приета от народа все едно е класическа музика. Това е лекия жанр, винаги е бил за подигравка, дори в най-силните му години. Даже и толкова възхваляваните от нас тук турнета бяха повод за присмех в някои среди. Това не е пречило на дадени артисти да дават всичко от себе си да се открояват, в което Галена е номер 1 за последните 10 години. Включително и сега, когато показва, че е над нещата, шегувайки се и със себе си, и с чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект, супер добре замислен; като почнем от рафтар.дата.бг, през ГСМ за участия, до визията на Галена от чупката; поздравите; до края където се прави на магистрталка;

Кючеците с кларинети не са ми толкова любими, трябваше да е кабазурна и щеше да е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо ми напълни душата като чух рафтърдатабеге, а като цъфна Галена с култовия тоалет от ония награди бях напълно спечелен за каузата Смядово на две големи. Иначе песньовката има два кусура според мен - доволно си е мазничка, но има твърде много Криско, а текста не струва. 

Някой скоростно да качи версия без набедения за рапер за да си я пусна пак със звук. 

#smyadovonadvegolemi

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит ня да стане ама поне е интересно да го изгледаш няколко пъти.

Да си припомним оригинала:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът крещи 2005, получих дежа вю :D Визията на Галена, цялата атмосфера с тия полуголи мъжаги, сините балончета с поздрави... Перфектно свършена работа, наистина са уловили настроението на видеата оттогава, все едно са пътували във времето.:1000(33):Парчето е весело, кефи. Криско разбива в тази роля:roll1:

Най-ироничното е, че видеото отразява точно златните времена на "Планета", а не е качено в техния канал. Галя очевидно възнамерява да напуска кораба и тя. Тази година от 5 песни с нейно участие, само 1 (!) е в Пайнерския канал. То е по-вероятно от Криско да получи някакви пари от гледанията, отколкото от PlanetaOfficial, така че разбираемо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готинко е. Нали мааа, @plambata, земи дай едно минусче и на мен ма, не ме дискредитирай така пред хората. Има още какво да се желае от песента, но толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Готинко е. Нали мааа, @plambata, земи дай едно минусче и на мен ма, не ме дискредитирай така пред хората. Има още какво да се желае от песента, но толкова. 

На Пломбата може би Галя ала 2005 няма да й е интересна - дали изобщо е била на белия свят тогава, една мини пломбичка? :heart: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Представям си ако Преслава беше представила  такъв проект какво щеше да стане тук. Щяхте да я направите на нищо ... 

Откъде това чувство за ирония и екип който да й даде подобна идея на Преси?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , devotioner каза:

АХАХАХАХАХАХ - Криско го помислих за Джони. Мръсна цигания, ще пръснат.

И аз за него го помислих.Голям майтап е тази песен хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това са златните времена на чалгата, към които изпитвате такава носталгия..... 

Не ме кефи нито песента, нито клипа, не виждам никаква самоирония от страна на Галена, имайки предвид, че е излизала с такава визия реално и документирано преди. Ммм иначе е интересно и нещо различно, сигурно ще е топ хит, но аз лично не бих го пуснал отново, гнусничко ми е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Ако това са златните времена на чалгата, към които изпитвате такава носталгия..... 

Не ме кефи нито песента, нито клипа, не виждам никаква самоирония от страна на Галена, имайки предвид, че е излизала с такава визия реално и документирано преди. Ммм иначе е интересно и нещо различно, сигурно ще е топ хит, но аз лично не бих го пуснал отново, гнусничко ми е.

След няколко дни/седмици ще те зариби и чакам постът ти в който пишеш, че те е зарибила, целувки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

След няколко дни/седмици ще те зариби и чакам постът ти в който пишеш, че те е зарибила, целувки!

И това не е изключено всъщност, целувки и то силни и от мен! ❤️ 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много се смях, това е най-забавния клип в поп фолка от много години насам, да не говорим колко е оригинален, иронията, разни детайли, просто е един път и това му се вика да работиш с екип, който си разбира от работата. Това с поздравите, визиите, рафтър дата бг, xaxa, кой не е свалял маса чалги от там и да не се чува това, има потенциал за хит, супер добро е. Все едно си си пуснал DSTV и вървят бесните поздрави. Наистина признавам, Галена знае как се прави, никоя друга няма тези идеи, този проект колко нови фенове ще й спечели. Така успяха между другото и Софи и Коце, точно с такъв позитивен и забавен проект и клип, хората това искат тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Представям си ако Преслава беше представила  такъв проект какво щеше да стане тук. Щяхте да я направите на нищо ... 

На никой не му пука за Преслава в тази тема. Тя не може да предложи такова нещо, защото е изключително ограничена и думата "иновация" за нея е равно на нови дивани и грозноселски добричлийски муцуни, които не са интересни на никого освен на нея и ... феновете й. Каквато певицата, такива и феновете!

 

Браво на Галена и Криско! Нещо свежо и най-вече забавно преди всичко. Личи си, че е правено с кеф, а не по задължение.
Да продължават в същия дух! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, stereoto_ каза:

На никой не му пука за Преслава в тази тема. Тя не може да предложи такова нещо, защото е изключително ограничена и думата "иновация" за нея е равно на нови дивани и грозноселски добричлийски муцуни, които не са интересни на никого освен на нея и ... феновете й. Каквато певицата, такива и феновете!

Боже, по-тъпо нещо, а и ограничено за човек, твърдящ, че притежава ‘иновация’ не бях чел. Но имайки предвид, че го пишеш ти точно не съм сюрпризиран. И ако си позволя да погледна през малоумната призма за певица-фенове и човек, то това наистина напълно отговаря за теб.

Оф, ами какво да кажа, изкефи ме последния припев като пеят двамата, пуснах я отново, да, направих го, не ме винете!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Starboy каза:

Боже, по-тъпо нещо, а и ограничено за човек, твърдящ, че притежава ‘иновация’ не бях чел. Но имайки предвид, че го пишеш ти точно не съм сюрпризиран. И ако си позволя да погледна през малоумната призма за певица-фенове и човек, то това наистина напълно отговаря за теб.

 

Ако обичаш научи се да пишеш логически свързано, намали слушането на Преслава, помогни си! 
 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...