Jump to content



Гери-Никол x Слаткаристика - Гледай ме


Препоръчани коментари

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки визии и слабо видео като цяло. Песента е яка, кефи доста, нищо че бийта е като всяка втора на Слаткаристика.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери се завърна, абсолютен ТОП!!! 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си дойдем на думата. Първо Криско, Алекс и Влади сега и тя. С чалга ритъм,е има шанс, че последните ѝ неща бяха супер зле. Тук има също доста слаби места като текст, но е ритмична доста. Харесва ми като цяло, а частта на македонеца можеше спокойнода я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре от “Дръжте се мъжки”, но нищо общо с големите и хитове, дори “Над закона” е по-силна. Очаквам доста по-силни и новаторски неща от нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова позитивен отзвук, откъм коментари и малко минуси Гери не е имала никога. Нямах никакви очаквания към песента, но съм абсолютно приятно изненадан, песента няма общо с предишни какафонии, дето е пускала, разбира се какво пее през цялото време. Същевременно е супер модерна и с балканско звучене. Вече пише и създателите на песента, изобщо, взела си е бележки и пръсна. Първоначален интерес какъвто преди не само при нея няма, ами към целия поп, но се надявам с времето да се задържи и да се оцени, заслужава го. Това и е най-силното предложение от Напрао ги убивам насам, кефи ме все повече, просто пръсна тотално. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Krislena каза:

а извините коя беше тая ? 

Господарката на къщата!

Интересно, че песента не се харесва само на феновете на Галена тук.. 😭

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Интересно, че песента не се харесва само на феновете на Галена тук.. 😭

Нас с Томе ли визираш :D 

Аз горе казах, че песента става, една идея по-добре от предишните й но това си е като песен за Дара. 

И не я виждам като голям хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Нас с Томе ли визираш :D 

Аз горе казах, че песента става, една идея по-добре от предишните й но това си е като песен за Дара. 

И не я виждам като голям хит.

 

Всъщност предимно, само и единствено Томме, който не харесва всичко, в което Галена няма участие. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

Всъщност предимно, само и единствено Томме, който не харесва всичко, в което Галена няма участие. 

Виж т'ва си е почтиии така, няма да се лъжем, обаче след седмица всичко ме зарибява. 

С риск да ме намрази целия форум, но слушам и това.🥰

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Виж т'ва си е почтиии така, няма да се лъжем, обаче след седмица всичко ме зарибява. 

С риск да ме намрази целия форум, но слушам и това.🥰

 

Ние пак си те обичкаме! Ако тоя трак се пееше от Галена щеше да има вече 1000 повече слушания от теб, язък!

Аз след покъртителната Дръжте се мъжки бях изгубил надежда, че някога ще има отново хубав сингъл от Гери, обаче... много ми е интересна, една от малкото в татковината!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...