Jump to content


Лияна ft. Константин - Като хлапе


Препоръчани коментари

Tекст : Лияна

Mузика : Мартин Биолчев

Аранжимент : Мартин Биолчев

Режисьор : Николай Скерлев

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна е страшно красива! Хубав клип, приятна и меланхолична песен, отново добър текст, повече от прекрасна музика от Биолчев, добро включване от Константин. Както винаги, добра песен! Очаквано! :) Надявам се да се оцени, защото всичко е изпипано до последния детайл! ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато @zai4eto82 тийзва да сме очаквали ГОЛЯМА изненада и всички тръпнем да видим любимата си форумка в клипа, а получим featuring от Кокаин :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа е, харесвам й този стил, който си създава, глътка въздух, за съжаление не стават кой знае какви хитове тези песни, когато беше по-комерсиална не излизаше от клубовете, но я предпочитам такава. Особено на речитатива е супер добро парчето, шапка свалям за текста и идеите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

Направо заспах! Не ми харесва.

И аз така. Имам чувството, че слушам предните й 5 песни (като текст). Мелодията си е към поп, ама от неслушаемият. Не го виждам като хит или нещо дето да задържи гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Песента е страхотна още от първо слушане. Усеща се много любов и емоция. Самият Коце не се харесва как го е изпял ми беше казал, но Лили го харесала. 

Споко, и на нас не ни харесва как го е изпял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Песента е страхотна още от първо слушане. Усеща се много любов и емоция. Самият Коце не се харесва как го е изпял ми беше казал, но Лили го харесала. 

Лили е харесала и одобрила изпяването на Коце, защото знае, че появата на неговото име във feat. ще и вдигне интереса към песента.... Мен лично ме дразни това "тръпчице", което са използвали като дума. 

Лияна поначало си е флегматична и се чудя, какви очаквания имате, да се раздвижи ли?! :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми,но Лияна до кога ще се прави на чиста,невинна,свежа,минерална,изворна момина сълза в клипове/песните си ?

Още помним масажа на Тервел и как проникна с пръст в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Харесва ми,но Лияна до кога ще се прави на чиста,невинна,свежа,минерална,изворна момина сълза в клипове/песните си ?

Още помним масажа на Тервел и как проникна с пръст в нея.

Той хубаво, че само с пръст, че ако беше с крак ... не знам тогава.

Иначе песента е различна като предните и няколко, което ме кефи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...